דודי אברהם

איש של מיקוד מסרים.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אשמח לעזרתכם, אני מאמין שיעזור לעוד רבים:
אני שואל ספציפית על מוסדות לימוד בביתר שדורשים אישור של 'מוסדות היראים',
אך אני יודע שיש גם פיקוח של 'חבר' בבית שמש,
וכדו' בעוד ערים חרדיות ברחבי הארץ.

הרעיון מובן ומבורך....
פיקוח על רמת הרוחניות שלנו וילדינו /של הקהילה- כשהנשק הוא מוסדות הלימוד,
השאלה היא מה הם התנאים?
מה הם רוצים שיהיה סינון של:
נתיב,
נט ספרק,
נט צח,
נטפרי,
דלתא,
אתרוג,
מה עוד :rolleyes::p
???

איזה סינון הם מאשרים - איזה הם פוסלים.
האם הם מבקשים לעבור סינון - או פוסלים את הבן אדם.
מה הם עושים כשהם מגלים ש'מוצאים'( למשל: שהבן אדם משתמש בנתיב ולא בדלתא... ) מישהו שלא 100 % לפי מה שרוצים,
וכמה ואיפה הם מבררים.
אין הכוונה לעקוף אותם או לרמאות -
אלא לדעת למה אנחנו ניגשים...
ועל מה אפשר לדון איתם- לעזרתכם!

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אל לי יש אתרוג ברמה הכי פתוחה שלו
ואני מ'אושרת' על ידם.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
בביתר.

הם חייבו אותי להצטרף ל"אתרוג קהילות" (שאין לי מושג מה זה אומר)
אז חתמתי וביקשתי שישאירו לי את כל הקבוצות שהצטרפתי אליהן במשך הזמן כי אני צריכה אותם לעבודתי.
וכך היה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרעיון מובן ומבורך....
פיקוח על רמת הרוחניות שלנו וילדינו /של הקהילה- כשהנשק הוא מוסדות הלימוד,
בעיניי אין בזה שום דבר מבורך. עצוב מאוד שחושבים לחנך את הדור הבא באמצעות כלי נשק.
הרמה הרוחנית של הילדים בבית, ושל הקהילה בכלל, לא נקבעת באמצעות כלי נשק. טוב היה אם היו משקיעים כל כך הרבה אנרגיות בחינוך לאהבת ישראל ולהתחזקות בדרכי ה', במקום להתעסק ברכילות ולשון הרע.
מוסד חינוכי צריך להגדיר את הכללים שלו, ולקבל אליו את מי שהכללים האלו מתאימים לו. ואם יש אנשים שמשקרים, זה לא מתפקידו של המוסד לחנך אותם.
לעומת זאת אם הילדים מביאים מושגים לא טובים לחיידר, צריך לטפל בזה, בין אם ההורים עם אינטרנט בבית ובין אם הם בלי אינטרנט בכלל.

גלגלון

משתמש פעיל
גם סינון של רימון מאשרים, לפי הצורך, העדיפות היא לאתרוג.

כל הענין של כפיה לסינון מסויים דוקא, הוא מופרך ומגוחך. אפשר בקלות להתקין סינון, להסיר, להתקין סינון אחר, להסיר גם אותו, אי אפשר לכפות על אף אחד שום דבר. בסופו של דבר, כל אחד עושה מה שהוא רוצה, וחבל שלא משקיעים יותר בהסברה ניאותה, שסינון הוא דבר נחוץ.

ודרך אגב, בני ברק היא מקום ראשון בארץ בהזמנות מהאינטרנט... היה ילד אחד (או ילדה...) שסיפר בבית ספר ש"ההורים שלי קונים הכל בדואר", ולמחרת סולק :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה