דרושה עזרה - האם יש תוכנה המסוגלת להמיר קובץ pdf לוורד כולל ניקוד באופן משביע רצון?

יש שדה

משתמש פעיל
התוכנה יעילה לגמרי שימושית וידידותית. אבל.... כל הדברים שהיא מנסה לעשות במקום תוכנות אחרות למשל מה שניסו פה בשרשור, ובקיצור כל האפשרויות החדשות שלו יעילות בקושי

avi chazak

משתמש מקצוען
יש לי קובץ שהמרתי מוורד לpdf. הקובץ המקורי נעלם מהמחשב ובכל חיפושי העליתי חרס בידי. כעת נחוץ לי בוורד רוב החומר שיש בו. ניסיתי לפתוח את הקובץ בוורד והתוצאות גרועות ביותר (נופלות אותיות, מלים נחלקות, ניקודים עקודים וברודים, איום ונורא).
האם מישהו התנסה בתוכנה הממירה pdf לוורד כולל ניקוד והתוצאה משביעת רצון גם מבחינת הניקוד? (בקובץ יש גרפיקה, אבל היא מיותרת לי לחלוטין.)
הניסיון שלי אומר שרק התוכנה המקצועית של ABBYY עושה את העבודה הכי טוב שיש כיום ישנם פספוסים ולא ניתן לסמוך עליה ב100% אבל עדיין היא כיום התוכנה הכי מקצועית בתחום ובין היחידות שתומכות גם בטקטס העברי באופן מלא (אני אישית השתמשתי אתה גם בכתב רש"י והתוצאות היו מאוד מפעימות ואפילו שרשמית היא אינה תומך בגופן רש"י).
לי יש אותה כיום ברישיון ואני עובד אתה כל הזמן היא לא זולה בכלל בסביבות ה800 ש"ח הגירסה הפשוטה שלה ועד ל2500 ש"ח בגירסה המקצועית שלה.
יש לה נציגי שירות לקוחות גם כאן בארץ ושירות מעולה שאני השתמשתי בהם לא מעט. מס' הטל שלהם הוא 09-7729239 יש להם הנחות למוסדות לימוד משהו באיזור ה500 ש"ח.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הניסיון שלי אומר שרק התוכנה המקצועית של ABBYY עושה את העבודה הכי טוב שיש כיום ישנם פספוסים ולא ניתן לסמוך עליה ב100% אבל עדיין היא כיום התוכנה הכי מקצועית בתחום ובין היחידות שתומכות גם בטקטס העברי באופן מלא (אני אישית השתמשתי אתה גם בכתב רש"י והתוצאות היו מאוד מפעימות ואפילו שרשמית היא אינה תומך בגופן רש"י).
לי יש אותה כיום ברישיון ואני עובד אתה כל הזמן היא לא זולה בכלל בסביבות ה800 ש"ח הגירסה הפשוטה שלה ועד ל2500 ש"ח בגירסה המקצועית שלה.
יש לה נציגי שירות לקוחות גם כאן בארץ ושירות מעולה שאני השתמשתי בהם לא מעט. מס' הטל שלהם הוא 09-7729239 יש להם הנחות למוסדות לימוד משהו באיזור ה500 ש"ח.
הגרסה הפשוטה (לנסיון) שהורדנו נתנה תוצאות כאלה, שהרבה יותר מהיר ויעיל היה להקליד את החומר ולנקדו מחדש... גרסה תמורת תשלום מתאימה למי שמתעסק בחומרים כאלה באינטנסיביות כזו המצדיקה את המחיר.
בכל מקרה, תודה רבה מאוד לכל מי שהגיב והאיר מנסיונו - החכמתי!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הנה קישור לתוכנה https://drive.google.com/file/d/1_qtV2kuCiwD_z3g__u9LJ3jREfn7K07d/view?usp=drivesdk

באדיבות @יוסי מחשבים

צריך להחריג אותה מהאנטי וירוס בזמן עלייתה לאחר ההתקנה
אין מלים! @אברךליטאי עשה עבודה מושלמת, חסד מושלם! התקבל קובץ וורד זהה לקובץ הפידיאף, כולל הניקוד והגרפיקה! יישר כוחך ותזכה למצוות!

111Elokynu

משתמש פעיל
הורדתי, הכנסתי את הקובץ להמרה - למה צריך לכבות את המחשב בסיום ההמרה?
לא כיביתי ולא התאפקתי והצצתי בתוצאות. וויי וויי... יש לקוות שמשימות אחרות התוכנה הזו עושה ביתר יעילות...
התוכנה הזאת מאד טובה להמרות של תמונות וידיאו ואודיו.
בהמרות של טקסט היא מאדמפגרת, בעברית היא חלשה מאד, טקסטים באנגלית יותר טוב, אבל בכלל לא מושלמת, יש אתרים שעשושים את זה אונליין חינם,אבל אני לא יודע לגבי הניקוד איך הם עושים את זה

טקסטור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אברךליטאי

משתמש מקצוען
איך מחריגים אותה?

אם זה eset נכנסים לתוכנה >כלים> הסגר>שחזר ואל תכלול בסריקה
כמובן דווקא על 2 קבצי התוכנה

אם זה אנטי וירוס של מייקרוסופט פשוט נכנסים
כל ההגדרות>עדכון ואבטחה>אבטחת windows>הגנה מפני וירוסים ואיומים>שם לעשות אפשר על הקובץ המזוהה כוירוס

קספרסקי לא מזהה את זה כוירוס

מי שיש לו אנטי וירוס אחר שירשום את שמו ואסביר גם באנטי וירוס זה

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם זה אנטי וירוס של מייקרוסופט פשוט נכנסים
כל ההגדרות>עדכון ואבטחה>אבטחת windows>הגנה מפני וירוסים ואיומים>שם לעשות אפשר על הקובץ המזוהה כוירוס

בחיים בחיים לא!!!!!!!!
כשמתקינים קבצים מהסוג הזה מבטלים את ההגנה בזמן אמת.

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הורדתי, הכנסתי את הקובץ להמרה - למה צריך לכבות את המחשב בסיום ההמרה?
לא כיביתי ולא התאפקתי והצצתי בתוצאות. וויי וויי... יש לקוות שמשימות אחרות התוכנה הזו עושה ביתר יעילות...

לגבי הכיבוי, אל תסמן כיבוי למטה.
ולגבי ההמרה שכשלה, האמת שאף פעם לא יצא לי להמיר קובץ pdf לוורד....
סורי שלא עזרתי לך.

אבל לשאר הדברים זו תוכנה שימושית.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לגבי הכיבוי, אל תסמן כיבוי למטה.
ולגבי ההמרה שכשלה, האמת שאף פעם לא יצא לי להמיר קובץ pdf לוורד....
סורי שלא עזרתי לך.

אבל לשאר הדברים זו תוכנה שימושית.
בכל אופן - תודה על הנכונות ועל הטרחה לכתוב פה תגובות. תזכו למצוות!

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אין מלים! @אברךליטאי עשה עבודה מושלמת, חסד מושלם! התקבל קובץ וורד זהה לקובץ הפידיאף, כולל הניקוד והגרפיקה! יישר כוחך ותזכה למצוות!

תודה רבה!
הגיע לי בדיוק בזמן הנכון!

יש לי קובץ PDF מאוד ישן, שעשוי מקבצים בתוכנת פריהנד, וכנראה בגופן הפוך (של X)
את הקובץ כמו שהוא לא הצליח להמיר, כתב שגיאה,
ביטלתי אפשרויות של תמונות,
וכתבתי פורמט טקסט רגיל בלי עיצוב, המיר לטקסט, אבל בלי הניקוד.
היכן מסמנים שיתייחס לניקוד?

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מוזר שזה מפענח ניקוד (כלומר שהטקסט יהיה מנוקד).
אני יודע שזה יודע להתעלם מהניקוד מה שבעבר לא היה (גרסה 12) - אבל שזה מפענח ומביא תוצאות כולל ניקוד?
אפשר להעלות כדי שנראה.
My Movie.gif

נערך לאחרונה ב:

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מוזר שזה מפענח ניקוד (כלומר שהטקסט יהיה מנוקד).
אני יודע שזה יודע להתעלם מהניקוד מה שבעבר לא היה (גרסה 12) - אבל שזה מפענח ומביא תוצאות כולל ניקוד?
אפשר להעלות כדי שנראה.
צפה בקובץ המצורף 595734
אני לא עשיתי זאת בעצמי אלא הרב @אברךליטאי הצדיק עשה בשבילי את העבודה מתחילה ועד סוף (אני מאלה המתבלבלים שאינם מעזים לגעת בעצמם בדברים העלולים בטעות לסבך את המחשב).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה