האם אפשר להעביר לתלמידות רעיונות מהמדריכים בפרוג?

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כמו: וילון, עשן, כוכבים וכד'

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מבחינתי, כאחת שכותבת את המדריכים ומעלה אותם, אני לא שומרת עליהם זכויות, ומשתדלת להשתמש בחומר ללא זכויות. מה עוד, שחלקם פורסמו באופנים שונים; פה בפורומים, מדריך של אדובי, ואפילו מדריכים מאתרים שונים שעברו טיפולים קוסמטיים.

בהזדמנות זו אשאל: האם יש הדרכות מסויימות עליהן אתן רוצות לשמוע? אני אוהבת את האתגר והאקשן בפענוח מהסוג הזה, ויש לי בהחלט העדפה לצרכים של הפורום הזה, וזאת חוץ מכל מיני מדריכים אקטואליים שאתחיל לחגוג איתם לכבוד השנה החדשה, סוכות וכו' (גם להם אני רוצה רעיונות).

המדריך של אדובי, לשימושכן ולהנאתכן. (יש נושא שתמונותיו דורשות צנזור. ונא לא להפיץ הלאה.) צפה בקובץ המצורף 44347

קבצים מצורפים

• Tips and Tricks.zip
    2.1 MB · צפיות: 14

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נראה לי שתלמידות אוהבות דרכים קצרות להגיע לתוצאות מרשימות,
מה שמאפיין את המדריכים שם.
ז"א, דרך מסורבלת וארוכה בדרך כלל מבריחה אותן מהאפשרות אפילו לנסות, אך אם הכלים ידועים להן, ומספר השלבים סביר, הן תקפוצנה על המציאה.

שכפולי אלמנטים עם שיטות שילוב, שקיפויות, עושות את העבודה מצויין, הן בפוטושופ והן באילוסטרטור.

לימוד השתקפות נכונה לאוביקט עגול או צורה אחרת שאינה ריבועית.

התלמידות גם אוהבות את האפקטים של מים, בועות, טיפות וכד' ושימוש בפילטרים השונים כמו בקוקבוק, רק משם אין אפשרות להשתמש.
כמובן שיש דברים דומים חינמיים באתרים השונים, וכן אפשר לנסות ו"לפצח" לבד את האפשרות להגיע לתוצאה דומה.
וכן באילוסטרטור, בעזרת מעברים, ריכוך והילה ניתן להגיע לתוצאות מיוחדות, אפשר לראות באתר של באזאר ודומיו.
הבלנדים המיוחדים, כמו הדוגמא ששמו באתר והטכניקות השונות לבנות אותו.
סוגי מברשות מעניינים ליצירת דשא, סלסולים וכד'

רק צריך את הצעד אחר צעד... עד לתוצאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה