דרוש - אנטי וירוס למחשב ללא אינטרנט

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
א. את חלקם הם כן מכירים
ב. אין בדברי המלצה להשתמש רק מענה לשאלה הראשונה

מוטי זהב

משתמש רשום
שלום רב
איזה אנטי וירוס מומלץ ואפשרי לישום -
להורדה לדיסקאונקי ולהתקנה על מחשב שאינו מחובר לאינטרנט?
מה טוב?
איך עושים זאת?

והאם יש אפשרות לעדכונים בהמשך - שוב, ללא חיבור המחשב לאינטרנט?

עדיפות לחינמי.

תודה מראש למסייעים

eliko2411

משתמש רשום
לא חינמיים (קיימים בפרוץ)
ל AVAST יש אפשרות הורדת עדכונים להתקנה אופליין
ל @eliko2411 יש איסט אנדפוינט עם סקריפט להורדת עדכונים להתקנה אופליין, אני לא יודע אם זה קיים רישמית (בלי הסקריפט), אם הוא יגיב ויאשר להעלות אני אעלה את זה
אולי הוא יעשה לנו סקריפט גם לאיסט רגיל (אם אפשרי) להורדת והתקנת עדכונים אופליין
סורי על התגובה המאוחרת, הסקריפט נכתב ע"י יוצר תיקון הכללי
לא אני כתבתי

eliko2411

משתמש רשום
זה לא הרבה מידי למשתמש הרגיל?

אין סיכוי להתקנה ולעדכון אופליין לגירסאות הרגילות שלהם?
זה לא הרבה
אין כמעט הבדל
אפשר לקרא על ההבדלים באתר שלהם.
והיתרון הוא שמי שמעוניין 'לפרוץ' ולא לשלם על רישיון, אז בגירסת האנדפוינט מספיק פעם אחת לעשות את זה בהתקנה, ולא צריך יותר לפרוץ שוב

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
תכלס אני הולך לחבר תמחשב לוויפי.
יש לי במחשבים תוכנת וירוסים שלESET.
האם אני לוחץ על עדכן וזהו?
זה מתעדכן לבד?
בלי תשלום?

yosi44

משתמש פעיל
מחשב מנותק מרשת?
אז תניחו את כל האנטיוירוסים ותתקינו תיקון הכללי ודי בכך (ל 99 אחוז מהמקרים)

עוד אציין שכבר קבלתי מליון שיחות כמו "יש לי מלא וירוסים תוכל לנקות את המחשב? ואני שואל למה אתה חושב שיש לך וירוס (מחשב מנותק)? תשובה כי המסך מידי פעם נכבה ונותנים איזה מכה וזה חוזר!
או "בטח יש וירוסים כי וורד כבר לא עולה. ואני שואל האם יש עוד תוכנות שלא עולות? לא רק וורד."

בקיצור מחפשים אנטי וירוסים לבעיות שלא קשורים לוירוסים. ואחרי התקנת אנטיוירוס המומלץ ע"י הטכנאי מתאכזבים ש"הבעיות לא נפתרו" ושלמתי כך וכך...

מוטי זהב

משתמש רשום
אפשר הסבר מה זה ואיך מתקינים?

(הורדתי את הקובץ למעלה)
אתה פותח את הטקסט ומעתיק את השם ומעתיק אותו באחד מהשורות של ההגדרות שיש שם מקום לשם משתמש וסיסמה ואח"כ אתה כותב ידנית את הקוד ועושה אנטר ואם נהיה כוכביות בסוף סימן שזה הצליח

משתמש1

משתמש פעיל
מה בדיוק עושים בתיקון הכללי הזה, זה מונע קיצורי דרך או שכשיש אותם [וכרגע אין לי] זה מתקן? והאם צריך לפתוח אותו מתיקיה מסוימת?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
  • תודה
Reactions: aeb

מוטי זהב

משתמש רשום
מה בדיוק עושים בתיקון הכללי הזה, זה מונע קיצורי דרך או שכשיש אותם [וכרגע אין לי] זה מתקן? והאם צריך לפתוח אותו מתיקיה מסוימת?
לא רק קיצורי דרך אלא תיקון הכללי כפשוטו היה לי אונקי שלא ראיתי את התוכן אבל זה תפש עדיין מקום כמעט התחלתי אותו ברגע האחרון ניסיתי תיקון הכללי וזה החזיר לי את כל החומר

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא רק קיצורי דרך אלא תיקון הכללי כפשוטו היה לי אונקי שלא ראיתי את התוכן אבל זה תפש עדיין מקום כמעט התחלתי אותו ברגע האחרון ניסיתי תיקון הכללי וזה החזיר לי את כל החומר
שניהם זה אותו וירוס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה