האם באמת חוסכים כסף בקניה במשנת יוסף??!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
באמת תלוי בחנויות האחרות שיש לכל אחד ליד הבית.
אם תלכו לשערי רווחה החדש, לא תצטרכו ג"כ לחכות בתור.
לוקחים סורק, סורקים כל פעם שמוסיפים מוצר לעגלה, מגיעים לקופת שירות עצמי ואחרי 3 דקות אנחנו בחוץ.,
בלי סחיבות כפולות של מוצרים.
נכון שעצם הקניה לוקחת זמן אבל גם ההזמנה + לקיחת מוצרים במכירות לוקחים זמן...

מלי

משתמש מקצוען
אני מאד מרוצה
לוקחת עגלה (אחת הטובות שנקנתה במשנת) , יורדת במעלית לחניון מתחת לבניין
פגישה שבועית עם כל השכנות
הילדים מחכים כל השבוע ליום רביעי ומסדרים בהתלהבות את המוצרים
לפני שבת- השלמת קניות:שתיה מתוקה, דגים , ירקות למרק וכמובן פירות
במשנת מהירקות רק חסה , בצל , תפו"א , עליים ושורש סלרי
מה שכן - משנת יוסף זה סוג של מחק את המיותר
עוברים על הרשימה ומוחקים רק מה שבטוח לא צריך
למשל השבוע קניתי קורקינט
ככה לא הייתי חושבת על זה וכו'
אבל זו הבחירה שלי - להמשיך
סוג של שליטה עצמית - האם להיות מקובעים לתקציב וכו'
מסכימה עם זה שיש המון דברים שלא היינו קונים ....

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
למכירות אלו יש עוד השלכות,

ואני יתן דוגמאות ממה שקורה אצלנו ברחוב,

א, נשאר המון זבל וקרטונים ליד הפחים דבר שחוסם את המדרכה ויוצר מפגע תבארותי,

ב. המון ילדים שמגיעים ומחכים ומשחקים ליד הכביש
בצורה מפחידה.

מלי

משתמש מקצוען
למכירות אלו יש עוד השלכות,

ואני יתן דוגמאות ממה שקורה אצלנו ברחוב,

ב. המון ילדים שמגיעים ומחכים ומשחקים ליד הכביש
בצורה מפחידה.
המנהל תחנה אצלינו הוא בן אדם מדהים
בכל זמן המכירה מתרוצץ ללא נשימה ודואג שלא יהי חתיכת זבל מיותרת במקום כולל קילוף עגבניה מהמדרכה וניגוב ביצה שהתפוצצה
דק' ספורות לאחר סיום המכירה אין זכר שהיה שם משהו
נקי אפילו יותר ממקודם
תמיד עובר לי בראש שמגיע לו שנקנה לו משהו סוג של מתנת סוף שנה וכו'....
כמה הם כבר מקבלים בשורה תחתונה ?
את ה3 ש"ח המסכנים מכל משפחה
או שאולי מקבלים גם ממשנת, מעניין....

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
המנהל תחנה אצלינו הוא בן אדם מדהים
בכל זמן המכירה מתרוצץ ללא נשימה ודואג שלא יהי חתיכת זבל מיותרת במקום כולל קילוף עגבניה מהמדרכה וניגוב ביצה שהתפוצצה
דק' ספורות לאחר סיום המכירה אין זכר שהיה שם משהו
נקי אפילו יותר ממקודם
תמיד עובר לי בראש שמגיע לו שנקנה לו משהו סוג של מתנת סוף שנה וכו'....
כמה הם כבר מקבלים בשורה תחתונה ?
את ה3 ש"ח המסכנים מכל משפחה
או שאולי מקבלים גם ממשנת, מעניין....
אצלנו הוא גם משתדל,
אבל התשתית לא מתאימה

רחלה 123

משתמש מקצוען
5. כי עדיף לי לקנות מוצר חשמלי בזול ולפרנס את עצמי מלפרנס את שכן שלי.

זאת ראיה פשוט מצומצמת
יעשו לי לייק כל האנשים שלא קנו שום מוצר חשמלי, כל בו, או כל מוצר אחר ממכולת ליד הבית כשהם נתקעו
כולנו כצרכנים מפסידים מזה, לא רק השכן שלך
דבר ראשון - המחירים בחנויות מתקיירים מאד באזורים שליד משנת יוסף
אין להם שום צורך להוזיל, הם לא בתחרות עם אף אחד , מי שיגיע אליהים יגיע בכל זאת, מי שנעול על משנת יוסף אין בכלל אפשרות להתחרות על ליבו.

ודבר שני - יש מושג של 'צאו והתפרנסו זה מזה' היום זה השכן שלך מחר זה אתה
לא מתכונת ספיציפית אליך - אלא במקרה תשמע את אחותך או מישהו קרוב לליבך שניסתה את מזלה במכירה כלשהי בערב פסח או סתם במשך השנה , ובאמת מנסה להתפרנס ובמפח נפש נאלצה לסגור בגלל משנת יוסף
ואני כותבת את זה בדמעות תסכול כי כן אני מכירה כמה וכמה אנשים קרובים אלי שפתחו מכירות זולות ומוזלות וניסו להרוויח ולהכניס קצת פרנסה הביתה
ופשוט לא היה שייך להתחרות עם המחירים שלהם
משנת יוסף קונים בסטוקים אדירים , אין להם הוצאות פרסומת ושכירות , חשמל וכ'
ואחד אחרי השני נאלצו במפח נפש לסגור :(

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
זאת ראיה פשוט מצומצמת
יעשו לי לייק כל האנשים שלא קנו שום מוצר חשמלי, כל בו, או כל מוצר אחר ממכולת ליד הבית כשהם נתקעו
אין להם שום צורך להוזיל, הם לא בתחרות עם אף אחד , מי שיגיע אליהים יגיע בכל זאת, מי שנעול על משנת יוסף אין בכלל אפשרות להתחרות על ליבו.

לא מתכונת ספיציפית אליך - אלא במקרה תשמע את אחותך או מישהו קרוב לליבך שניסתה את מזלה במכירה כלשהי בערב פסח או סתם במשך השנה , ובאמת מנסה להתפרנס ובמפח נפש נאלצה לסגור בגלל משנת יוסף
ואני כותבת את זה בדמעות תסכול כי כן אני מכירה כמה וכמה אנשים קרובים אלי שפתחו מכירות זולות ומוזלות וניסו להרוויח ולהכניס קצת פרנסה הביתה
טוב זה כבר שאלה האם אנחנו בעד שוק חופשי או לא

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תפנו לרשות המקומית אגף שפ"ע ותבקשו שיתקינו כלוב לאחסון קרטונים. זה מה שעשו אצלינו. ויש חברה שאחראית לפנות את זה (כמו כלוב של בקבוקים)
רבע שעה אחרי המכירה הכל נוצץ.
אגב מבחינתי זה יתרון נוסף של המכירה שבזכותם החניון עובר קצת תחזוקה, מנהלי התחנה אצלינו דואגים לתחזוק התאורה ולטאטוא יסודי כל שבוע אחרי המכירה. אבל הם באמת אנשים נפלאים לא יודעת אם יש כאלו בכל מקום.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

משנת יוסף מוכרים רשימה מצומצמת מאוד של מוצרים חשמליים מיצרן אחד ודגם בודד. לא כך מתחרים בחנויות ומכירות.
מי שכן חותך את המכירות זה חנויות גדולות זולות כמו UNR, ואני אישית בדרך כלל קונה אצלם או במרכז החשמל. זה שיש להם חנות עם תצוגה קטנה לא הופך אותם לחרדים פחות ממכירה ביתית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

dvora zin

משתמש פעיל
D I G I T A L
זאת ראיה פשוט מצומצמת

אין לדבר סוף, כל פעם שאני קונה במחירה מוזלת אני צריך לחשוב פעמיים אולי מישהו יפגע מזה?
אנחנו גרים בעיר שהמחיה בא מאוד יקרה, לפני חצי שנה פתחו פה תחנה של משנת יוסף, כיום רשומים לתחנה עשרות משפחות שלא מפסיקים להודות על ההוזלה המשמעותית שיש מאז שהם פתחו את התחנה,
ולמה את חושבת שאין למשנת יוסף הוצאות? חשמל הם מקבלים בחינם?שכירויות בחינם? גם להם יש הוצאות!
יש להם מחסנים בבית חלקיה, מסמיה,בית קמה, משאיות, עובדים וכ"ו וכ"ו וכ"ו

רחלה 123

משתמש מקצוען
לא עפתם קצת?
משנת יוסף מוכרים רשימה מצומצמת מאוד של מוצרים חשמליים מיצרן אחד ודגם בודד. לא כך מתחרים בחנויות ומכירות.
מי שכן חותך את המכירות זה חנויות גדולות זולות כמו UNR, ואני אישית בדרך כלל קונה אצלם או במרכז החשמל. זה שיש להם חנות עם תצוגה קטנה לא הופך אותם לחרדים פחות ממכירה ביתית.

במקרה הבאתי דוג' של מכירות , אין לי שום בעיה עם חנויות נעימות ומזגנים
אני בכלל נגד להדחק בכל מקום שהוא
זה היה דוגמא כללית לתופעה רווחות
אני מכירה גם חנות של ח"פ שנסגרה
על החנויות ציוד לבית הספר שבונות הרבה על חודשים תמוז אב ושוב משנת יוסף לוקח להם המון מהלקוחות
שלא נדבר על ירקנים שלאף אחד לא משתלם לפתוח
אני במקרה מכירה יותר לעומק את צד העסקים בעיר , הם מאד פוגעים בעסקים כל פעם בנישה אחרת
התחרות מולם מאד מאד קשה

רחלה 123

משתמש מקצוען
אין לדבר סוף, כל פעם שאני קונה במחירה מוזלת אני צריך לחשוב פעמיים אולי מישהו יפגע מזה?
אנחנו גרים בעיר שהמחיה בא מאוד יקרה, לפני חצי שנה פתחו פה תחנה של משנת יוסף, כיום רשומים לתחנה עשרות משפחות שלא מפסיקים להודות על ההוזלה המשמעותית שיש מאז שהם פתחו את התחנה,
ולמה את חושבת שאין למשנת יוסף הוצאות? חשמל הם מקבלים בחינם?שכירויות בחינם? גם להם יש הוצאות!
יש להם מחסנים בבית חלקיה, מסמיה,בית קמה, משאיות, עובדים וכ"ו וכ"ו וכ"ו

אין מה להשוות בין מכירה מוזלת לבין מחירים מוזלים באופן קיצוני שמשנת יוסף יכולה לתת בגלל הכמויות האדירות שהם מזמינים, שום מכירה מוזלת לא מתחרה כמו שהם

דסי123

משתמש מקצוען
אין מה להשוות בין מכירה מוזלת לבין מחירים מוזלים באופן קיצוני שמשנת יוסף יכולה לתת בגלל הכמויות האדירות שהם מזמינים, שום מכירה מוזלת לא מתחרה כמו שהם
אני כבר התבלבלתי
פעם כותבים שהם לא כאלו זולים
פעם כותבים שהם זולים בצורה קיצונית..
וכל זה באשכול אחד

נערך לאחרונה ב:

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
יש בהם דברים מאד טובים במשנת יוסף
אבל הם חייבים לשפר כמה דברים בשביל שיהיה מושלם

1. זיכוי על מוצר שהם... לא הביאו.
שיזכו מידית באשראי ולא שישמרו את הזיכוי למכירה הבאה במיוחד שיש הרבה אנשים שלא קונים כל שבוע אלא מידי פעם. זה לא חוקי מה שהם עושים וזה עילה לתביעה ייצוגית.

2. היה תקופה שבדף של ההזמנה היו ציורי קומיקס על לקוחות משנת יוסף ה"בעייתים"שלוקחים דברים שלא בדיוק הזמינו. בהרבה ווריאציות. וכו'

חשבתי לעצמי על עוד כמה רעיונות לקומיקס
כמו איך אדם טורח מזמין וכו ובסוף המוצרים לא מגיעים.
או איך חלק ממנהלי התחנות גסי רוח צועקים על ילדים שכל חטאם היה ששאלו את בעל התחנה פעמיים היכן הקמח.....
ועוד ועוד ועוד

3. בכלל מה דעתכם להביא מוצר צריכה בסיסי. שקיות.... למה כולם צריכים להיסכב עם קרטונים . אל תדאגו נשלם 10 אגורות.

4. מה עם החזרות? לפעמים יש מוצר שלא תואם את מה שהזמינו. למה לא ניתן להחזיר. או לא לקחת.

אבל מהתחושה שלי לא הרבה הולך להשתנות אנחנו נמשיך להודות כל יום וים לקן הצדקה המופלאה משנת יוסף שבזכותה אנו חיים ונושמים...והם...
הם
יצחקו כל הדרך אל הבנק...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה