דרוש עזרה- איפה שמים פה חנוכיית מים ויונקרס?

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לעזרתכן
תודה
איפה שמים חנוכיית מים ויונקרס.jpg

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד

תבדקי כמה עומק את יכולה לתכנן באזור כיור נט"י
את החנוכיה תתכנני למטה מהכיור ואז ניתן לכסות עם ארון.

את היונקרס מעל מכונת כביסה ומייבש.
אם תוכלי להעמיק את האזור הזה יותר , אפילו ע"ח הקטנת חלק מארון ביחידת הורים,
תוכלי למקם שם את המרכזיה מאחורי מכונת הכביסה.

בהצלחה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה.
אבל מעל למ כביסה והמייבש לא נשאר לי גובה ליונקרס +הצינור שלו.
דווקא את החנוכייה ניתן למקם מאחורי הכביסה.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חנוכיית מים- בתוך האמבטיה, מאחורי הדלת
ומה עם היונקרס?
תכלס, הוא הכי בעייתי, את החנוכיית מים הייתי מעדיפה לשים מאחורי המ כביסה שלא יפריע למראה החדר עם זה שאין שם חיפוי.
חשבתי גם 'לגנוב' קצת מהפינת נט"י, ולהזיז גם את השירותים (כדאי לקחת לו 10 ס"מ? כרגע הוא באורך 150) ואז מה עדיף? מאחורי הדלת או המכונה?
או להקטין את הסלון ב30ס"מ באיזור ההוא, וככה גם הפינת אוכל תגדל, מה שיתן מקום ברווח לשבת מכל צידי השולחן, וגם יהיה מקום ליונקרס. שוב, איפה עדיף? מאחורי המכונה זה לא מפריע, אבל גם פחות נגיש, ובכל זאת כדי להדליק ולכבות צריך לגשת לשם...

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הייתי מכניסה לאמבטיה כלום!
היא צפופה כ"כ גם ככה
מה הרוחב שם? נראה לי לא כ"כ ריאלי להכניס את האסלה שם ברוחב
אולי צריך לנסות סידור אחר בחדר זה..

את החנוכיה ניתן לשים מתחת לכיור נט"י, לא מפריעה שם ונסתרת.
את היונקרס- אם יש אפשרות לתלות אותו מחוץ לדירה זה הכי טוב
מה זה החלון הנפתח בסלון? אולי אפשר שם.
צריך מקום שיאפשר גישה הגיונית לטיפול בו
ובתוך הבית מתקניים שלט להדלקה כיבוי ושליטה

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
רוחב האמבטיה 180
ובאמת שירטטי שם ארון 120*47 זה היה כדי להראות ללקוח כמה יהיה צפוף ודיברתי איתו ש-או שעושים ארון קטן יותר, או שמגדילים את האמבטיה ע"ח החדר/הסלון....
מתחת לכיור נט"י הם רוצים ארון.
מחוץ לבית זה דווקא רעיון, זה בעצם קומה נוספת שהם בנו, ואולי ניתן להכניס את החנוכייה והיונקרס בחדר מדרגות.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה תולים כביסה?
חיב להיות לדעתי איזה חלון עם גישה קצת החוצה. לשים משהו ליבוש (מכבסים עגלה, שוטפים מגירה של המקרר, מצעים לאורור. משהו...)
אולי אפשר את אחד החלונות להגדיל ולהנמיך ועם סורג לתת לו עוד 30 ס"מ למרפסונת (אם תרצי אחפש תמונה של משהו כזה) ואז ליד זה למקם גם יונקרס.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה תולים כביסה?
חיב להיות לדעתי איזה חלון עם גישה קצת החוצה. לשים משהו ליבוש (מכבסים עגלה, שוטפים מגירה של המקרר, מצעים לאורור. משהו...)
אולי אפשר את אחד החלונות להגדיל ולהנמיך ועם סורג לתת לו עוד 30 ס"מ למרפסונת (אם תרצי אחפש תמונה של משהו כזה) ואז ליד זה למקם גם יונקרס.
בביתר לא מקובל לתלות כביסה...
בסלון יש חלון נמוך וגדול עם סורג עם בטן ואבן לשבת עליה. או שלא הבנתי למה התכוונת...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בביתר לא מקובל לתלות כביסה...
בסלון יש חלון נמוך וגדול עם סורג עם בטן ואבן לשבת עליה. או שלא הבנתי למה התכוונת...
נשמע לי מוזר שעיר שלמה ותרה על פונקציה כה חיונית.
לא מבינה איך בית יכול לתפקד בלי אזור שרות. בלי מקום להניח משהו רטוב או דלי/ מגב/ כביסה ועוד מאות פריטים אחרים.

לגבי החלון כן כזה התכונתי בגלל שאפשר לעמוד על חלון כזה אפשר לכאורה למקם יונקרס על חזית המבנה ולגשת לטפל בו מהחלון (פחות אפשר בחלון קטן עם סורג שטוח)
אגב במקום בטן אפשר גם ליצר את הסורג אפילו בצורה של מרפסת קטנה (רצפה ומעקה תקני. בלי תקרה כ30 ס"מ תלוי גם ממה הקיר עשוי ואיך מתחבר אליו מבחינת עומסים)
אבל המיקום שלו בסלון ובטח חזית ראשית אז פחות נחמד למקם יונקרס.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מאמינה, אין בגדים טובים שאסור לשים במייבש?
זה בעיקרון אומשהו?
צודקת.
אני גרה בדירה בלי חלון נורמלי מהחדר שירות וזה ממש חסר לי.
בכ"א זו הייתה דרישה חד משמעית של הלקוחה- היא לא רוצה חדר שירות. אני עדיין שוברת בשבילה את הראש איפה היא תשים סלי כביסה.
אולי באמת כמו שחשבתי- להקטין את הכניסה לבית ולהגדיל את הפ אוכל במטבח ולעשות מאחורי הדלת של האמבטיה מקום לכביסה מלוכלכת, מקווה ששם זה לא יפריע לה

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
, ואולי ניתן להכניס את החנוכייה והיונקרס בחדר מדרגות.
שימי לב שהיונקרס חייב אוורור, בדר"כ בחדר מדרגות אין קיר חיצוני ועוד דבר, היונקרס קצת מרעיש בכל הפעלה, אם יש עוד שכנים בקומה לדעתי פחות מתאים בחדר מדרגות..

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שהיונקרס חייב אוורור, בדר"כ בחדר מדרגות אין קיר חיצוני ועוד דבר, היונקרס קצת מרעיש בכל הפעלה, אם יש עוד שכנים בקומה לדעתי פחות מתאים בחדר מדרגות..
תודה.
מדובר בחדר מדרגות פרטי- קומה נוספת שהם בנו.
והוא לא רחוק מהחוץ- ככה שיש לו אפשרות לצינור החוצה.
בכל מקרה, אני כבר סיימתי אותם (זה היה רק תכניות בלי ליווי) ואני חושבת שהם באמצע/סוף הבנייה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה