דרוש מידע דרוש רעיון מקורי!! ויפה לפעילות בערב לביבות משפחתי

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו עשינו לפני כמה שנים משהו חמוד, אני מקווה שאני אזכור את כל הפרטים.
מנפחים המון בלונים, כמה שיותר יותר טוב, בכל בלון מכניסים פתק, חלק מהפתקים עם השמות של המשתתפים (כל משתתף כתוב פעם אחת) ובכל השאר פתקים ריקים. אחד המשתתפים אומר הבטחה שהוא מבטיח למי שיצא לו בפתק (למשל: להכין ארוחת בוקר, לומר שיר השירים לזכותו, ועוד רעיונות שעולים לכם... תלוי בסגנון ובגיל של המשתתפים) אחרי שהמשתתף אומר את ההבטחה הוא מפוצץ בלון, אם יצא לו שם של מישהו- הוא חייב לקיים את ההבטחה שהבטיח, אם יצא לו פתק ריק הוא צריך להגדיל את ההבטחה (למשל אם הבטיח להכין ארוחת בוקר יום אחד- להגדיל לארוחת בוקר לכל השבוע...) ככל שיוצא למשתתף יותר פתקים ריקים כך הוא מגדיל את הבקשה יותר ויותר והמשתתף שיוצא בפתק מרוויח יותר....:p אנחנו ממש נהנינו! מקווה שכתבתי ברור....

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מלחמת מוחות של @חזקי רייך
upload_2019-12-5_22-42-27.png

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לתת לכל אחד ספר כלשהו-תורני, עיתון, קריאה, מתכונים
שואלים שאלה על מישהו מהמשפחה או על מאורע מהמשפחה
נניח: מה הדבר שאיציק אף פעם לא יעשה? תפתחו בעמ' 4
כולם מחפשים בעמ' 4 את ה''תשובה'', דהיינו ממציאים על סמך עמוד 4
זה מצחיק מאוד!!!
אמליץ על משחקים (יקרים ושווים, לתמיד לכל המשפחה)
SO DO YOU
LINK
שניהם של יוסי קדמי-NLP
משחקים מדהימים, לפני שנתיים קניתי את הראשון ועד היום לכל מקום שאני מגיעה שואלים למה לא הבאתי אותו או : האם הבאתי אותו
אם-כי כמובן, יש לסנן לפני הפעם הראשונה אבל בקטנה.

N

neomy21

אורח
רביעיות על בני המשפחה עם ארבע מאפיינים לכל אחד. כמובן שצריך להיות מעניין ושנון. את יכולה להדפיס את הטקסט על מדבקות ולהדביק על כרטיסי מפל.

"עורכים שולחן". את פורשת מפת נילון לבן עבה על שולחן גדול. כל משתתף מקבל לורד ארטליין בצבע שונה ומצייר צלחת גדולה על המקום שלו. מטילים קוביה ; כל המשתתפים זזים עם הלורד שלהם ימינה לפי המספר שמורה הקוביה וצריכים לכתוב בצלחת של מי שיצא להם איזו אפיזודה בה אותו בן משפחה לא טמן את ידו בצלחת. וכך הלאה מטילים שוב קוביה , זזים ומציירים מפית (כושר ספיגות) כוס (חצי הכוס המלאה) ועוד כמה כלים שלא זוכרת בדיוק את ההקשר שלהם. מסיימים וכל אחד חוזר למקומו לקרוא מה כתבו עליו. וכמובן יכול לזהות לפי הצבע מח כתב מה

כל משתתף מקבל קובית שוקולד עטופה . לכולם יש שוקולד חום ורק לאחד לבן. אפשרי גם מרשמלו לבן וורוד. אף אחד לא יודע למי יש את השונה. יושבים במעגל ומתחילים הבטחות. כל משתתף מבטיח משהו בהתאם למחזיק השוקולד הלבן. לדוגמה; אני לוקחת איתי לערב של כיף את מי שיושבת מול בעלת השוקולד הלבן. כשמסתיים הסבב פותחים את העטיפות ומגלים עד כמה ההבטחה שלך הולכת להיות מורכבת...

משחקים בשלוף בלי להתכונן אליהם כלל:
1. משחק אישיות- מישהו בוחר דמות שכולם מכירים, כמובן לא מגלה, וכולם צריכים לשאול שאלות במטרה לגלות במי מדובר.
לזה שבחר בדמות מותר לענות רק בתשובות של כן ולא.
אפשר גם לחלק לפי קטגוריות: לבחור דמויות רק מהמשפחה/ דמויות שאינן מהמשפחה/ רק דמויות של בנים/ רק דמויות של בנות ועוד.

2. משחק כמן אישיות רק על חפצים בבית/ בחדר/ חפצים שנמצאים על השולחן.
אחד בוחר חפץ (לדוגמה התמונה שעל הקיר) וכולם צריכים לשאול שאלות במטרה לנחש באיזה חפץ הוא בחר. שוב, גם כאן מותר לענות רק בכן ולא.

3. משחק זמזומים.
כל אחד בתורו מזמזם שיר שכולם מכירים, וכל השאר צריכים על פי הזמזום לזהות באיזה שיר מדובר. כאשר מגיעים לתשובה הנכונה כולם מצטרפים ושרים יחד את השיר.
גם פה אפשר להחליט שירים לפי קטגוריות ואז אם זה חנוכה אז רק שירי חנוכה/ שבת/ ניגונים/ שירים של זמר ספציפי וכדומה.

מחברים שאלות על דברים אופייניים על בני הבית. מדביקים כל שאלה על כוס חד פעמית.
בדף נוסף כותבים את השמות של כל בני המשפחה וגוזרים לרצועות.
כל אחד מקבל כוס עם שאלה. קורא ומכניס בתוך הכוס את השם של בן המשפחה שלדעתו הכי מתאים להיגד/ שאלה שמודבקת על הכוס.
לאחר מכן מעבירים את הכוס ליושב מימין, קוראים את השאלה של הכוס הבאה ומכניסים פתק עם השם של בן המשפחה שזה הכי אופייני לו. כך נוצר סבב שכל הכוסות עוברות אצל כל בני הבית.
בסיום המשחק בודקים מי מופיע הכי הרבה באיזה כוס.

דוגמאות לשאלות:
מי מתקלח הכי הרבה זמן בבית?
מי מאבד חפצים הכי מהר בבית?
מי שומר על סדר הכי טוב בבית?
מי יודע לבשל מטבוחה הכי טוב?
ועוד ועוד.

קישוט סופגניות - בעיקר לילדים אבל כולם נהנים... קונים סופגניות ללא מילוי. על השולחן מילויים שונים (ריבה, ריבת חלב, שוקולד, ממרח שקדים וכו), מזרקים, וממרחים שונים למרוח מעל הסופגניות וסוכריות/ קליק/ מרשמלו קטנים וכו'. כל אחד מקשט לעצמו ויוצר סופגניית חלום (כמו של רולדין
1f609
)

1. כל אחד מקבל 4 רצועות מלבניות שמצויר עליהם ריבוע ריק ומתחתיו 4 שורות ריקות, ויוצר "רביעייה" בעצמו, הרביעה קשורה איכשהו למשפחה, דוגמאות שעשו אצלינו: מה אבא עושה מיד כשנכנס הביתה? (ציור מתאים בריבוע) 1. מוריד נעליים 2. שואל מה יש לאכול.. וכו'...איך מגיבים הבנים במשפחת X כשמתבקשים להוריד את הזבל? 1.ראובן-... 2.שמעון (כמו בכל רביעיה כל התשובות זהות בכל הארבע כרטיסים, אחד מהם מודגש בכל כרטיס ומציירים ציור בהתאם) אח"כ כמובן משחקים ברביעות ותוך כדי מגלים את הכרטיסיות המקוריות שכל אחד רשם. משחק יפה! במינימום הכנה.

2. הכנה לפני: *קונים זוגות גרבים בדוגמאות שונות כמספר המשתתפים (מי שבא לה-אפשר להשתמש בקיימות) מערבבים בינהם, ומצרפים זוגות *לא מתאימים* זה לזה. *הכנת כרטיסים עם מטלות מעניינות. בזמן המשחק כל משתתף מקבל (בלי שהאחרים יראו) זוג לא תואם ומלביש אותם על הידיים מתחת לשולחן, משחקים משחק הזכרון עם הגרביים ("רחלי, תרימי יד ימין"(גרב כחולה) "שלומי תרים יד שמאל" (גרב חומה) מי שנפסל ו"הרים" זוגות לא מתאימים מרים מהכרטיסים שבערימה מטלה (להכין לכולם ארוחת ערב/לשטוף את הכלים בשבת הקרובה/לשמור על כל האחיינים בשבת הקרובה. עופו עם רעיונות מקוריים ומצחיקים) הזוכה: מיש הצליח למצוא הכי הרבה זוגות. הערה: כמובן שרמת הקושי במשחק משתנה ככל שזוגות הגרביים דומות יותר אחת לשניה..

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
SO DO YOU
LINK
שניהם של יוסי קדמי-NLP
משחקים מדהימים, לפני שנתיים קניתי את הראשון ועד היום לכל מקום שאני מגיעה שואלים למה לא הבאתי אותו או : האם הבאתי אותו
ממליצה במיוחד על SO DO YOU!!!!
(את השני אני לא מכירה)

דרך חדשה

משתמש מקצוען
כל אחד מקבל כוס עם שאלה. קורא ומכניס בתוך הכוס את השם של בן המשפחה שלדעתו הכי מתאים להיגד/ שאלה שמודבקת על הכוס.
משחק מצוין!
ובכלל... הרעיונות מקסימים וקולעים לסגנון שחיפשתי.
אנחנו עשינו בעבר משהו דומה אך במקום לכתוב שאלה בתוך הכוס כתבנו עובדות לדוג': X לא אוהב אירועים משפחתיים או y- חייבת לדבר בטלפון כשהיא מגהצת , Z מתכננת לעבור עבודה בקרוב, זה עדיין סודי...וכו' (להשתדל שיהיה משפט אחד לפחות על כל אחד מהמשתתפים) ובאמצע שמים קערות עם סוכריות בצבעים אדום וירוק - נכון ולא נכון וכל אחד שם סוכריה מתאימה האם הוא חושב שזה נכון או לא נכון. עושים סבב ומקריאים תוצאות.
יוצא ממש חמוד!! מומלץ לכתוב את התוצאות ולשמור לעוד מס' שנים ולהקריא.
אנחנו אי"ה נקריא השנה את התוצאות של לפני 5 שנים. מרתק!!

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לתת לכל אחד ספר כלשהו-תורני, ע
SO DO YOU
LINK
שניהם של יוסי קדמי-NLP

אפשר לשמוע קצת על המשחקים הללו? איפה קונים ולאיזה גיל מתאים?

תודה

feel-הרמוני

משתמש מקצוען
SO DO YOU
LINK
שניהם של יוסי קדמי-NLP

מישהו מכיר את SO DO YOU JUNIOR?
האם יש צורך לצנזר בו הרבה קלפים?

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני קניתי
בנסיעה של 10 דקות צינזרתי
מה זה הרבה 10-15 קלפים
לא משמעותי מבחינת הקלפים, מדובר על 150 קלפים
מדהים מדהים מדהים
שיחקנו במשפחה מגיל 9 עד גיל 70!!!
אני תמיד מגיעה ואומרים לי 'איפה המשחק'? 'לא הבאת אותו?'
כל אחד מספר על דברים בעקבות השאלה וכולם בעצם מספרים על זה וכו'...
הוא יכול להיות תחרותי [לריאליים שבינינו]
או רק משפחתי ונחמד [לבנותתתתת....]
קונים בסטימצקי

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לSO DO YOU אח חדש[או עוד אחד
בשם LINK
מטריף!!!
אין לי זמן עכשיו לפר
אבל הוא נחמד ויותר אטרקטיבי.
צריך לצנזר בו פחות
בעדיפות? מה יותר כדאי? לא יודעת. שניהם מדהימים.
המחיר שלהם יקררררר: 129.90!
קניתי את SO DO YOU ב69.9 ועלה שוב המחיר.
שווה כל שקל

רבקי.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לתת לכל אחד ספר כלשהו-תורני, עיתון, קריאה, מתכונים
שואלים שאלה על מישהו מהמשפחה או על מאורע מהמשפחה
נניח: מה הדבר שאיציק אף פעם לא יעשה? תפתחו בעמ' 4
כולם מחפשים בעמ' 4 את ה''תשובה'', דהיינו ממציאים על סמך עמוד 4
זה מצחיק מאוד!!!
SO DO YOU
LINK
שניהם של יוסי קדמי-NLP

יש לי למכור את המשחק SO DO YOU של קדמי.
חדש חדש, בא לשימוש פעם אחת בלבד.
מוכרת ב70 ש"ח
המעוניינים נא לפנות באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה