דרושה עזרה- השראה לקישוט לסוכה

רחלי טל

משתמש מקצוען
יש לי חלום כמה שנים, להכין לסוכות קישוט מיוחד שמתבסס על הפיוט- כי הנה כחומר ביד היוצר.
השנה החלטתי נחרצות שאני מתחילה עם זה בחשוון :)
אולי למישהי מהאומניות כאן יש רעיון או כיוון בשבילי , או תמונות להשראה מקישוטים דומים?
אני מדמיינת שיראו את הזכוכית ביד המזגג, ההגה ביד המלח , משהו מביע וממחיש.

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השנה החלטתי נחרצות שאני מתחילה עם זה בחשוון :)
.
אני שותפה לחלום בן כמה שנים להתחיל בחשוון... עד עכשיו לא הצלחתי להגשים. מאחלת לך הצלחה!.

זכור לי שחברה סיפרה לי לפני הרבה שנים שהכינה קישוט לסוכה מושקע על הפיוט הנ"ל. אבל לא זכור לי שראיתי אותו בפועל. ממה שאני דולה מהזכרון נראה לי היא עשתה חלקים בגודל אחיד, שכל אחד היה עשוי מחומר שונה (זכוכית, חימר, בד) והטקסט היה כתוב על כל חומר בהתאמה לפיוט

אבל הכי טוב שתזרמי עם החלום שלך כמו שאת מדמיינת אותו

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעין יפה , אבל הגא ביד המלח זה לא בגדר יוצר יצירה...
מה כן נחשב ליוצר? בעיני
סנדלר , -עם חתיכות עור
כדר -עם חימר
רתך-ברזלים למינהם
נגר- פיסול בעץ
אולי תצרי דמויות באותו סגנוןו כולם ורק את המסגרות תגווני כל פעם לפי החומר של היוצר

נערך לאחרונה ב:

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעין יפה , אבל הגא ביד המלח זה לא בגדר יוצר יצירה...
מה כן נחשב ליוצר? בעיני
סנדלר , -עם חתיכות עור
כדר -עם חימר
רתך-ברזלים למינהם
נגר- פיסול בעץ
אולי תצרי דמויות באותו סגנוןו כולם ורק את המסגרות תגווני כל פעם לפי החומר של היוצר

את מתכוונת שהיא תשנה את הפיוט?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לקנות כמה קנווסים (הסיניים הפשוטים גם זולים גם לא שוקלים הרבה)
ולעבוד עליהם מ'בפנים' , ליצור בכל אחד סצינה מתאימה, לסגור אח"כ עם שקף וככה את מקבלת מעין קופסאת תצוגה.
אפשר לקשט את המסגרות באין סוף אפשרויות וכן בחלק של התליה אפשר להשאיר כתמונות בודדות ואפשר לחבר בצורה סימטרית או אסימטרית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה