דרוש מידע: וואטסאפ ללא תמונות פרופיל. האם יש?

N

neomy21

אורח

yosi44

משתמש פעיל
שלחתי מייל
אבל לעוד כאלו ששואלים אז GBWhatsApp ידוע ברשת כוואטסאפפ עם פונקציות נוספות וכן הסרת מגבלות למיניהם. אני לא לוקח אחריות על הגרסה שלו ואין לי מושג מה הוא עשה שם מעבר למה שהוא כותב...
אני סה"כ לקחתי את הגרסה שלהם וערכתי אותו לחסום תמונות פרופיל.

shalomcohen10

משתמש חדש
לזיכוי הרבים.
הכנתי ווצאפ מסונן מתמונות פרופיל ותמונות מונפשות(GIF).
אפשר לעדכן את הווצאפ המסונן בעת הצורך מהאפליקציה עצמה!

נא להיכנס דרך המכשיר פלאפון לקישור הבא, ולהתקין את הווצאפ המסונן .

בנוסף, יצרתי חנות יישומים כשרה שיש בה המון יישומים מסוננים ותוכנות סינון ועוד הרבה דברים שונים, שווה מאוד להיכנס ולראות מה יש בה. היא נמצאת בחנות גוגל פליי, חפשו "החנות הכשרה" ותראו מה יש בה.

זכו למצוות ומעשים טובים.

selo

משתמש פעיל
לזיכוי הרבים.
הכנתי ווצאפ מסונן מתמונות פרופיל ותמונות מונפשות(GIF).
אפשר לעדכן את הווצאפ המסונן בעת הצורך מהאפליקציה עצמה!

נא להיכנס דרך המכשיר פלאפון לקישור הבא, ולהתקין את הווצאפ המסונן .

בנוסף, יצרתי חנות יישומים כשרה שיש בה המון יישומים מסוננים ותוכנות סינון ועוד הרבה דברים שונים, שווה מאוד להיכנס ולראות מה יש בה. היא נמצאת בחנות גוגל פליי, חפשו "החנות הכשרה" ותראו מה יש בה.

זכו למצוות ומעשים טובים.

ששולחים הודעה קולית משהו נתקע - כך אומר מי שהתקין לעצמו. איך הוא יכול לתקן את זה אצלו

selo

משתמש פעיל
ומה עם התמונות הקטנות של תמונות פרופיל שכן מופיעות?

shalomcohen10

משתמש חדש
ומה עם התמונות הקטנות של תמונות פרופיל שכן מופיעות?

לבנתיים נשארים עד לעדכונים הבאים,
למרות שאני חושב שיש בזה יתרון אם תרצה לשלוח הודעה למישהו בקבוצה ואין לך את המספר שלו לפחות תוכל לזהות אותו דרך התמונה הקטנה ;)

selo

משתמש פעיל
פשוט אם יש משהו לא טוב גם שם רואים את זה אמנם בקטן אבל איך אומרים גם יצר הרע בקטן סוף סוף הוא יצר הרע...;)

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אגב, יצר הרע גדול.. זה מכשיר בלי סינון צרוב.

selo

משתמש פעיל
יש גם ללא סרטונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה