דרוש מידע האם אפשר לתבוע מישהו ששלח לי מייל ואני לא מכירה אותו?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תבדקי הלכתית אם מותר לך
כי זה לא פשוט בכלל
לא שזה "לא פשוט בכלל", אלא פשוט וברור שאסור. ובנוסף, הכסף שיגיע מהתביעה הוא גזל גמור, כיון שעפ"י ההלכה אין איסור כזה, וגם אין שום הלכה שמחייבת את השולח בתשלום כל שהוא.

לתשומת לב @boker tov

boker tov

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא שזה "לא פשוט בכלל", אלא פשוט וברור שאסור. ובנוסף, הכסף שיגיע מהתביעה הוא גזל גמור, כיון שעפ"י ההלכה אין איסור כזה, וגם אין שום הלכה שמחייבת את השולח בתשלום כל שהוא.

לתשומת לב @boker tov
אני לא רוצה לתבוע
אי לא רוצה שיתבעו אותי :D :rolleyes:

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה שכן יש בעיה רצינית לשלוח מייל שווקי (או לא) לכמות של כתובות מייל ללא עותק נסתר. הרבה מתבלבלים שולחים גלוי וזה בעיתי לגמרי.

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מותר לשלוח יותר מפעם אחת , בתנאי שיש אפשרות הסרה מרשימת התפוצה

• תודה
Reactions: SSR

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה שכן יש בעיה רצינית לשלוח מייל שווקי (או לא) לכמות של כתובות מייל ללא עותק נסתר. הרבה מתבלבלים שולחים גלוי וזה בעייתי לגמרי.
הוו הוו הוו, כמה שזה מציק ומעיק...

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מאיפה כ"כ ברור לכם??
אני חושב שמאז שזה החוק אז כל שולח מסכים מראש שזה מה שיקרה והוא מוכן לשלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה