דרוש מידע דרגות במעון תמ"ת תשפ"א

גלינג

משתמש סופר מקצוען

איתי שלום

משתמש רשום
3 שאלות לי לכבוד חברי הפורום
א האם לימודים לתואר אקדמאי בשילוב עבודה בהוראה מקנים הנחה ?
ב כמה 12 שעות לימוד שבועיות לתואר נחשבים כשעות עבודה בתמ"ת?
ג האם כל סוגי הלמודים האקדמאים קבילים לצורך הנחה דוגמת לימודי תעודה?
בתודה מראש

איתי שלום

משתמש רשום
סליחה עוד שאלה האם אפשר להגיש תלושים של חודשים אחרים כיון שתלושי יוני יולי תמיד הברוטו מאוד גבוה עקב תשלומי הביגוד והבראה ועוד כל מיני הפרשים שנזכרים להכניס אות סוף שנה

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
סליחה עוד שאלה האם אפשר להגיש תלושים של חודשים אחרים כיון שתלושי יוני יולי תמיד הברוטו מאוד גבוה עקב תשלומי הביגוד והבראה ועוד כל מיני הפרשים שנזכרים להכניס אות סוף שנה
אמורים להגיש שלושה חודשים רצופים בין נובמבר לאפריל

האברך ממיר

משתמש מקצוען
א האם לימודים לתואר אקדמאי בשילוב עבודה בהוראה מקנים הנחה ?
ב כמה 12 שעות לימוד שבועיות לתואר נחשבים כשעות עבודה בתמ"ת?
ביאור 2020-09-03 232514.png

ג האם כל סוגי הלמודים האקדמאים קבילים לצורך הנחה דוגמת לימודי תעודה?

0520

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לתשובה מידיעה, לגבי שכירה ועצמאית:

- האם ניתן להגיש תלושים שונים מכל חודש? כלומר, עסק שנפתח ב01.07, להגיש תלושים מהעבודה כשכירה בחודשים הקודמים לפתיחת העסק?

- דמי ההבראה כעצמאית גבוהים מאוד! בתוספת למענקי קיץ וחגים וכו'. יש מה לעשות כדי שלאי תחשבו בהם?
(בנוסף, בחודשים האלו משולמים הפרשים שבכלל מכפילים את המשכורת, ולא ניכר בבירור בתלוש שמדובר בהפרשים ולא משכורת, דבר שיותר ממכפיל את הסכום הסופי בתלוש)

livlove

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש כטן מישהי שיודעת אם אני בהבטלה אני חייבת לכתוב את זה או שאני פשוט יכולה להביא את התלושים שבהם עבדתי כמו 12 1 ו2 או זה מפחיד ויכולים לעלות עלי?

טובי ג

משתמש צעיר
יש כטן מישהי שיודעת אם אני בהבטלה אני חייבת לכתוב את זה או שאני פשוט יכולה להביא את התלושים שבהם עבדתי כמו 12 1 ו2 או זה מפחיד ויכולים לעלות עלי?
גם מי שבאבטלה קובעים לה דרגה לפי התלושים של לפני האבטלה
ובכל מקרה בזמן אבטלה יש זכאות לקבלת דרגה
אז אין פה שום דבר מפחיד..

בלי

משתמש רשום
למישהו יש את טבלת שכר הלימוד לפי דרגות לשנת תשפ״א

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה