בקשת תפילה האברך יצחק מאיר וייס ז"ל - קבלות לע"נ

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
טרגדיה בבני ברק: נקבע מותו של הבחור מישיבת תפארת מרדכי בב"ב של הרב זקש שפונה לאחר החייאה.
הבחור שהתמוטט בישיבה בבני ברק נפטר בבית החולים, התגורר בבניין של משפחת האברך איציק וייס זצ"ל.

Kenyonit

משתמש מקצוען
טרגדיה בבני ברק: נקבע מותו של הבחור מישיבת תפארת מרדכי בב"ב של הרב זקש שפונה לאחר החייאה.
הבחור שהתמוטט בישיבה בבני ברק נפטר בבית החולים, התגורר בבניין של משפחת האברך איציק וייס זצ"ל.
ה' ישמור!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתור חברה של האמא. יש כאן טעות. הם לא נישאו בגיל מבוגר ולא חיקו שנים לילדים הם התחתנו לפני שנה. הייתי בחתונה שלהם. אכן סיפור עצוב שלא עוזב את הלב
להזכירך הוא בן 31 וזה בנו בכורו.
לא נראה לי שזה לעניין לחפור יותר מידיי בנושא בטח לא על דבר שטותי כמו באיזה גיל התחתן ובאיזה גיל נולד..
חברה שלי היא קרובת משפחה שלו מדרגה קרובה ומה שהיא אמרה כך כתבתי מעבר לכך אין לי מושג לא שאלתי וגם לא אשאל...
סיפור כואב וטרגי ביותר מה שחשוב עכשיו זה באמת לעשות לעילוי נשמתו שיהיה במקום הזרע שלא זכה להשאיר אחריו לצערינו.
@פירוש יישר כל גדול על היוזמה מעריכה מאד!

טוביT

משתמש פעיל
אתה צודק.
כולם מדברים על הטרגדיה של המשפחה
אני בהחלט לא רוצה להכנס לנעליים של המטפלת הזו
אוי השם!!!!
רחם על בניך ותביא כבר את המשיח!!!!
שמעתי ממשפחת וייסבלום שהיא ביררה חודש שלם על מטפלות וחיפשה את ההכי... ואכן אין שום הסבר חוץ ממות עריסה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שמעתי ממשפחת וייסבלום שהיא ביררה חודש שלם על מטפלות וחיפשה את ההכי... ואכן אין שום הסבר חוץ ממות עריסה.
בין אם היא ביררה או שלא..

אילו חשבונות שמים ומי אנחנו הקטנים שננסה להבין או לשאול אחריו...

שיהיה שבוע טוב ומבורך ורק בשורות טובות!

מור100

משתמש מקצוען
דלת מול דלת...
שבעה בתוך שבעה בתוך שבעה
ה' ישמור ויציל!!!
מה ה' רוצה עוד מאיתנו????
כִּי עָלָה מָוֶת בְּחַלּוֹנֵינוּ בָּא בְּאַרְמְנוֹתֵינוּ לְהַכְרִית עוֹלָל מִחוּץ בַּחוּרִים מֵרְחֹבוֹת
e5597812a4068b86a023.jpg

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה