התייעצות האם גם אתם נתקלתם לא פעם, לא פעמיים, ולא שלש... ביטול תורים בקופ"ח

• פותח הנושא מ...
  • פורסם בתאריך

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני באשדוד ומרוצה מאוד במאוחדת!!!!!!!
לא קרה לי מעולם שביטלו תור.

Yanivha

משתמש רשום
האם גם אתם נתקלים בביטולי תורים בקופת מאוחדת?

לא פעם קרה שהזמנתי תור למכון מסויים, ובאותו יום!!, מתקשרים אלי מהמרפאה, שהרופא/ה לא הגיע/ה, וע"כ אצטרך לקבוע שוב תור ולזמן אחר.
וכבר קרה פעמיים (פעם אחת אחרי שביטלו, קבעתי שוב, ושוב ביטלו) שהייתי צריכה להגיע לקופה בתל-אביב, - (וזה כרוך בנסיעה בשני אוטובוסים, הפסד יום עבודה, ולא לדבר שתורים פנויים יש רק לעוד חודש, ולפעמים כ- חודש וחצי, ובשביל שיתאים הבדיקה מבחינה רפואית לאותו זמן, הייתי צריכה לקחת משבועיים לפני הבדיקות, כדורים מדי יום, ואני כבר לא מדברת על הסבל הגופני שהיה לי מתופעות ה-לוואי, אם בשינוי הורמונאלים קשים, או בלחץ דם גבוה, השמנה פתאומית וכו' וכו'- ורק מחכה שיגמר הסבל הזה...., ואז כשאני כבר בדרך באוטובוס מודיעים לי מהמרפאה- "הרופאה לא מרגישה טוב, וע"כ תצטרכי לקבוע שוב תור" - מעצבן!!
- זה רק מקרה מיני רבות שחויתי...
עוד היה לי מקרים דומים מאד במכונים שונים, מתקשרים אלי באותו יום של הבדיקה - בטענה שהרופאה לא מרגישה טוב, ו... - תסתדרי..., - ואז ליסוע למרפאה אחרת ולבזבז המון זמן ואנרגיה.

אם כל בכבוד, לא פניתי לרופא פרטי, אם הייתי פונה לפרטי הייתי מבינה שהרופא חולה והבדיקה / הטיפול נדחה, אבל אני נמצאת במרפאה מסודרת(?), כך שאם באמת רופא לא מרגיש טוב, אמורים לדאוג לרופא מחליף!!!

וכן קרה גם שהזמנתי תור למכון מסויים, והמרפאה נמצאת מחוץ לעיר, גם כנ"ל הפסדתי עבודה, ונסעתי בתקווה להיות כבר אחרי זה, אני מגיעה לרופאה, והיא מסתכלת בהפנייה, ואומרת לי -"זו טעות, כנראה בטעות קבעו לך תור אלי, אני לא מטפלת בנושא זה, הרופאה המתאימה נמצאת ביום אחר, ותצטרכי לקבוע שוב תור."
כששאלתי ע"כ את הצוות, אמרו לי - "יש לנו פה כמה מזכירות חדשות, וכנראה הם טעו, תצטרכי לקבוע תור חדש!!

הפסדתי לחינם מס' לא מבוטל של ימי עבודה!!!, שאת ההפסדים אני סופגת, המון סבל ועוגמות נפש.
מדובר על לעיתים קרובות מאד!!!

מה ניתן לעשות בנושא שלא יחזור על עצמו שוב, ושאחרים לא יצטרכו לעבור את כל הפורצדורה הזאת?
אם מי ניתן וצריך לדבר ע"כ (פניתי לעסקן רפואי של מאוחדת, אך לא התייכס לעניין, רק אמר שיוכל לעזור לי בלדחוף לי תור בין התורים לעוד כ 3 / 4 שבועות (לא זוכרת בדיוק), כדי שלא אצטרך לחכות לתור לעוד זמן רב)
האם אתם חושבים שאני יכולה לקבל על הנזק שנגרם לי פיצויים?, ולמי כדאי לפנות בעיניין?

אשמח לתגובות, ואם גם לכם היו מקרים דומים, שתפו לתועלת הציבור.

בבקשה - לא למחוק אשכול זה!!

היי

כפי שאמרו אכן , גם לכאן הגעתי. למרות שאיני משוטט פה.

את מוזמנת לפנות אלינו לצוות דיגיטל [זרוע שירותי דיגיטלי של פניות הציבור]. אנו נשמח לבדוק את העניין לעומק עם המכון/מרפאה המדובר וכמו כן לסייע בעתיד בתורים הנדרשים.
חשוב מאוד לפנות בדרך המקובלת - צוות דיגיטל / מרפאה / מוקד / פניות ציבור. ולא דרך עסקנים כלשהם שאולי יפתרו לך נקודתית אבל לא ילוו אותך בכל מה שתרצי במאוחדת בכל ענין ונושא. שלזה אנו צוות דיגיטל נועדנו.

פניות לצוות דיגיטל:
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מסנג'ר בפייסבוק מאוחדת: http://m.me/meuhedet.il
צ'אט באתר מאוחדת: https://meuchedet.wizsupport.com/chat/rchat.aspx?t=&profile=2
וואצאפ מאוחדת: 050-6697489

יום נהדר שבת שלום, יניב

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי

כפי שאמרו אכן , גם לכאן הגעתי. למרות שאיני משוטט פה.

את מוזמנת לפנות אלינו לצוות דיגיטל [זרוע שירותי דיגיטלי של פניות הציבור]. אנו נשמח לבדוק את העניין לעומק עם המכון/מרפאה המדובר וכמו כן לסייע בעתיד בתורים הנדרשים.
חשוב מאוד לפנות בדרך המקובלת - צוות דיגיטל / מרפאה / מוקד / פניות ציבור. ולא דרך עסקנים כלשהם שאולי יפתרו לך נקודתית אבל לא ילוו אותך בכל מה שתרצי במאוחדת בכל ענין ונושא. שלזה אנו צוות דיגיטל נועדנו.

פניות לצוות דיגיטל:
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מסנג'ר בפייסבוק מאוחדת: http://m.me/meuhedet.il
צ'אט באתר מאוחדת: https://meuchedet.wizsupport.com/chat/rchat.aspx?t=&profile=2
וואצאפ מאוחדת: 050-6697489

יום נהדר שבת שלום, יניב
תודה

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אגב, כבר פניתי לפניות הציבור, ולא הייתה שום תגובה והתייחסות מצידם...

ממ"ד

משתמש מקצוען
אגב, כבר פניתי לפניות הציבור, ולא הייתה שום תגובה והתייחסות מצידם...
כרגיל מנסיון.
מעניין שמי שיושבת מאחורי הטלפון בפניות ציבור ענתה,
כי גם זה מאוד נדיר...
אולי באמת שלחתם פקס או מייל...

משכנתאות

משתמש מקצוען
מי שרוצה תורים [בשיניים] מהירים בבני ברק לכל המשפחה
אך ורק ללקוחות שעוברים דרכי לכללית ללא עלות
שישלח מייל למטה

yakovyo

משתמש חדש
גם אני סובל מביטול תורים באופן עקבי, בקופ"ח אחרת,
מדובר בתורים שאתה קובע חודשיים מראש, וברגע שמבטלים לך כמובן מציעים לך תור חדש ל.... עוד 3 חודשים!!!
מה אפשר לעשות?

Yanivha

משתמש רשום
גם אני סובל מביטול תורים באופן עקבי, בקופ"ח אחרת,
מדובר בתורים שאתה קובע חודשיים מראש, וברגע שמבטלים לך כמובן מציעים לך תור חדש ל.... עוד 3 חודשים!!!
מה אפשר לעשות?

אשמח לסייע אם תיצור קשר במייל עם פרטים זל המבוטח ולאיזה רופא
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יניב
צות דיגיטל מאוחדת

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם אלי התקשרו ביום רביעי להודיע שנותנת השירות יוצאת לחופש לשבוע או אולי שבועיים. רצו לקבוע לי תור לחמישי ולא יכולתי...
אמממ בסוף החודש אני עוברת קופה(חושבת שזה לא נורא לצאת מהריבוע ל3 חד' לנסות.. הכי גרוע נחזור שוב). אולי בגלל זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה