האם גם אתם נדפקתם מרכישת תוספים לוורד??

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפני כ 6 שנים רכשתי ממאן דהוא - תוספים לוורד - עימוד ספרים
התקנת התוסף מאופשרת רק ע"י קבלת קוד נגדי מהמוכר - וזאת למניעת העברת התוכנה לאחרים

בעת רכישתי שאלתי את **** מה קורה אם אני מחליף מחשב / נמחק המחשב וכו' , - הוא ענה בפשטות - אתה יוצר איתי קשר - ואני נותן לך קוד נגדי - עד כאן הכל טוב.

לא יצא לי להשתמש בזה זמן רב, ועכשיו אני מעוניין להתקין את זה על המחשב שלי -
אני מתקשר אליו והוא אומר לי אוהההההההההההה - יש לך תוכנה ישנה מאודדדדדדד

תשדרג, תשדרג

מה? אני לא מעוניין לשדרג - רכשתי ממך את זה - עובד לי טוב - טוב לי עם זה - אפילו שאתה טוען שיש בזה ה-ר-ב-ה באגים
אבל לי זה טוב - אתה מכריח אותי לשדרג?

הוא אומר לי - לא שמרתי את הקוד הנגדי שלך

אמרתי לו - לא שייך כזה דבר - אתה לא עומד בדיבורך - אתה חייב להביא לי קוד נגדי - הוא אומר לי תשאל רב-

טוב אני הולך לדיין חשוב - שואל אותו - והוא ענה לי - ברור שאדם זה - לאחר 120 שנה אינו יכול לענות כן - על השאלה שישאלו אותו האם נשאת ונתת ואמונה - הוא חייב מצידו לשדרג לך / לתת לך קוד נגדי.

הדיין מצידו אמר לי - תן לי לשוחח עמו!

אני מנסה להתקשר אליו - אבל אני מגלה שנכנסתי לרשימת הדחייה!

מאז עבר כשבוע ימים ועדיין אני ברשימת הדחייה

לא מדובר בתקלה שיש לו בטלפון - מכיון שאני יודע שלאחרים הוא כן עונה - ומוכר להם תוספים אלו - אפילו בעת כתיבת שורות אלו

חזרתי לדיין - ואמר לי מצווה לפרסם זאת כדי שאחרים לא ידפקו כמוני (מדין השבת אבידה) - ועוד תראה שלא יהיה לו ברכה במעשה ידיו !!!

אשמח אם מישהו שקרה לו גם כך שיעדכן אותי באישי

תודה!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה