מחיר למשתכן האם בעלות על זכות בדירה בשלב אישורי בנייה נחשבת לגבי אי זכאות מחיר למשתכן וכו'

אבן שלמה

משתמש מקצוען
יש לי זכות שרשומה על שמי בדירה שעדיין לא התחילו לגעת בקרקע ואנ רוצה לדעת האם יש לי זכאות.התודה לעונים

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מנסיון אישי - יש זכאות

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מניסיון אישי - צריך להביא מסמך המוכיח שהדירה לא ראויה למגורים
לא כ"כ משנה ממי המסמך (אני הבאתי מהקבלן - מועד מסירה צפוי שיה השנה וחצי אח"כ)
ויש זכאות עד לקבלת מפתח

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אנחנו לא היינו צריכים להביא שום מסמך, אמרנו להם שהבנייה עוד לא התחילה והם אישרו.

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זכות בקבוצת רכישה

בת שבע קליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ממליצה לברר היטב.
חברה שלי זכתה לפני שנתיים בערך בפרויקט כלשהוא במחיר למשתכן
יש להם הערת אזהרה בטאבו על חלק קטן מאוד בנכס שעוד לא התחילה בו בניה כלל.
הם חיכו שנתיים עד שהקבלן הוציא היתרי בניה ולא מזמן היה יום בחירת דירות בפרויקט וממש לפני זה הודיעו להם שבוטלה להם הזכאות (למרות שעד אז היתה תעודת זכאות).
ככה שזה שמצליחים להוציא תעודת זכאות לא מחייב שישאירו אותה בתוקף.
היתה להם המון עוגמת נפש כי אחרי שחיכו שנתיים ביטלו להם וככה הם לא יכלו ללכת ליום בחירת דירות וזה נחשב כאילו הם ויתרו על הזכיה.
הם עכשיו מבררים עם עורכי דין מה אפשר לעשות אבל רוב הדירות בפרויקט נבחרו כבר ככה שגם אם הם יצליחו איכשהוא הם פספסו את המקום הגבוה יחסית שהיה להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה