ד"ר גיל פומפ רופא ה.בסיכון במכבי מודיעין עילית

צופנוי

משתמש מקצוען
בס"ד

מישהי מכירה את ד"ר גיל פומפ? כמה הוא מקצועי ומומחה?
הייתי אצלו גם ב-2 הריונות קודמים, אבל כרגע מתלבטת מאד האם לנסות להחליף רופא.
מצד אחד הוא מאד יסודי, מצד שני ההתלבטות שלי כרגע היא מכיוון שמעוניין לתת לי כטיפול נגד לידה מוקדמת אספירין בלבד ולא פרוגסטרון (כי יש לי גם סכרת טרום הריונית, ופרוגסטרון יכול להחמיר אותה, ובהריון הקודם הוא לא מנע לידה מוקדמת), אבל הטיפול באספירין הוא עקב חשד בלבד לקרישיות יתר (הבדיקות של קרישיות יתר יצאו תקינות). לכן אני חוששת שזה סיכון גדול מידי לוותר על הפרוגסטרון.
אשמח לקבל מידע ממי שמכירה.

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
בשביל זה הוא הרופא, ולא את..
אבל את יכולה לשתף אותו, זה נראה לי יותר יעיל מלהחליף רופא.
בפרט שפרקטית, לא נראה לי שתגיעי לרופא יותר טוב ממנו.

צופנוי

משתמש מקצוען
בדקתי את הנושא היטב קודם. כתבתי באיזה פורום רפואי והמליצו לי על אוטרוגסטן במקום זריקות פרוגסטרון, שיש לו פחות השפעה על הסוכר. בנוסף אמא שלי עובדת עם רופאי נשים בכירים מאד (הרבה יותר ממנו), שלא הבינו מדוע המליץ לוותר על הפרוגסטרון.
הייתי הולכת לקבל חוו"ד נוספת, אך אם ההמלצה כן תהיה לקבל פרוגסטרון בזריקות/נרות, אני לא יכולה לבוא ולאמר לו שכך המליצו לי. זה יחייב אותי ללכת לרופא פרטי כל ההריון.
והשאלה היא למה לא נראה לך שאגיע לרופא יותר טוב ממנו? את מכירה אותו ויודעת להמליץ עליו???

צופנוי

משתמש מקצוען
לא יודעת על הדסה.
אני יודעת שעבד בעבר בלניאדו, אח"כ במעייני הישועה, וכיום אני חושבת שעובד באיכילוב.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא יודעת על הדסה.
אני יודעת שעבד בעבר בלניאדו, אח"כ במעייני הישועה, וכיום אני חושבת שעובד באיכילוב.
כן
נראה לי שזה הוא ולפני הרזומה הזו עבר בעין כרם.
כנראה לא בכדי עובר ממקום למקום.
הייתי נותנת מידע בהודעה פרטית, אם רלוונטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה