דיונים ואתגרים דרושה צלמת מוכשרת לשת"פ משתלם במיוחד !!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ג. המון תגובות שלי או של אחרות שיש להם ביקורת או הערה על התמונות, זוכות בתגובה כמו:"טוב זה על טעם וריח"
ולא, יש דברים שזה לא קשור לטעם וריח אלא משהו לא טוב בנראות, בצבעים, בהשתלת שמיים
כל כך נכון.
לפעמים אני מחכה לראות צלמת אומרת: "מה אומרות, אמרו לי שזה נראה לא טבעי/כתום מידי/חיוור, מה נראה לכן?"
שתביע התענינות, שתראה שיש טעם לכתוב לה. יכול להיות שזה רק טעם שלי, אבל אם זה טעם של עוד כמה- היא לא רוצה להשתפר ולהגדיל את מאגר הלקוחות?

ברכי!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל כך נכון.
לפעמים אני מחכה לראות צלמת אומרת: "מה אומרות, אמרו לי שזה נראה לא טבעי/כתום מידי/חיוור, מה נראה לכן?"
שתביע התענינות, שתראה שיש טעם לכתוב לה. יכול להיות שזה רק טעם שלי, אבל אם זה טעם של עוד כמה- היא לא רוצה להשתפר ולהגדיל את מאגר הלקוחות?
אהבתי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה