האם אני צריכה לשלם את מלוא הסכום?שאלה ליועצי משכנתא וגם למי שלא

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי על מה הכעס שלכם
לא כועס ח"ו, אלא פשוט מביע את עמדתי שהמחשבה ששאלה כזו מקומה בין חברי פרוג משוללת.
למה רק דעה זו איננה לגיטימית.
אנשים ביקשו עיצה, נתנו להם כיוון מחשבה לא פסק הלכה,
האם אנחנו אמורים לשלם ?
כנראה שהבנתינו שונה..
אף אחד לא חושב שיש כאן דיינים יש כאן הרבה אנשים חכמים חלקם גם מנוסים, חלקם גם בעלי מקצוע
הדבר הכי מעניין ש @Y996 שכתב..
זה לא קשור לדיינות, אלא להבנת העסקה/אות בתחום הספציפי בכלל.
ראשית, אפי' אם חתמו איתו (בטעות מכוון) על תשלום אחרי אישור עקרוני. 1: זה לכשעצמו עוול, ממתי צריך לשלם אחרי אישור עקרוני את כל הסכום?!.. ואם הם חתמו זה פשוט הטעיה ועוול
שנית, ללקוח מותר לעצור באמצע עבודה - כל עוד האומן אינו מפסיד מזה הוצאות שהוציא, שמקסימום אותם משלמים, וכאן גם הוצאות לא היו לו. וכו'
וזו כבר מסקנה...
אני מבין שאתם רוצים לסיים מולו בצורה של "והייתם נקיים..", ולא להשאיר מישהו שיקפיד

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לא כועס ח"ו, אלא פשוט מביע את עמדתי שהמחשבה ששאלה כזו מקומה בין חברי פרוג משוללת.
למה רק דעה זו איננה לגיטימית.

כי זכותו של כל אחד להתיעץ עם מי שבא לו
וזכותו של כל אחד לענות מה שבא לו
כמובן גם זכותכם לענות תשובה כראות עינכם
מה לא לגיטימי?
לתקוף מי שחושב הפוך ממכם.

אנשים מתיעצים כאן בעניינים כספיים, ורפואיים, וחינוכיים, ועוד
ואנשים אחרים עונים להם.
הם לא רופאים, ולא כלכלנים, ולא יועצים חינוכיים וכו'
וכל אחד יעשה עם העיצות מה שרוצה...
למה זה כ"כ כואב לכם?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
1. לא ראיתי התייעצות על ניתוחים למשל, אלא על ענייני יבלות ומטה.
2. גם בענייני רפואה, אם אפגוש ניק שמציע למרוח אקנומיקה על העין לרפואה לדוג', בודאי שאני ואתם נזדעק לומר לו שזו טעות חמורה. כ"ש בענייני ממון והלכה.
כנ"ל..
והגיוני שמי שמבין בהשקעות כבענייני קבלה עדיף שישתוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה