שיתוף האדמו"ר הזקן בתוך הסיפור והחסיד שבדרך...

איור ודמויות. תוכן מקצועי

היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אסון בשכונת עזרת תורה: אב ל-12 ילדים נפטר מהמחלה
עם צאת החג פורסמה הידיעה הקשה על פטירתו של תושב שכונת עזרה הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל, אב ל-12 ילדים ש-9 מתוכם טרם נשאו. הרב חיים טודרוס זצ"ל...
אסון בשרשרת: אם קשת יום התמוטטה לנגד ילדיה
מירושלים מגיעה הידיעה על פטירתה של לבנה רוטנר (48) ואם לשמונה ילדים שהתמוטטה בביתה. עם פטירתה גילו השכנים תנאי דיור תת אנושיים בהם התגוררו הילדים...
כִּי קוׂידֶם כּל קְלִידוּנִים אוּנִי.
כשסוכם על הראיון עם יענקי רובין, הרגשתי ד'ה ז'ה וו' מז'ור. ולמה? (סליחה רגע. טלפון. כן, מה? בוודאי! הצבעתי כבר בבוקר. גימל, ברור. כן כן! כבר...
4.33 star(s) 6 ratings

בא מהנשמה

משתמש מקצוען
פעם התייעצתי כאן איך לשלב דמות אמיתית בתוך ציור לספר ילדים
אז הנה התוצאה
כמובן כל הזכויות שמורות...
ומישהו יודע להסביר לי למה הציור נראה פה כאילו שמתי עליו שכבה בצבע אפור עם אופסיטי של 10%???
ליפית חלות סופי.jpg

מלכי וולף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
חמוד ואוירתי
אמור להשתלב שם טקסט?
אה והטישטוש- ברחוקים בכיף, בקרובים לי זה קצת מפריע.

בא מהנשמה

משתמש מקצוען
אוף
הציור הראשון הרבה יותר ברור במציאות
יותר חי
לוידעת מה קרה לזה

לא חבל שהזמן שלך מתבזבז? בקורס איור דיגיטלי בפרוג מחכות לך תשובות מלאות ומפורטות לכל מה שרצית לדעת.

א יודעלע

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ציורים יפהפיים כולל הרקע המטושטש, (שמתאים בכל הפרטים השוליים של התמונה, ובתנאי שהם לא במרכזה)
אגב @ליפסקר , יש פה מישהו שמאייר באופן מתפרץ וייחודי בסגנון של מנחם תעיזי ע"ה, או שחבל על דאבדין ולא משתכחין ?
אולי אם הוא היה פה פעיל בפורום היה מתאים שתהיה איזו אנדרטה\אשכול עליו, סתם אומר...

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
ציורים יפהפיים כולל הרקע המטושטש, (שמתאים בכל הפרטים השוליים של התמונה, ובתנאי שהם לא במרכזה)
אגב @ליפסקר , יש פה מישהו שמאייר באופן מתפרץ וייחודי בסגנון של מנחם תעיזי ע"ה, או שחבל על דאבדין ולא משתכחין ?
אולי אם הוא היה פה פעיל בפורום היה מתאים שתהיה איזו אנדרטה\אשכול עליו, סתם אומר...
אני יודע שהוא לימד את אחיין שלו @ישעיהו בריל ציור, אולי @מענדי בריל יידע להגיד לנו יותר.
איך שזכור לי @מנחם תעיזי החליף סגנון בשנת תש"ע בערך לסגנון מנגה ולצביעה אחרת לחלוטין שבה השתמש בספריו "מושיקו וכדורי הפלא" ו"לב אמיץ" שיצא לאחר שנפטר.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
אגב מנחם תעיזי, היה לו משפט בחתימה שמאוד אהבתי:
"צייר מה שאתה רואה בדמיונך, אך עשה זאת כל כך טוב, עד שהאדם הרואה זאת יחשוב שזה בדיוק מה שהוא חפץ ורוצה לראות"

תהילה 28

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
מהמם זו לא מילה
זה מושקע ביותר והרמוני!!

בא מהנשמה

משתמש מקצוען
טוב,
הנה הציור השני לאחר שיפוצים.
האמת היא, שאני לא ממש מרוצה מאיך שזה נראה, משהו לא זורם בעין, החלקים של הציור לא ממש משתלבים ביחד...
אבל זה אף פעם לא יגמר אם אני לא אחליט שזהו.
אשמח אם תתנו לי חוות דעת - איזו גרסה של הציור השני יותר אהבתם.
וכל העוזרים והמסייעים יבורכו מפי עליון אמן!!! ליפית ציור ראשון משופץ.jpg

יחיאל ב.

ציור ששווה אלף תמונות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
איור וציור מקצועי
לדעתי , הפרחים בקדמת הציור גורמים לתחושת פרספקטיבה
נכונה יותר.
הציור יותר זורם ככה,יותר מרגישים את הנסיעה של העגלה.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

2

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה