דרוש דרוש צייר לציור על קנבס מודפס לעבודה מיידית וחד פעמית

SERAHKASTEL

משתמש רשום
האם מישהו מכיר צייר/ת איכותי/ת שמצייר על קנבס מודפס, בעל ידע טכני טוב בתחום, ויכולת ציור גבוהה (ריאליסטית)?

הציור מיועד לתערוכה חשובה שאמורה להיפתח בעוד זמן קצר.

בטרם ידעתי אודות הדרישות הטכניות של התערוכה, ציירתי את הציור כולו בעפרון גרפי-דיגיטלי במחשב.
מאחר ויש לי נסיון בציורי שמן על קנבס (לא מודפס) ניסיתי בעצמי לצייר על קנבס עליו הדפיסו בעבורי את הציור אך התוצאה לא מספיק טובה, וניכר שנדרש ידע וטכניקה בציור על הדפס שאין לי.

על כן, אשמח לשלם וכן להוסיף את חתימתו/תה של צייר שביכולתו לעשות זאת בדיוק ובמהירות.

גודל הציור 85X45 ס"מ, יש לעבור על כולו או רובו, וכמו כן חשוב לדעת שיש גם כמה פרטים קטנים שדורשים תשומת לב בציור(תוי פנים בעיקר).

אודה לכל מי שיש לו ידע / נסיון / רעיון למי אפשר לפנות, הזמן שלי ממש קצר.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
את צריכה צייר בעל שם או כל מי שיש לו ידיים טובות בהחלט?

SERAHKASTEL

משתמש רשום
המוניטין לא משנה לי, רק ידיים טובות ממש, זריזות ונסיון בציור על קנבס מודפס

בדגש על מודפס (כי על קנבס רגיל אני מסוגלת לצייר בעצמי בשמן, פשוט אין לי די זמן לזה)

נכתב ע"י בפונטציאל;2060816:
את צריכה צייר בעל שם או כל מי שיש לו ידיים טובות בהחלט?

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כנראה הבעיה בקנבס.
ההדפס עם לקה? כי זה מאד קשה עד בלתי אפשרי לצבוע על קנבס מודפס ולקה...

יש בתי דפוס שמדפיסים בלי הלקה ואז זה כמו קנבס רגיל

SERAHKASTEL

משתמש רשום
ההדפסה היתה איכותית ובלי לקה, אבל הצוות לא ידע להסביר לי בדיוק על טיב הדיו, וכבר ממגע ראשון ניכר היה לי שיש משהו מאוד משתלט בדיו המודפס הזה שקשה לי להצביע עליו.
(אני מניחה שיש כמה סוגים של דיו שנועד להדפסה על קנבסים ויתכן שכל אחד גורם למשטח ולחומרים עליו להגיב אחרת)

כמובן שבגלל קוצר הזמן לא יכולתי לשים שכבת סילר לפני ולתת לה להתייבש (פשוט ויתרתי על שכבה כזו) דבר שהיה פותר את כל הבעיות...

תודה רבה על כל העזרה ונסיונות העזרה של כולם. שבת שלום.

נכתב ע"י אפרת 10;2060895:
כנראה הבעיה בקנבס.
ההדפס עם לקה? כי זה מאד קשה עד בלתי אפשרי לצבוע על קנבס מודפס ולקה...

יש בתי דפוס שמדפיסים בלי הלקה ואז זה כמו קנבס רגיל

pekanstudio

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קראתי את האשכול,
מן הסתם זה כבר לא רלוונטי-
אבל בכל זאת בשביל הידע הכללי.
אנחנו מדפיסים קנבסים אצלנו בפוטו
והבד עליו מתבצעת ההדפסה (אצל כל מי שמדפיס...)
לא עשוי מכותנה כמו זה שעליו אתן/ם יוצרות/ים...

אולי לכן הצבע לא נצמד
אין לי נסיון בציורי שמן- אבל אולי זו הסיבה :)

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה