דרושה צלמת ילדים זולה בבני ברק

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י rosmarin;952804:
ציבי, לא דיברו על פותחת האשכול. :)

אני כן כי מה היא אשמה עם כל ההתקפות פה
תאמינו לי תצאו בכבוד ואל תדברו יותר מילה על הנושא הכספי שאנחנו דורשות אני משתדלת לא להתערב בדברים האלו כי אני מרגישה שלמה עם עצמי עבור המחיר שאני לוקחת וזו זכותי מי שרוצה שיבוא ומי שלא מתאים לו לא בא אלי

תאמינו לי כולכם תרוויחו מזה שלא תגיבו על השאלות החוזרות ונשנות של הכסף

בהצלחה לכולם

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציבי - יש דרכים לדבר, לא תמיד הפתרון הוא שתיקה.
זה דווקא נושא דיוני מרתק ממש,
את צודקת שנושא האשכול הוסט -
אבל ממילא מי שמעונין לצלם לפותחת האשכול ישלח את הודעותיו באישי,
וממילא אם היא קראה הודעה הודעה אני מניחה שהיא לא חשה מותקפת כי איש לא התקיף אותה כלל.
להוציא כמה שורות של פה ושל שם שמישהו כתב בצורה יותר בוטה אולי, זה באמת נושא שיש לדון בו,
למה המחיר צריך להיות טאבו?

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;952803:
נכון שלא כתבת תגובה אלי, אבל אני חושבת שמי שכתב משהו קצת יותר תוקפני אכן הגיב לא לפותחת האשכול אלא לאי אלו הודעות מסוימות בהמשך...
ובכל אופן אם מישהו הרגיש מותקף דרכי - לא היתה כוונה כזו.
כנראה שקצת עליי.. אבל לא איכפת לי אני כתבתי את זה לא כי לא מגיע לכן ולא כי אתן לא מקצועיות וכו' וכו' העניין הוא שזה יקר! מה לעשות?
התחלתי לברר מחירים לחלאקה של הבן שלי ופשוט אני בהלם.
יכול להיות שזה מוצדק אבל זה בהחלט קפיצה ענקית במחירים...

גילוי נאות אני הולכת לשלם את הסכומים הגבוהים כי כן, אני רוצה משהו מיוחד אבל חשבתי שהמיוחד יהיה קצת יותר זול :)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ליקי;952905:
כנראה שקצת עליי.. אבל לא איכפת לי אני כתבתי את זה לא כי לא מגיע לכן ולא כי אתן לא מקצועיות וכו' וכו' העניין הוא שזה יקר! מה לעשות?
התחלתי לברר מחירים לחלאקה של הבן שלי ופשוט אני בהלם.
יכול להיות שזה מוצדק אבל זה בהחלט קפיצה ענקית במחירים...

גילוי נאות אני הולכת לשלם את הסכומים הגבוהים כי כן, אני רוצה משהו מיוחד אבל חשבתי שהמיוחד יהיה קצת יותר זול :)

נדמה לי שאת חושבת שאני צלמת :)
אז זהו שאני לא.. :)
וסליחה אם הרגשת משהו מעין זה, ממש לא התכוונתי.

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;952918:
נדמה לי שאת חושבת שאני צלמת :)
אז זהו שאני לא.. :)
וסליחה אם הרגשת משהו מעין זה, ממש לא התכוונתי.
אני יודעת שאת לא!
וגם יודעת שמאוד מרגיז שמתערבים לך המחירים ועושים לך את החשבונות (מה שלא עשיתי כמובן אבל עשו בכ"א הצלמות עצמן שכתבו את ההוצאות שלהן.

אנחנו מוכרים סחורה ובחיים לא ראיתי לנכון לפרט כמה עולה לי שכירות פועלים וכו'. יש מחיר וזהו!
אבל יכולה להסביר את העליה כי המחיר של הכותנה עלה מאוד או משהו כזה כאן היה לי קצת יותר קשה להבין את העליה.
אם כי הייתה מי שהסבירה שהרמה היום הרבה יותר גבוהה בקטע של איבזור וכו'

אפרתה

משתמש מקצוען
סליחה על הפלישה, אשתדל להתנהג כאורחת :)
עוד הארה אחת--- ישנן כמה כמוני למשל ואניחושבת שהן לא מעטות שמחירים בסביבות ה- 500 ש"ח גדולים עליהן והן לא מחפשות את הצילומים בדחיפות כזו שתשכנע אותן להוציא כסף שלא נמצא בסדרת ההוצאות המתוכננות. אם אמצא צלמת זולה- אצלם אצלה ואם לא אז לא אצלם בכלל. לנישה הזו נכנסות הזולות וזה לא לוקח מאף אחת כאן את פרנסתה. הרי כאשר הן תתקדמנה הן תעלינה את המחיר. כרגע אתן לא מתמודדות עם המתחילות על אותו שוק אז חבל להצטער.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלי לבקש סליחה על הפלישה
הייתי מעוניין להבין את נושא הפחד והחשש, מאיפה נובעת הפאניקה שהביעו כאן כמעט כל הצלמות, מכך שיש צלמים או נותני שירותים או אמנים או איך שלא תקראו לזה, שמרשים לעצמם לעשות את הדבר הטבעי ביותר: לתמחר את עבודתם בעצמם.
אני יכול גם למתוח ביקורת על הוצאות שנראות לי סתם חסרות צידוק, אבל בגלל שאני לא צלם ("מקצועי") אני לא אוכל להבין את סעיף אלפי השקלים החודשיים שמוציאים על "אביזרים", כשאני סתם תוהה ביני לבין עצמי, אם יוצאים כל כך הרבה לשופינג, מתי יש זמן לעבוד?, ומה הקטע לפוצץ את הסטודיו בכל כך הרבה איבזור, (או שאת הדברים הישנים אתן תורמות למתחילות?) האם התחרות בין ה"גדולות" היא שיוצרת את הצורך בהוצאות כאלה גדולות?
סתם כדי שתשימו לב, כשצלם כותב משהו בפורום עיצוב גרפי, או ציור, בדרך כלל הוא לא כותב "סליחה על הפלישה", הצורך בפלישה של אנשים מפורומים אחרים נובע מכך שאף צלמת מתחילה או זולה, לא מעיזה לכתוב את המחירים שלה (למעט 2 ראויות לשבח) בגלוי, ולא מעיזה להזדהות עם דעות אחרות מהמקליקה הבכירה כאן.
בקיצור יצאתן נוירוטיות..

אפרתה

משתמש מקצוען
סתם מענין, לשם סקר- ובלי לדבר על ציוד איכותי של צילום שהוא מאוד חשוב וחיוני, אבל כל השואו- האם אנשים מעונינים שזה יכנס למחיר או לוותר על זה בכלל, לדעתי כ-60% לפחות יעדיפו לא להוסיף כמה עשרות/ מאות שקלים לכרית- שמיכה- דובון- שכמיה חדשים. אז- כמובן שצלמת שמעונינת לעשות את זה כך זו זכותה המלאה אבל שזה יהיה הנורמל נראה לי חבל.

תור הזהב

משתמש מקצוען
אני דווקא כן חושבת שיש אנשים שמצפים לאביזרים מעניינים וחדשנים. וכמובן גם מוכנים לשלם ע"כ.
לא בטוח שהם זקוקים לכל כך הרבה גיוונים וציוד. לא כולם חייבים שהתמונה שלם תהיה עם אביזר שלא השתמשו בו בחודש שעבר. אבל מידי פעם כן ראוי לחדש.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י תור הזהב;953041:
אני דווקא כן חושבת שיש אנשים שמצפים לאביזרים מעניינים וחדשנים. וכמובן גם מוכנים לשלם ע"כ.
לא בטוח שהם זקוקים לכל כך הרבה גיוונים וציוד. לא כולם חייבים שהתמונה שלם תהיה עם אביזר שלא השתמשו בו בחודש שעבר. אבל מידי פעם כן ראוי לחדש.

הוצאת לי את המילים מפה!
בודאי שצריך להתחדש, משפיע ישירות על הלקוחות הקבועים וכן האופנה משתנה
ומה שאהבו פעם ענתיקא :rolleyes: היום בכלל....

אבל בתכל'ס, החכמה היא לגרום לכמה שפחות הוצאות
ומה שיקבע זה היצירתיות והאיכות בצילום ואלו יוציאו לקוחות מרוצים.

אפרתה

משתמש מקצוען
אף אחד לא אמר לא להתחדש אבל סלסלת קש באלפיים שקל שתכפיל את מחיר הצילום נשמע לי הזוי. במקרים רבים אני פוגשת בתמונות של צלמות שחושבות שהאיבזור הוא עיקר התמונה. וזה חבל. גם על הכסף וגם על הילד היפה שהסלסלה/ עטיפה/ בגדי נשף/ פרח בגודל טנק מתחרים בו על הבמה.

שלמה

משתמש מקצוען
שמתי לב שקבוצת הצלמות נותנות "תודות" לתגובות שמצאו חן בעיניהן ואילו חברי פורום עיצוב גרפי נתנו "תודות" לאחרים.

כעת נותר לשאול, האם הצלמים מצלמים את משפחת הצלמים? או את חברי עיצוב גרפי?:)
האם אנחנו מסתפקים בקהל לקוחות קטן ויקר? או שאנחנו רוצים לתת בנוסף "חבילה מוזלת" במחיר סביר, גם לאלו שההורים שלהם נמצאים בכוילל או סייעות לגננת וכדומה.

שאל תבינו אותי לא נכון. אף אחד לא נדחף לחשבון הבנק של אף אחד ומכתיב כמה השני אמור לקחת.
על פי רוב החיים מכתיבים לנו את הביקוש והיצע.

קנייה בקניון או בשוק; קנייה בארץ או לייבא מחו"ל; ייצור בארץ או חו"ל; חנות מקומית או דרך אתר באינטרנט.
ב"ה יש פרנסה לכולם.
אנחנו צריכים לזכור ש"הוא זן ומפרנס לכל".
בברכת "הרחמן הוא יפרנסו בכבוד".

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ביקי;952431:
את צודקת שירי, אבל לגבי התמונות המחירים עלו ללא יחס לדברים האחרים.

פעם קניית מצלמה של פילים הייתה השקעה במחיר שפוי ובקנייה חד פעמית .
היום בעולם הדיגיטלי, צריך לשדרג את המצלמה כל X זמן + מחשב+ מסך++++

E&A

משתמש מקצוען
משום מה נתקעתם על האבזור, אוקי אין אבזור עכשיו תגידו נותר על כל הציוד?
אתם באמת לא מבינים למה אנשים כאן מתגוננים?
וכמו ששלמה כתב
אני מכירה מישהו שבמקום לשדרג את העדשה שלו היה צריך לשדרג את המצלמה מהסיבה הפשוטה שלא רצה שבארוע הבא תפסיק המצלמה לעבוד מכיון שכמעט סיימה את מכסת הקליקים שלה. יש לו אותה לא הרבה זמן. בערך שנתיים.

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה לא נכון שאי אפשר להשיג צלמות זלות
זה כן נכון שלא תשיגי במה של 2000 ב 400 ש"ח.
יש אנשים שפחות מבינים אולי את ההבדלים, ומבט שיטחי נראה להם אותו דבר
משהו שמשעשע שקרה לי-
שסתם מישהי שאני לא מכירה התקשרה להזמין צילומים, היא ראתה את התמונות בפייסבוק שלי ואומרת לי : איך את מצלמת מדהים.... אחיינית שלי הייתה אצל איזה צלמת - ריקי קנטרוביץ שמעת עליה? את מצלמת ממש כמוה..."
אחרי שניתקתי פרצתי בצחוק... זה היה נשמע לי כ"כ הזוי
היא דווקא כן הייתה מופתעת לשמוע את המחירים שלי (הזולים, בתור מתחילה) אבל אני לגמרי שלמה איתם עכשיו כי יש לי עוד המוווון מה ללמוד עד שאני ידרוש סכומים גבוהים.
היום אני משקיעה המון כסף בלימוד מקצועי, כשאני יגיע לטופ אני כן ידרוש סכום שיצדיק את ההשקעה שלי לאורך הדרך. צריך להבין שאי אפשר לקבל גם וגם וגם
ואיכות מה לעשות - כמו בכל דבר - עולה כסף

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואלה חברות! לא הייתי פה אתמול
אני רואה שזרקתי גפרור בוער לתוך חבית של נפט!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ביקי;953148:
וואלה חברות! לא הייתי פה אתמול
אני רואה שזרקתי גפרור בוער לתוך חבית של נפט!

ב-----------------------ו-------------------------------ם!!!!!!!!:eek::eek:

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י tzivi;952821:
אני כן כי מה היא אשמה עם כל ההתקפות פה
תאמינו לי תצאו בכבוד ואל תדברו יותר מילה על הנושא הכספי שאנחנו דורשות אני משתדלת לא להתערב בדברים האלו כי אני מרגישה שלמה עם עצמי עבור המחיר שאני לוקחת וזו זכותי מי שרוצה שיבוא ומי שלא מתאים לו לא בא אלי

תאמינו לי כולכם תרוויחו מזה שלא תגיבו על השאלות החוזרות ונשנות של הכסף

בהצלחה לכולם
אני חייבת לציין שלי אישית הדיונים האלו מאד עוזרים בזכות זה כל פעם יש לי עוד אומץ להעלות את המחירים אני קוראת את התאורים על כאלו שהשקיעו והשקיעו והשקיעו...
ולקחו זול ובסוף קרסו עוד רגע גם לי זה קורה!!!! זו הרגשה מנוצלת וקשה !!עד עכשיו לקחתי 320 ש"ח ל20 תמונות (כן, אני גרה במקום שכולם אברכים דלפונים..)באמת באים אלי הרבה אנשים אבל כמו שתארו פה "אני כבר לא מסוגלת לענות לטלפונים של הלקוחות ..." ובאמת שעושה לי רע לראות את רשימת התמונות שהם טרם עיבוד... וברור לי שזה בגלל שאני לא לוקחת את מה שמגיע לי
זה עוזר לשמוע שאני לא היחידה שמתמודדת עם פול הוצאות (רק מצלמה תאורות ורקעים 24000 ש"ח !!!)לא מדברת על פרסום,לימודים,ואיבזור....
או שאני הולכת להיות סייעת בגן -או שבזכות השיתוף שיש פה אעלה מחירים...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י רותי20;953771:
אני חייבת לציין שלי אישית הדיונים האלו מאד עוזרים בזכות זה כל פעם יש לי עוד אומץ להעלות את המחירים אני קוראת את התאורים על כאלו שהשקיעו והשקיעו והשקיעו...
ולקחו זול ובסוף קרסו עוד רגע גם לי זה קורה!!!! זו הרגשה מנוצלת וקשה !!עד עכשיו לקחתי 320 ש"ח ל20 תמונות (כן, אני גרה במקום שכולם אברכים דלפונים..)באמת באים אלי הרבה אנשים אבל כמו שתארו פה "אני כבר לא מסוגלת לענות לטלפונים של הלקוחות ..." ובאמת שעושה לי רע לראות את רשימת התמונות שהם טרם עיבוד... וברור לי שזה בגלל שאני לא לוקחת את מה שמגיע לי
זה עוזר לשמוע שאני לא היחידה שמתמודדת עם פול הוצאות (רק מצלמה תאורות ורקעים 24000 ש"ח !!!)לא מדברת על פרסום,לימודים,ואיבזור....

ב"ה!!!
אם יש לך לקוחות רבים את ודאי צריכה להעלות מחירים.
במצב כזה שלא ניתן להשתלט עדיף כמה רציניים ולא הרבה ____.
בע"ה מאחלת לך הרבה הרבה הצלחה!

גם לאלו שאין להם לקוחות רבים, תתמחרו נורמאלי, אל תעבדו בחינם!
(כמובן לחשב גם את הרמה שלכן בתמחור)

רמז

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רותי20;953771:
באיזה אזור?
אני כבר מזמינה לפני העלת מחירים. [כמובן אם האזור מתאים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה