דרוש/ה מאייר/ת

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לעבודה בשבועות הקרובים על יצירת 6 איורים (אחד עשיר ומורכב ועוד 5 פשוטים יותר),
עבור גוף מכובד המעוניין לפנות למגזר החרדי.

נא לשלוח דוגמאות ותמחורים ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אך ורק עם התחייבות לעבודה וזמינות בשבועות הקרובים (הפרוייקט צריך לעלות מהדפוס עד ראש השנה).

תודה!

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכל הפונים, אתקדם מול מי שפנייתו רלוונטית.

(אגב, לא יודעת מה ניתן לעשות נגד זה, אבל באופן מרגיז ביותר המודעה הועתקה לאתר ALLJOBS ללא תיאום איתי. את זה גיליתי בעקבות כך שתיבת המייל שלי התמלאה בפניות משם)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י naamah;1350796:

(אגב, לא יודעת מה ניתן לעשות נגד זה, אבל באופן מרגיז ביותר המודעה הועתקה לאתר ALLJOBS ללא תיאום איתי. את זה גיליתי בעקבות כך שתיבת המייל שלי התמלאה בפניות משם)
מה שניתן לעשות זה נגד זה זה להעלות קובץ תמונה עם פרטי המשרה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;1350796:

את יכולה לפנות אליהם שברצונך שיסירו את ההודעה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם, נא לא לשלוח פניות נוספות. התקדמנו מול מי שהיה רלוונטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה