עזרה דרוש מומחה ללימוד נהיגה באזור ירושלים

שלמה.ש.

משתמש צעיר
יש לי קרוב משפחה שעשה כבר קרוב ל-100 שיעורים והמורה שלו טוען שהוא עדיין לא יכול לגשת לטסט
האם יש כאן מישהו עשבר כזה דבר ויכול לעזור עם מי אפשר להתייעץ?
הוא צריך את הרשיון ממש בדחיפות
תור רבה מראש

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שיילך לשיעור אחד אצל מורה אחר,(עם המלצות). יספר לו ת'סיפור, וישמע ממנו חוו''ד.
יכול מאוד להיות שיש למורה אינטרס כספי.

בציניות

משתמש מקצוען
ואיך הוא עצמו מרגיש? מוכן לטסט?
אם כן, שיתעקש עם המורה שהוא רוצה טסט, יהיה מה שיהיה. אחרי מאה שיעורים יש לו מלוא הלגיטימציה לבקש מהמורה שיגיש לטסט, גם אם המורה סבור שהוא לא מוכן. שיתעקש ויגיד למורה, אני רוצה טסט. יעבור מצויין, לא יעבור לא נורא, בסך הכול זה עוד סוג של שיעור...
בנוסף לכך, גם אם הוא באמת לא מוכן, יש משהו פסיכולוגי שאם יודעים שיש טסט, אז משקיעים יותר. וזה גם דבר שאפשר להגיד למורה, אם הוא יגיד שלא כדאי לגשת לטסט.
בהצלחה.

דיויד כץ

משתמש פעיל
שיילך לשיעור אחד אצל מורה אחר,(עם המלצות). יספר לו ת'סיפור, וישמע ממנו חוו''ד.
יכול מאוד להיות שיש למורה אינטרס כספי.
אני גם נוטה לחשוב ברוב הסיפורים של מורי הנהיגה שלפעמים מעורב שיקול כספי בהמלצות שלהם
אהבתי את הרעיון של לקחת חוו"ד אם כי אני לא חושב שמורה נהיגה {גם אם יחשוב שהתלמיד מוכן לטסט} לקבל אותו רק לשיעור אחד אולי בצדק אז לא בור כמה זה יצא ריווחי.
אם התלמיד מרגיש שהוא מוכן אולי כדאי לו לדרוש מהמורה שיוציא אותו לטסט לפעמים זה דבר שמחשל יותר מאשר עוד שיעור שתיים.
בכו"א שיהיה בהצלחה...

שלמה.ש.

משתמש צעיר
אולי לא הסברתי את עצמי מספיק ברור
גם הוא באמת החליף מורה ועשו לו טסט פנימי והוא ממש לא היה בכיון
כלומר גם הוא מרגיש שהוא לא מוכן עדיין לטסט
האם יש מומחה שיודע לטפל בכאלו מצבים של אדם שלומד ולומד ולא מצליח להגיע לרמת מוכנת וידע או בקיצור מישהו שהוא תלמיד ממש ממש גרוע האם יש דרך ללמד אותו או שהוא פשוט צריך להתיאש ולקחת תמיד מוניות

בציניות

משתמש מקצוען
אולי לא הסברתי את עצמי מספיק ברור
גם הוא באמת החליף מורה ועשו לו טסט פנימי והוא ממש לא היה בכיון
כלומר גם הוא מרגיש שהוא לא מוכן עדיין לטסט
האם יש מומחה שיודע לטפל בכאלו מצבים של אדם שלומד ולומד ולא מצליח להגיע לרמת מוכנת וידע או בקיצור מישהו שהוא תלמיד ממש ממש גרוע האם יש דרך ללמד אותו או שהוא פשוט צריך להתיאש ולקחת תמיד מוניות
הוא למד על אוטומט או ידני?

המענין

משתמש פעיל
יש לי קרוב משפחה שעשה כבר קרוב ל-100 שיעורים והמורה שלו טוען שהוא עדיין לא יכול לגשת לטסט
האם יש כאן מישהו עשבר כזה דבר ויכול לעזור עם מי אפשר להתייעץ?
הוא צריך את הרשיון ממש בדחיפות
תור רבה מראש
אין כזה דבר שעושים 100 שיעורים ולא מצליחים בטסט פנימי
שיעשה עם עצמו חושבים מה הסיפור שלו.
אני יודע על עצמי שבהתחלה היה לי מאוד קשה לקלוט את הנהיגה, ולא תפסתי מה הבעיה שלי, עד שהסביר לי איש חכם שאני פשוט יוריד את האגו שלי וייתן למורה שלי לחנך אותי אפי' שאני חושב שאני יותר חכם ממנו ומי הוא שיצעק עלי בשיעור. ומאז פשוט נהיתי ילד טוב ירושלים וכל מילה שאמר לי המורה נהיגה חשבתי עליו, רשמתי אותו לעצמי, עשיתי לי סמולציות בראש של סיטואציות וזהו!!
מאז פשוט ידעתי לנהוג....
מקווה שעזרתי.

שלמה.ש.

משתמש צעיר
אין כזה דבר שעושים 100 שיעורים ולא מצליחים בטסט פנימי
שיעשה עם עצמו חושבים מה הסיפור שלו.
אני יודע על עצמי שבהתחלה היה לי מאוד קשה לקלוט את הנהיגה, ולא תפסתי מה הבעיה שלי, עד שהסביר לי איש חכם שאני פשוט יוריד את האגו שלי וייתן למורה שלי לחנך אותי אפי' שאני חושב שאני יותר חכם ממנו ומי הוא שיצעק עלי בשיעור. ומאז פשוט נהיתי ילד טוב ירושלים וכל מילה שאמר לי המורה נהיגה חשבתי עליו, רשמתי אותו לעצמי, עשיתי לי סמולציות בראש של סיטואציות וזהו!!
מאז פשוט ידעתי לנהוג....
מקווה שעזרתי.
אני יסביר זה לא ענין של אגו לדעתי הבעיה שלו שפשוט אין לו ביטחון עצמי בנהיגה, וכל זה כשהמורה עדין לידו אני מפחד לחשוב מה יהיה כשהוא יקבל טסט וייצא לכביש לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה