האם האקר השתלט לי על המייל?

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
כל הודעת מייל שאני מנסה לשלוח גם לאנשי קשר בודדים וגם לקבוצות אני מקבל את ההודעה הזו ממיל הזה
מה זה אמור להביע???
Bounce‏ <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏>
0:13 ‎(לפני 0 דקות)‎
תשובה
אני
הגעת למגבלת שליחת דואר. ההודעות שלך לא נשלחו.

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
חברה שלי היתה שולחת המון מיילים ביום מהג'ימייל שלה,
עד שחסמו לה אותו לכמה שעות לשליחת מיילים,
אמרו לה שאם היא תמשיך בזה בפעם הבאה יחסמו לה ליותר זמן.

אולי זה קשור?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
כל הודעת מייל שאני מנסה לשלוח גם לאנשי קשר בודדים וגם לקבוצות אני מקבל את ההודעה הזו ממיל הזה
מה זה אמור להביע???
Bounce‏ <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏>
0:13 ‎(לפני 0 דקות)‎
תשובה
אני
הגעת למגבלת שליחת דואר. ההודעות שלך לא נשלחו.
אם שלחת היום יותר מ1000 מיילים זה קורה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מערכות לשליחת מיילים כמו המערכת שלי ועוד מערכות בשוק, זה מיועד למי ששולח לרשימת תפוצה, (ד"א ככה גם הוא מקבל דף הסרה והצטרפות אוטומטים, וסטטיסטיקות), מי שסתם המייל שלו מגיע למגבלת השליחה היומית (בין 500 לשעה ל2000 ליום, למרות שיש יוצאים מן הכלל שנחסם לפני) ניתן לפנות אליי לפתוח מייל פרטי ללא הגבלת יומית אלא רק על 400 הודעות לשעה.
קישור לפרטים על המערכת http://divuron.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה