האם באמת חוסכים כסף בקניה במשנת יוסף??!!

משה מנחם אריאל

משתמש מקצוען
זה לא בטוח שיוצאים ביותר זול מי שקונה במשנת יוסף בגלל שקונים שם דברים שלא היו קונים בחנויות אחרות, כי לא ידעו שצריך אותם....., כי יש הרבה דברים שלא היו יודעים עליהם, או שלא היו זוכרים שאי פעם רצו את זה ובמשנת יוסף יש את הרשימה שלהם שפתאום רוצים עוד ועוד כך לא בטוח שיוצאים ביותר זול מחנויות אחרות בהשוואה של מה היו קונים.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ובפרט שבהמון המון דברים המחיר כמעט אותו דבר כמו ברשתות הגדולות.

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
ישנו חסרון נוסף, מזמינים פירות וירקות בכמויות לא נצרכות, כי א"א להזמין רק חצי סלסלה. ואח"כ הרבה אוכל נזרק.
כמו"כ אם יש פירות מתולעים, א"א לצפות זאת מראש.
אנחנו הפסקנו בגלל זה את המנוי של משנת יוסף
יותר נכון: חסמנו את עצמנו
כבר כמעט חצי שנה
וחשבון הבנק שלנו רק מחייך.
הדבר היחיד שאני מצטערת שהפסדנו זה המכירה של החזרה לבי"ס
אבל שווה לי להוציא עוד כמה עשרות שקלים בחנות מאשר ההתמכרות למוצרים בלתי נצרכים ולכמויות שבאופן שרירותי מישהו החליט שזו הכמות שמוכרים

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בסביבתנו יש בהחלט פער במחירים בין החנות למשנת יוסף.
וברור שכדאי לשים לב אם קונים מה שצריך או סתם תוספות מיותרות.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו הפסקנו בגלל זה את המנוי של משנת יוסף
יותר נכון: חסמנו את עצמנו
כבר כמעט חצי שנה
וחשבון הבנק שלנו רק מחייך.
הדבר היחיד שאני מצטערת שהפסדנו זה המכירה של החזרה לבי"ס
אבל שווה לי להוציא עוד כמה עשרות שקלים בחנות מאשר ההתמכרות למוצרים בלתי נצרכים ולכמויות שבאופן שרירותי מישהו החליט שזו הכמות שמוכרים
אפשר להזמין מוצרים יבשים או דברים מוגדרים, לא חייבים להזמין הכל...

פ.נ

משתמש מקצוען
תסתכלו מבחינת הנוחות....
באמת קונים רק דברים בסייסים

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
סליחה,
אבל אני חושבת שזה ממש לא הוגן.
לא מתאים לכם - אל תזמינו
אבל סתם ככה להשמיץ?
גם בחנויות כשמסתובבים רואים הרבה דברים שבכלל לא צריכים...
ולכן נפרסם פה שזה לא משתלם???
זול או לא - תבדקו בעצמכם.

elibeli

משתמש מקצוען
סליחה,
לא מתאים לכם - אל תזמינו
אבל סתם ככה להשמיץ?
תודה על ההערה.
כתבתי מגילה ארוכה מה הסיבות שגרמו לי להפסיק לקנות שם ואז רעננתי את הדף וראיתי את ההודעה הזו ומחקתי מה שכתבתי...

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
ועכשיו אני מסנגרת, למרות שהתכסכתי אם מנהל התחנה שלי והוא חסם לי את ההזמנות... :eek: (ועל דאגה פתחו לי את החסימה במכירה אחרת)

לרב המחירים באמת יותר זולים אלא אם כן אתם עוברים מסופר לסופר וקונים רק את המבצעים.

למרות שקונים לפעמים גם מה שלא מתכננים, לפחות יודעים את זה מראש, אתה לא מופתע בקופה, ויודע בדיוק לקראת מה אתה הולך.

וגם השטויות שהם מביאים הם לרוב מגיעים בתקופה שכולם קונים מותרות במילא כמו משחקים לחנוכה וגלגלים בלחופש הגדול...

הדברים המעצבנים ואולי באמת הגיע הזמן לשנות אותם:
- זיכוי למכירה הבאה ולא זיכוי לאשראי. (ואם לא בא לי להזמין עכשיו חודש ומגיע לי זיכוי על מוצר שלא הגיע בשווי חמישים ש"ח?)
-שלפעמים לא מגיע מוצר, וזה תוקע לך סט שאתה חייב לקחת את שאר החלקים, לדוגמא לא הגיע מרקיות כסופות ח"פ אם הייתי יודע לא הייתי מזמין צלחות גדולות וקטנות וכד' שתכלס עכשיו אין לי מה לעשות איתם, ואין לי אפשרות לא לקחת ולקבל עליהם זיכוי כי הם כן הגיעו.
- שצריך לעקוב אחרי הזיכויים, כי יש מנהלי תחנות שמזלזלים בעניין, ואחרי שבועים אתה כבר ממש לא זוכר כמה כסף מגיע לך ועל מה (עצה שלי תשלחו מייל ברגע שאתם מגיעים הבייתה, מה שבטוח בטוח)

הכל תפילות

משתמש פעיל
אני מנויה שעשתה הפסקה וחזרה
זה תלוי משפחה מיקום וכו'
דברים שאני חוסכת בהזמנתם:
מוצרי חלב
חד פעמי
לחם לחמניות ופיתות לכל השבוע
שימורי אפרסקים קטניות קווקר וכזה.
חסות וירקות עליים כולל מצוננים מאד משמעותי!!!
לא מזמינה פרות וירקות אחרים. לא מזמינה ביצים מתפוצצים הרבה..

שולי איטח

משתמש מקצוען
לכל אחד מה שנוח לו ואיך שהוא מתנהל מול הקניות שלו

זה לא ספציפית למשנת יוסף דוקא

גם ללכת לצרכניה זולה ורשת גדולה לפעמים לא שווה ועדיף מכולת כי אז קונים כל מיני דברים שאין במכולת
(במכולת אין פירות קפואים/רביולי/קרקרים בטעמים/רטבים מענינים וכו)

לי אישית דוקא יותר נוח שיש רשימה במחשב יכולה לבדוק בבית מה בדיוק צריך אין בלגן ורעש כמו בצרכניה שגורם קצת לא לחשוב ולהתבלבל

מעבר לנוחות שלא לצאת מהבית ולא להתרוצץ אלא רק לשלוח ילדים לאסוף אתת ההזמנה(למי שיש ילדים בגיל)

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני חושבת שמשנת יוסף עושים חסד גדול עם האוכלוסיה
המחירים שלהם ברובם בפערים משמעותיים מול הרשתות הגדולות?
רק מה? יש להם מלאי גדול להציע, וההזמנה היא דרך הטלפון או המייל, מול המזגן עם נעלי בית נעימות, כיף להזמין כמה שיותר (לא כמו ברשת הגדולה שצריך להגיע סיבוב גדול כדי לקחת את המוצר שבמבצע, והמאוררים הגדולים התלויים למעלה לא מספיקים מול נטיפי הזעה...)
וכאן אפשר לבוא ולצעוק על מארגני הרשת איך הרשו לפשע הזה שהם מפרסמים מוצרים שאנחנו לא צריכים ומחויבים להזמין כי הם מגרים אותם.
אפשר לצעוק גם על השכנים שקונים הרבה דברים וגומרים לנו להעלות את רמת הקנייה שלנו...
ואפשר גם לדבר יפה לעצמינו ולהחליט מה מתאים לנו לקנות ומה לא, מה מתאים לתקציב ומה לא ולהנות מכל העולמות ברוגע ובשמחה.

אישית, מגבילה את עצמי לסכום חודשי קבוע וזה לא משנה אם באותו שבוע מוכרים יח"ד מוזלות, כל עוד זה חורג מהתקציב - זה לא נכנס לסל קניה שלי.
מרוצה מאד מהמכירה ומודה מאד למארגניה.

Python

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני גם מעריכה את משנת יוסף,
ויודעת שהם עוזרים לציבור,
אבל מפריע שלפעמים מגיעים מוצרים באיכות גרועה, וא"א לדעת מראש,
למשל בפסח קניתי טוסטר אובן- מושלם, נהנית ממנו מאד,
לעומת זאת באותה מכירה הזמנתי חמישיית מגירות, והאיכות על הפנים,
וזה קורה לי בהרבה דברים, יותר מאשר בחנות רגילה בגלל כמה סיבות:
אין תמיד תמונה ברורה באתר, לא תמיד כתובה החברה של המוצר, רוצים זול- אז מקבלים תמורה בהתאם,
ובעיקר בגלל שתכל'ס זה סוג של חתול בשק, אני לא רואה מה קניתי עד שאני באה הבייתה,
ואז לכי תחפשי את מנהל התחנה ותריבי איתו על הזיכוי...

אהרן סטאריק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
סליחה,
לא מתאים לכם - אל תזמינו
אבל סתם ככה להשמיץ?

ולקבל לפני כל חג חוברת שמסביר למה לא כדי לקנות בחנות, ואצלנו תצאו ביותר זול וכו' וכו' זה כן הוגן ?
אולי זה לא הוגן כלפי החנות שפתוח בשבילנו כל היום, שאם שכחנו משהו נוכל לקפוץ לקנות, ולא כמו במכירות
אם איחרת חצי שעה נשארת עם שמאטע'ס ?

תחליפו בראש את משנת יוסף עם יש חסד/אושר עד/ וכו' ותבינו שזה רשת רגילה עם שיטה אחרת
ולכל אחד מותר להגיד מה שיש לו להגיד.

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

אין לי חנות מדי קרובה
ומאז שהתחלתי להזמין שם
אני פשוט לא מכירה שום מקום אחר
קונה רקקקקקק שם
ונהנית מאוד!!!
זול ומשתלם
לדעתי בחנות גדולה יש הרבה יותר פיתוי'ים לקנות
דברים שלא צריכים~!
כמובן,
תמיד יש לשים לב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה