דרוש מידע דרוש רעיון מקורי!! ויפה לפעילות בערב לביבות משפחתי

feel-הרמוני

משתמש מקצוען
יש לSO DO YOU אח חדש[או עוד אחד
בשם LINK
מטריף!!!
אין לי זמן עכשיו לפר
אבל הוא נחמד ויותר אטרקטיבי.
צריך לצנזר בו פחות
בעדיפות? מה יותר כדאי? לא יודעת. שניהם מדהימים.
המחיר שלהם יקררררר: 129.90!
קניתי את SO DO YOU ב69.9 ועלה שוב המחיר.
שווה כל שקל

תודה
שאלתי ספציפית על גרסת ה-junior - התכוונת אליה?

saryk

משתמש מקצוען
לתת לכל אחד ספר כלשהו-תורני, עיתון, קריאה, מתכונים
שואלים שאלה על מישהו מהמשפחה או על מאורע מהמשפחה
נניח: מה הדבר שאיציק אף פעם לא יעשה? תפתחו בעמ' 4
כולם מחפשים בעמ' 4 את ה''תשובה'', דהיינו ממציאים על סמך עמוד 4
זה מצחיק מאוד!!!
@תמר בר אילן - אפשר דוגמאות נוספות לשאלות?? זה נשמע ממש חמוד!!

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אפשר הסבר מפורט על המשחק?
בגדול, יש ערימת קלפים וכל אחד מרים בתורו ועונה על התשובה. יש כל מיני סוגי שאלות: מה היית מעדיף x או y? (דברים מגניבים) או ספר על אירוע ש... או האם לדעתך... או בחר אמת \חובה (ואז משחקים אמת-חובה) או מה היית עושה אילו.... וכו' הציבור משתף ונהיה מעניין...

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לSO DO YOU אח חדש[או עוד אחד
בשם LINK
מטריף!!!
אין לי זמן עכשיו לפר
אבל הוא נחמד ויותר אטרקטיבי.
צריך לצנזר בו פחות
בעדיפות? מה יותר כדאי? לא יודעת. שניהם מדהימים.
המחיר שלהם יקררררר: 129.90!
קניתי את SO DO YOU ב69.9 ועלה שוב המחיר.
שווה כל שקל
ראיתי יש מבצע על הלינק ב99
הוא מתאים גם לגילאי 7+?

חרוזיא

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
קליק פור יו חנוכה.jpg

אין צורך בחיבור לאינטרנט וכווווולם משתתפים!

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עשיתי תוכנית שכולם נהנו!!!!
כל אחד לוקח פתק ריק וכותב למעלה את השם של זה שיושב מצד ימין שלו.אח''כ משהו מכריז כך:איך הייתם מגדירים את האדם שכתבתם את שמו בפתק אילו הוא היה עיירה!!!
ואני יסביר למשל אם הוא אדם שמשכים קום אז הייתי שם אותו תרנגול של העיירה שקם מוקדם או אם היה ממשלה מה הוא היה אז אם הוא אחד שמעיר כל הזמן הערות לשני הייתי שם אותו כשר החינוך מלשון שמחנך את כולם וכך הלאה אילו היינו תחבורה אז אם הוא טיפוס מהיר אז הייתי מגדיר אותו כאופנוע שמגיע מהר לכל מקום וכן הלאה אפשר לעשות בעוד הרבה נושאים כמו חנויות איזה חנות הוא היה או ירקות איזה ירק הוא היה בא נגיד אם הוא טיפוס חריף אז כותבים עליו שהוא פלפל שחור וכו' וכו' עכשיו הסדר הולך שבהתחלה כל אחד כותב את שמו של זה שלימינו ואז שהוא המחליט אומר איזה נושא ואז כל אחד כותב לפי השם שכתוב לו בדף ולא אומרים אחד לשני ואח''כ מעבירים את הדפים לזה שמשמאל וכן הלאה עד שזה גומר לעשות את הסיבוב שימו לב שצריך נושאים כפי מספר המשתתפים ואז אחד אוסף את הדפים מכולם ומישהו קורה כל אדם מהו היה אילו היה ב.... עכשיו מי שלא רוצה לשמוע ביקורת וכדו' שלא ישתתף!!! רק שימו לב שלא צריך לבחור משהו מציאותי דווקא אלא ההפך דווקא דבר לא מציאותי זה הדבר הכי מצחיק בכל התוכנית למשל אם אנו מדברים על עיירה בא נגיד והוא אחד שמשכים קום אז אנו נבחר בא נגיד תרנגול הידוע של העיירה שקורא בעלות השחר את הקריאה שלו וכו' שזה בעצם דבר לא מציאותי!! עכשיו אפשר גם להמציא כל מיני דברים שקשורים למשפחה או לקהילה וכו'
מנסיון אתם הולכים להתפוצץ בחלק האחרון של התוכנית מתי שהולכים לקרוא כל אחד מה הוא היה אילו.... שווה לנסות!!!
אשמח לשמוע תגובות ולייקים!!!

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
משחק לקהל הקצת יותר בוגר/מבוגר:rolleyes:
אני ינסה להסביר, נראה אם נצליח..

כל משתתף מקבל 3 כרטיסים שעליהם רשומים דברים ש'חשובים' לנו בחיים
(רמת החשיבות מאד משתנה.. כמו- בריאות/ יופי/ בעל/ ילדים/ פרנסה/ בטחון/ אמונה/ משפחה/ אהבה/ אמון/ רכב/ לימודים/ נופש/ שמחה/ איפור/ אופניים/ כריות וכו' וכו' וכו'......)
המטרה להגיע בהסכמת כל המשתתפים ל5 דברים הכי חשובים בחיים:rolleyes:
השחקן ה1 מניח את 3 הכרטיסים במרכז השולחן. התור עובר לשחקן הבא, הוא מניח את 3 הכרטיסים שלו וכדי להישאר עם 5 כרטיסים על השולחן צריך להוריד אחד, הכרטיס שמורידים חייב להיות בהסכמת כולם. התור עובר לשחקן הבא וכרגע ממנו והלאה בכל פעם צריך להוריד 3 כרטיסים מהמרכז.
וואו! רק להיזכר בצרחות שקמו מכל כרטיס שרצו להוריד כשזה הגיע לקראת הסוף... אדיר!!:p;)
בסוף נשארנו עם 6..... לא ויתרו על אחד מהם......
> ברשימת כרטיסים כדאי לגוון גם בדברים סתמיים כמו- מחליק/ פלאפון/ מחשב/ מוזיקה/ כסאות, כדי שיהיה עם מה להתחיל כשמורידים כרטיסים...

יכול להיות ששמור לי איפשהו במחשב הרשימה, אם מעניין מישהו אני יחפש

חנוכה שמח לכווולם!!

ROSE.graphics

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש משחק חמוד שמהנה את כולללםםם
מניחים באמצע השולחן גוק'ים(כן לא אמיתיים;))עשינו מנייר...
ומקריאים כל מיני גו'קים שקיימים לאנשים!ומי שמזדהה עם הגו'ק לוקחת גו'ק מהשולחן
למשל מי שיש לה גו'ק לבדוק לפני השינה חמש פעמים אם הדלת נעולה?
כל פעם כשהיא רואה חלון פתוח חייבת לסגור..
וכ"ו לא חסרות רעיונות...:)
הזוכה-שצברה הכי הרבה גוק'ים מקבלת מתנה K33 לריסוס נגד גו'קים
תהנו.................

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
תוכנית קליקרים איכותית ברמה גבוהה מאוד למשפחות
לבירורים נוספים שלחו באישי

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
וזה תכניות בחינם

קבצים מצורפים

• _�תוכניות לערבי לביבות (1).pdf הפסקת קפה_.pdf
    1.6 MB · צפיות: 390

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה