מידע שימושי ד"ר סופר - אוסטאופת

ריקי שחור

משתמש מקצוען
הייתי אצלו לפני שבוע, בהחלט יש שיפור משמעותי. זה לקח כמה ימים עד שראינו השפעה.

הבייבי לא נהפך לתינוק מלאך, אבל אפשר לחיות איתו, ולנהל סדר יום, לפניכן טיפסנו על הקירות.

גם לי הוא המליץ על דיאטה. להמנע מ: חצילים, כרוב, כרובית, בצל חי, מוצרי חלב , (חלב בקפה כן אפשרי) עגבניות, וקמח לבן.

חוץ מקמח לבן אני שומרת על כל השאר
הסיבה שמסתייגים מלתת לתינוק את התרופה לריפלוקס- אומפרזול- זה בגלל שבמחקרים על מבוגרים שקבלו את התרופה לתקופה ארוכה, גילו שיש ירידה זמנית בספיגת הסידן. (אין עדיין מחקרים על תינוקות, ולתקופה של חודשים ספורים, כמו שזה בד"כ אצל תינוקות)
לא ידוע האם אצל תינוקות זה משפיע באותו אופן, וגם ייתכן שבחלב אם יש כמות גדולה של סידן, כך שגם בספיגה מופחתת, עדיין ייספג מספיק סידן.
אם כן, ויתור על צריכת מוצרי חלב, האם הוא אינו שקול לנתינת תרופה שאולי מפחיתה את ספיגת הסידן?!
נכון שישנם עוד מאכלים עתירי סידן, אבל אני לא הצלחתי מעולם לאכול כמות מספיק גדולה של טחינה ושקדים כדי להגיע לאותה כמות סידן שאני מגיעה בצריכה רגילה של מוצרי חלב.
גם אני לא אוהבת לתת לתינוק תרופה באופן קבוע, אבל, מעבר לטענה הנ"ל, אני יודעת שלא אוכל להתמיד בדיאטה כזו לאורך זמן, מה שיגרום לי להפסיק את ההנקה מוקדם יותר, וזה (כמעט בוודאות) פחות טוב.
מה דעתכן?

פרג

משתמש מקצוען
אם הבעיה שלך זה חוסר בסידן,
אפשר לקחת תוסף, כשיש בעיה בעיכול עם מוצרי חלב, לא בטוח שהסידן נספג דיו.
אם הבעיה היא ריפלוקס ועוד,
המנעות ממוצרי חלב לא תועיל. רק דיאטה מושלמת.

dvora zin

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני ממליצה עליו בחום,
הייתי אצלו עם תינוקת בת שבועיים שמהשיחרור מבית חולים לא היתה לה אפילו יציאה אחת,
לאחר הטיפול שלו באותו יום הסתדרה לה המערכת,
זה היה פשוט פלא!!!

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
האם הוא עוזר גם לדלקות אוזניים חוזרות לתינוק?

טובי ג

משתמש צעיר
למישהו יש את מספר הטלפון של המזכירות של ד"ר סופר להזמנת תור?

ה.בורשטין

משתמש חדש
האם מישהי שמעה על בעיה של עצירות לילד בן 2.5- עצירות מפחד לא מתזונה
מה יכול לעזור?

5699

משתמש פעיל
משהי יודעת על טיפול קשב וריכוז עם ד"ר אברהם סופר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה