טיול ונופש דרוש צימר ענק ויפה לקיום ארוע בצפון

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בס"ד

שלום וברכה,
דרוש צימר ענק ויפה לקיום ארוע בצפון.
נשמח לקישורים או תמונות
וכמובן לפרטי יצירת קשר.

בצפון!

נערך לאחרונה ב:

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שגרת קורונה: תיירות הפנים תחזור לפעילות חלקית.
שרי הממשלה אישרו היום (שני) את הצעתו של שר התיירות יריב לוין, במסגרתה תאושר – החל מיום ראשון הקרוב – פתיחתם של צימרים ומלונות עם חדרים צמודי קרקע.

מדובר בשלב ראשון בחזרת ענף התיירות לפעילות, לאחר שבועות של שיתוק בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בישראל. בשלב זה לא ייפתחו אתרי נופש, הכוללים מתקני מים לסוגיהם – ג'קוזי, ספא ובריכות – וכן לא תתאפשר הגשת אוכל לנופשים.

הסיכום הושג בישיבה מיוחדת בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהתכנסה ביוזמתו של לוין ודנה במתווה שהציג לחזרה מדורגת לפעילות של תעשיית תיירות הפנים. החזרה לפעילות תיעשה בכפוף לכך, שעד לתאריך המיועד לא תחול החמרה בתחלואת הקורונה.

בימים הקרובים יגבשו משרדי התיירות והבריאות תו סגול, שיהווה תקן להפעלת הצימרים והמלונות בתקופת הקורונה.

השר לוין בירך על הצעד עליו הוחלט: "זוהי בשורה לאלפים רבים של בעלי עסקים ועובדים בענף התיירות, אשר לראשונה מאז פרוץ המשבר נקבע תאריך יעד לחזרתם לפעילות".

[הידברות]

אני חזק

משתמש פעיל
שגרת קורונה: תיירות הפנים תחזור לפעילות חלקית.
שרי הממשלה אישרו היום (שני) את הצעתו של שר התיירות יריב לוין, במסגרתה תאושר – החל מיום ראשון הקרוב – פתיחתם של צימרים ומלונות עם חדרים צמודי קרקע.

מדובר בשלב ראשון בחזרת ענף התיירות לפעילות, לאחר שבועות של שיתוק בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בישראל. בשלב זה לא ייפתחו אתרי נופש, הכוללים מתקני מים לסוגיהם – ג'קוזי, ספא ובריכות – וכן לא תתאפשר הגשת אוכל לנופשים.

הסיכום הושג בישיבה מיוחדת בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהתכנסה ביוזמתו של לוין ודנה במתווה שהציג לחזרה מדורגת לפעילות של תעשיית תיירות הפנים. החזרה לפעילות תיעשה בכפוף לכך, שעד לתאריך המיועד לא תחול החמרה בתחלואת הקורונה.

בימים הקרובים יגבשו משרדי התיירות והבריאות תו סגול, שיהווה תקן להפעלת הצימרים והמלונות בתקופת הקורונה.

השר לוין בירך על הצעד עליו הוחלט: "זוהי בשורה לאלפים רבים של בעלי עסקים ועובדים בענף התיירות, אשר לראשונה מאז פרוץ המשבר נקבע תאריך יעד לחזרתם לפעילות".

[הידברות]
דברו אבל שזה כרגע רק למשפחה גרעינית בלבד

אני חזק

משתמש פעיל
2 הורים + 4 הורים של ההורים + 25 ילדים
סליחה שא
2 הורים + 4 הורים של ההורים + 25 ילדים
סליחה שאני קצת מוריד לך מההתלהבות שלך אבל זה לא משפחה גרעינית
חוץ מזה לפי הבנתי מדובר פה באנשים די מבוגרים שבכלל לא יצאו כל כך מהר
אגב אם אתה יודע טוב לחפש בגוגל יש מה הרבה (מנסיון)

יצחק!

משתמש מקצוען
סליחה שא

סליחה שאני קצת מוריד לך מההתלהבות שלך אבל זה לא משפחה גרעינית
חוץ מזה לפי הבנתי מדובר פה באנשים די מבוגרים שבכלל לא יצאו כל כך מהר
אגב אם אתה יודע טוב לחפש בגוגל יש מה הרבה (מנסיון)
נכון יש הרבה אבל אין כמו להגיע עם המלצה ומוכן לקראת מה מגיעים
טיפ קטן
היה לי הצלחות מתי שהיה דרך המלצות
והיה
(לפני כמה שנים שלא ידענו מה זה קרונה)
עם קרוב משפחה לשבת בצימר היה ממש מאכזב
כי הגענו פשוט בלי המלצות מפרסומת בעיתון די אמין
והייתי עוד צריך לומר שאני נהנה

אני חזק

משתמש פעיל
נכון יש הרבה אבל אין כמו להגיע עם המלצה ומוכן לקראת מה מגיעים
טיפ קטן
היה לי הצלחות מתי שהיה דרך המלצות
והיה
(לפני כמה שנים שלא ידענו מה זה קרונה)
עם קרוב משפחה לשבת בצימר היה ממש מאכזב
כי הגענו פשוט בלי המלצות מפרסומת בעיתון די אמין
והייתי עוד צריך לומר שאני נהנה
אבל אם יש תמונות טובות ממש זה בהחלט טוב
אני בעיקרון מתמונות בד"כ יודע איך המקום נראה (הזמנתי כבר כמה פעמים מקומות מעל 150 מקומות רק עם תמונות והיה פצצה )
ודווקא פעם קבלתי בטלפון המלצות חמות וזה היה הרבה יותר מזוועה (לצורך הסברה שהמטבח היה 2 מטר אורך וזה היה הפרוזדור לשירותים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה