שיתוף האיחול שלי, ועוד משהו...

איור ודמויות. תוכן מקצועי

לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שיתוף ציורי דיוקן שציירתי לאחרונה
היי לכל המאיירים/ות המוכשרים פה בפורום. טוב, שמי איריס ג’פרי, והאמת שאני די ישנה, אבל גם די חדשה כאן כיוון שזו הפעם הראשונה שמשתפת פה. מצרפת פה...
5.00 star(s) 4 דירוגים
שיתוף קטן +סרטון.
משתפת את הקהל בבניית דמות חדשה. וגם בפיתוח של הדמות. ויש גם סרטון קטן על הסקיצות: https://youtu.be/iW4h4BmhAn8 Building character 1...
4.50 star(s) 2 דירוגים

אלביליה נתנאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שנה טובה ומתוקה לכל חברי הפורום. שנה של יצירתיות מתפרצת. שנה שבה נצייר תמונות פרופיל של המשיח... שנה טובה.png

וגם-
תמונת פרופיל חדשה לאחד מחברי הפורום, מהמוכשרים שבהם,
מי שמכיר ירים את היד, מי שלא- חכו עד שהוא יגיב...
פרופיל חדש.jpeg

אריאל לוי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דייייי
אתה לא יכול להשאיר אותנו במתח
אנחנו צריכים לדעת מי זה
נעים להכיר:cool:
פעם הבאה אתה יכול לחפש...:rolleyes:

רֵבּ נתנאל, הפתעת אותי עם השנה טובה, על זה נאמר 'יצירתיות משובחת'!
ועל הציור לא צריך לדבר....

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נעים להכיר:cool:
פעם הבאה אתה יכול לחפש...:rolleyes:

רֵבּ נתנאל, הפתעת אותי עם השנה טובה, על זה נאמר 'יצירתיות משובחת'!
ועל הציור לא צריך לדבר....
חחה תיארתי לעצמי ... זה היה מאוד דומה לתמונה של השטר שפעם היה איזה אתגר בפורום גרפיקה

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ואוווו הגלויה מהממת ויצירתית מאוד!
והדיוקן... ואוו אין מילים, שאפו!
נראה קצת סגנון של אילוסטרייטור אבל לפי הרכות של המברשת זה פוטושופ, נכון!?
בקיצור, אליפות!

יחיאל ב.

ציור ששווה אלף תמונות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
וואהו , איזה יצירתיות !
מדהים !

והפורטרט ....
אני צריך לעצמי אחד כזה ...

אולי מעניין אותך גם...

למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק 4 טפחים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו...
מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...

אולי מעניין אותך גם...

המדריך לצביעת הבית
במאמר זה ננסה לתאר דרך פעולה של צביעה סטנדרטית. שלב א. הכנת השטח לפרוייקט, שזה אומר הדבקת נייר דבק על הפלנים, מסגרות חלון, פינות רהיטים ועוד. כמו...
וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.67 star(s) 3 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק 4 טפחים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

734

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג