דפדפן גוגל

בשעה טובה

משתמש רשום
כיצד עושים בדפדפן הזה פתיחת קישור ללא הורדה.
האקספלורר שואל אם לשמור או לפתוח לכן אני שואל אם זה שייך גם בדפדפן של גוגל.

כי הרבה פעמים אני רק רוצה לראות ולא להוריד למחשב או להתקין תוכנה ואין לי צורך בקובץ ההתקנה שיישמר לי במחשב.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשרי
למעלה בצד שמאל לחץ על המפתח, בתפריט היכנס לאפשרויות, שם בכרטיסיה תיקונים קלים בסעיף מקום ההורדה סמן V בתיבה שאל היכן לשמור כל קובץ וכו'.

בשעה טובה

משתמש רשום
אני לא רוצה לשמור בשום מקום אלא רק לפתוח את הקובץ.
לדוגמא : נשלח לי קובץ PDF למייל וברצוני לקרוא אותו בלי להוריד למחשב.
או תוכנה שניתנת כאן בפורום וברצוני רק להתקין את התוכנה בלי להוריד את קובץ ההתקנה, וזה לא מתאפשר בדרך שכתבת.

תנחום

משתמש חדש
אני אישית לא מרוצה מהדפדפן החדש. גרוע מאוד.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני אגלה לכם סוד, אבל מה שאתם מבקשים, הוא דבר שלא אפשרי בשום דפדפן, כולל באינטרנט אקספלורר 8...

אז מה זה בעצם ההבדל בין "פתח" ל"שמור"?
שמור - שומר את הקובץ בספריה שאתה בוחר, על-מנת להפעילו בעתיד
פתח - שומר את הקובץ בתיקייה temporaty internet files ומפעיל אותו מיידית, אך הקובץ המקורי נשאר במחשב שלכם, בתיקיה הזו, עד שתרוקנו אותה.

מאן דאמר

משתמש פעיל
ויש אפשרות מקבילה בגוגל כרום?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
פשוט מאד, לשמור לתיקייה זמנית שבוחרים ולהפעיל, ופעם בכמה זמן לרוקן את התיקיה (דבר שצריך לעשותו גם באקספלורר - ואפשר לעשות זאת ע"י מתזמן המשימות)

מאן דאמר

משתמש פעיל
זאת אומרת שאפשר להשאיר גם את התיקיה 'Downloads' שמוגדרת בברירת מחדל?
באקספלורר אפשר לבצע את זה על ידי מחיקת קבצים זמניים בכלים, בגוגל יש גם כזאת אפשרות? או שצריך לנבור אחרי התיקיה, ולמחוק ידנית?

כעקרון, גם אני לא התלהבתי מהדפדפן הזה, יש בו כל מיני דברים מעצבנים.
מה שכן, יש לו מעלה גדולה, שבפתיחת הדפדפן הוא מציע לך את האתרים שהשתמשת בהם הכי הרבה לאחרונה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני כבר לא מסוגל לחזור לאקספלורר, רק כשממש אין ברירה ויש אתרים שמשום מה לא מסכימים לעלות אפילו בפיירפוקס עם התוסף IE TAB.

לגבי האתרים שהשתמשת בהם הכי הרבה, גם אופרה וספארי מציעים אופציה זו.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גוגל הוא הכי מהיר, חוצ'מזה אין לו שום מעלה. - המון אתרים אינם תואמים אליו,
אצלי משום מה הוא לא מוכן להתקין את התוסף של אדובי לראות פלש (ויותר טוב שזה כך, אפשר להשתמש בדואר של וואלה בלי לראות את הפרסומות הלא יפות)
מי שצריך את האינטרנט לצורכי עבודה, בודאי עדיף לו להשתמש באקקספלורר, שהוא עובד ולא קורס ואין לו כמעט שום בעיות (חוץ מזה שמיקרוסופט יצרו אותו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה