כללי דרוש לי דחוף הפונט הבא, שייצר שיינפלד...מי יכול לעזור לי....

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

zap

משתמש צעיר
אני צריכה להשיג בדחיפות, כולה להזמנה לחתונה, את הפונט היננות, פונטגרפר זיהה אותו, ואמר שהוא של היננות, וניתן להשיגו זול יותר ממה שהוא מוכר, אולי פונטגרפר וכל מי שמכיר בתחום יוכל לעזור לי......בדחיפות, ראיתי שזהו פונט שחוזר על עצמו בהזמנות לאחרונה, וכן השתמשו בו בשבועון לילדים של יתד נאמן (יתד שלנו) והבית שלנו (שבועון לנשים ובנות)...
ואינו נמכר בשום חברת פונטים לא פונטביט ולא מסטרפונט.
צירפתי תצלום קטן של כמה מילים עם הפונט לזיהויו....
אשמח אם מישהו יוכל לתת לי טלפון מהיר של בן אדם שמוכר אותו בזול יותר פה בארץ,
כיוון שכבר עיצבתי מזמן את ההזמנה, והלקוח צריך אותה דחוף ורק הפונט מעכב, אם אוכל להשיג את הפונט, אוכל מיד לסגור את ההזמנה ולתת להם אותה....
המון תודה וכו"ט!

קבצים מצורפים

• 1197216536-1.jpg
    KB 29.9 · צפיות: 262

koral

משתמש צעיר
בבקשה

מקווה שזה טוב.

קבצים מצורפים

• S-Hinanot.zip
    KB 18.5 · צפיות: 167

koral

משתמש צעיר
שייך ל-פונטסטר!

יש מחיר!

קבצים מצורפים

• 123.jpg
    KB 43.2 · צפיות: 179

zap

משתמש צעיר
צריכה 2 משקלים לפונט היננות, למישהו יש את שניהם? או לפחות את הבולד?

זקוקה דחוף
העלו פה משקל אחד שהוא או רגיל או בולד, כתוב רגיל אך אין לי מושג אם נכון.
בכל אופן, יעזור מאד לקבל פונט זה רק ל-2 המשקלים, ורק להזמנה זו...
אשמח אם פונטגרפר יבוא קצת לקראתי בעניין. מכל הבחינות........

מלאכה

משתמש צעיר
לי יש את הפונטים האלו, ואגב למסטרפונט יש גם את האות בשם נרקיס חן.

פונטגרפר

משתמש צעיר
שלום זאפ, קודם כל ברוכים הבאים להפורום.

לצערי אני לא מוצא עכשיו את המס' טל של שיינפלד, עברתי למחשב מק וקשה לי מאוד לחפש יותר ממה שחפשתי.

אולי אתה מבקש מי שיש לו את הפונט שיקליד לך את מה שאתה רוצה?

גם למכור הפונט במחיר שאתה רוצה קשה לי מאוד במצב שאני עכשיו. מכרתי לאחרונה פונט למישהו פה בפורום, והכסף עדיין לא הגיע. אין לי נציג בארץ בינתיים...

מלאכה

משתמש צעיר
כדאי לנסות או
5001284
5382553
אזור ירושלים יתכן שאחד מהם זה של שנפלד המתבקש.

zap

משתמש צעיר
מנין לקחתם את העובדה שיש למסטרפונט את הפונט בשם נרקיס חן? אין להם....

כל מי שהעלה עדכון זה לפורום שידע שאינו מחדש לי שהפונט מבוסס על נרקיס חן, אכן, ופונט זה היה קיים פעם באופן של סדר דפוס (כפי שעוצב ע"י צבי נרקיס), ללא קובץ דיגיטלי של פונט מסודר במחשב כקובץ של כל פונט,ומסטר פונט לאחר חיפוש רציני סברו לפי דברי נדב מפונטביט שזה אחד של נרקיס, העלו סברה שזה פונט נרקיס חן שלא היה לו ואין לו ולא יהיה לו שום קובץ דיגיטלי הוא ישן במקורו....ומי שיצר אותו יצר אותו לפחות פחות מקצועית משתי החברות.....
אני לקוחה מעולה של שתי החברות, שעזרו לי מאד בחיפוש אחר הפונט, אך הוא כלל לא קיים בשוק....רק פונטוגרפר אמר שמוכר אותו....
אין לי מושג מי לקח אותו ויצר ממנו קובץ, לדעתי הפונט למרות שיש לו חן מסויים כשמו כן הוא, אך הוא לא איזה אטרקציה ובהחלט גם לא מושלם, ללא ריווח מסודר ככל הפונטים של מסטרפונט, למסטרפונט לא היה טעם להשקיע בעיצוב, הוא מיושן וללא ביקוש. ומי שיעיין היטב בקטלוג של מסטרפונט הוא כלל לא מופיע...פשוט אין להם דיברתי איתם מעולם לא התעסקו איתו ולא מכרו אותו...
ולפונטוגרפר, אין לך מה לדאוג, זה שיש אנשים שקרנים ומעכבי שכר הם קיימים בכל העולם, אך תמיד יש גם אנשים ישרים...תוכל גם להגיד את מספר החשבון שלך ואבצע העברת כסף, אך לא שלחת לי את קובץ הפונט, ותאמינו לי או לא למרות שהעלו כאן את הפונט לפורום, אם הייתי משתמשת ולו הלקוח היה בוחר אותו הייתי יוצרת עמכם מיד קשר ולא משתמשת בו סתם כך, ואין לי מושג אם אפנה לשיינפלד, יתכן שכן ויתכן שלו, אשקול שוב את עניין רכישת הפונט....במחיר שהצעת זה ממש מוגזם, חסרים בו סימני פיסוק גליפים שקיימים בכמות רבה יותר בפונטים אחרים....
בקשר לפרוייקט זה, הלקוח בעצמו בחר פונט אחר של פונטביט ובכלל לא הלך על הפונט הזה, הראיתי עיצוב שבצעתי עם המשקל הרגיל, ועוד עיצובים עם משקלים חילופיים, ומיד ניכרה המקצועיות לטובת החברות...ובכל אופן עדיין לא מדובר בפונט שהוא איזה אטרקציה לראווה ולא יעיל לטקסטים מרובים, סתם עוד משהו שיכול להציץ פעם פעם כשלא מתאים משהו אחר באופן מיוחד...
יש לי כמעט לגמרי אבל ממש לגמרי את הקטלוג של מסטרפונט וגם של פונטביט ושל עוד מעצבים מקצועיים ויחודיים....ויש לי די והותר להציע ולהתאים לעת עתה....

zap

משתמש צעיר
2 המספרים שהעלו בפורום של שיינפלד אינם נכונים, אם למישהו יש שיעלה בבקשה....

אם אפשר לקבל מספר עדכני של שיינפלד..
וברוכים הנמצאים לכל חברי הפורום ובראשם פונטגרפר.... המקצוען...ישר כח על כל העזרה

מלאכה

משתמש צעיר
יש לי את הפונט נרקיס חן למקינטוש כבר הרבה שנים, הוא דוקא מעוצב יפה, באמת היה זכור לי שרכשתי אותו ממסטרפונט, אך כאשר בדקתי שוב, זה עוד נמצא אצלי על דיסקטים ישנים ועל המדבקה מופיע השם Varityper אם אני לא טועה זה פל-רון, ירושלים, ואתכם הסליחה.

פונטגרפר

משתמש צעיר
זאפ, מיד ראיתי עליך שיש לך הכלים הנכונים להעשיר הפורום שלנו, לכן הזמנתי אותך. אכן אני רואה את זה בכל תגובה מה7 תגובות שכבר כתבת. אתה פשוט 10! קראתי התגובה שלך פעמיים, כל מילה זהב!

עוד הפעם ברוכים הבאים! ובתקוה שנשמע עוד הרבה ממך...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מצטרף בחום לדברי פונטגרפר!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ישראל אשר שיינפלד זה השיינפלד של הגופנים??? מה???

פונטגרפר

משתמש צעיר
הוא לא יוצר יותר פונטים, היום הוא איש מכובד מאוד שעוסק הרבה בחידושים בעולם הסת"ם.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אבל הוא עוד מוכר אותם? או שמכר את החברה למישהו אחר.
במילים אחרות, אתה קנית את החברה ממנו, או שיש לך זכות למכור את הגופנים שלו?

פונטגרפר

משתמש צעיר
הוא עוד מוכר למי שרוצה, אני פשוט מוכר גם הפונטים שלו כמו שאני מוכר מיוצרי גופנים אחרים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה