דרוש קופירייטר

מצב
הנושא נעול.

עדי אבינון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בס"ד

שלום לכולם

אנחנו קבוצה ללימוד פנימיות התורה וחסידות שפתחה עמותה שנה שעברה ואנחנו בתהליך הקמת מרכז רוחני בראשון לציון שיהיו בו שיעורים ופעילויות לקרוב רחוקים וגם קרובים :)

אנחנו רוצים להעלות סרטון לאתר מימונה (אתר לגיוס כספים המוני) וצריכים קופירייטר שיעזור בניסוח קריינות לסרטון ותכנים אחרים שיסובבו את הסרטון למען הפצתו והצלחתו בגיוס.

העזרה בהתנדבות, ישנה אפשרות לשכר סימלי.

על הדרך, אם מישהו מעוניין לתרום, אפשר ליצור איתי קשר.

בברכה,
עדי

המייל של הקבוצה, חשן יהודה:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מיץ פטל

משתמש רשום
אני לא בטוחה שהבנתי נכון:

אתם מחפשים קופירייטר שיעבוד עבורכם בהתנדבות? או מקסימיום בשכר סמלי?

אם כן, אז למה?

#לא_אוהבת_שממליצים_לי_איזו_צדקה_לתת

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אף אחד לא הכריח אותך לעבוד בשבילם.
לא מתאים לך? לא אוהבת? אל תגיבי!

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על הסטת נושא האשכול. מי יודע מה ההסבר של המונח "ניצול"?

עדי אבינון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני לא רואה פה שום ניצול. כל חברי הקבוצה לא רק שאינם מתפרנסים מהמרכז, אלא גם תורמים מכספם להחזקת המקום, ככה זה בינתיים עד שיהיו תורמים.

ב"ה, כשהמרכז יהיה פעיל ויהיו הכנסות, אולי יקבל פאן יותר עיסקי כמו מרכז מודעות (בנווה צדק) - והמרכז יוכל לשלם לאנשים העומלים סביבו, אבל זה לא העיקר. העיקר היא הפצת התורה וקירוב רחוקים.

גרפיks

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עדי אבינון;1412588:
אני לא רואה פה שום ניצול. כל חברי הקבוצה לא רק שאינם מתפרנסים מהמרכז, אלא גם תורמים מכספם להחזקת המקום, ככה זה בינתיים עד שיהיו תורמים.

ב"ה, כשהמרכז יהיה פעיל ויהיו הכנסות, אולי יקבל פאן יותר עיסקי כמו מרכז מודעות (בנווה צדק) - והמרכז יוכל לשלם לאנשים העומלים סביבו, אבל זה לא העיקר. העיקר היא הפצת התורה וקירוב רחוקים.

שאלה רטורית: האם קיבלתי פעם טרמפ מנהג מונית?

עדי אבינון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שניים מאיתנו מעצבים גרפיים, אני גם עורך וידאו ואנחנו נותנים את שירותינו בהתנדבות לקבוצה.

עוד בירור האם זה ניצול או לא:
"הקבוצה שלנו, אז מן הסתם שנתנדב לעצמנו, כמו להגיד שמעצב ממתג את עצמו בלי לשלם לעצמו."

תשובה שלי למשפט כזה:
"הקבוצה שלנו כי אנחנו מזדהים עם המטרה לקרב רחובים ולהפיץ את התורה. אם אתה מזדהה, אתה איתנו, אם לא אז זה אל תעזור כדי שלא יהיה פה ניצול".

עדי אבינון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בכל זאת, חשוב לי להבין גם את הצד של אלו המתלוננים על ניצול, אחרי הכל, כמעצב אני מבין את החשש לכך, בעיקר כשכל כך קשה למצוא פרויקטים ולפרנס את המשפחה.

אבל כאן אין איום על פרנסה של אף אחד, כי בלי התרמות, וללא כסף, בכל מקרה לא נוכל לשלם לאף אחד. אנחנו קבוצה קטנה של 5 אנשים, מתוכם 3 נשואים - אף אחד מאיתנו לא עשירים, אנחנו פשוט מאמינים במטרה ורוצים להפיצה.

וקשר להמלצה איזו צדקה לתת או לא... לא היתה פה המלצה, אלא בקשה.

מי שמזדהה עם המטרה, מוזמן לשמוע על התכנים של הקבוצה, לראות אם הוא מתחבר ומוצא לנכון שכדאי וחשוב להפיץ אותם בקרב העם - אז מצויין, זו בחירה שלו, לפי רצונו והבנתו של מה חשוב.

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גרפיks;1412606:
שאלה רטורית: האם קיבלתי פעם טרמפ מנהג מונית?

לא פעם שמענו על נהג שהתחבר לסיטואציה של הנוסע ולא רצה תשלום, למשל הוביל חולה, מתנדבים, מחלקי מזון, נוסע שהוכיח אצילות נפש מיוחדת ועוד.
יש גם נהגים ובעלי רכבים שקבוע מחוברים לפרוייקט התנדבותי כמעשרות או כחלק מהיותם נדיבים ומתחברים לחזון.
לכל אחד מאיתנו יש פרויקטים כאלה.
אז זה מה שקרה כאן, מר אבינון אינו עולה לשום רכב עם אקדח שלוף ודורש טרמפ אלא מספר את היעד שלו ומברר מי היהודי שממילא בכיוון וירצה לעזור להם להגיע לשם.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כל הכבוד שעת סיפור על תגובתך המפרגנת, היהודית!
איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק
אם אני לא עוסקת בקירוב, לפחות אעזור למי שכן עוסק בכך. לו יהי חלקי עמכם!

עפולה

משתמש מקצוען
פותח האשכול עשה קצת שלא כהוגן כאשר בהודעת הפתיחה נכתב "דרוש קופירייטר", זוהי הודעת דרושים קלאסית, שהמחפשות עבודה בתחום ודאי יקפצו עליה, כך גם תוכן ההודעה מתחיל בדרישות המקצועיות מהמועמדות לתפקיד, כשאת "הסוד" שמדובר בהתנדבות מגלים רק בסוף ההודעה.
ענין נוסף -ומבלי להתייחס לעמותה המדוברת - תעשיית המדרשות ושיעורי התורה פורחת בס"ד, כך גם רבים מתפרנסים מתעשייה זו אם כשכירים ואם כבעלי הענין, לכן באופן אוטומטי אנו מצפות מגופים כאלו לרכוש עבודות בשכר ולא להתרים מתנדבות.

nchmeya

משתמש צעיר
ככה זה בפרסום

לפעמים דרוש תחכום
זה עדיין בסדר גמור
לאותה אחת שלא אוהבת המלצות על צדקה
אני מאמין שהיא אומרת את זה גם לילד שלה שדורש אוכל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה