דרוש מידע דף תרומה.

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
דיבר אתי ידיד קרוב, עם כמה יתומים בביתו - מזיוו"ר שלו ושל אשתו, תמיד חשבתי שאיכשהו הוא סוחב כלכלית, ביתו תמיד מאורגן והילדים כולם מטופחים ונקיים.

הוא פתח בפני את ליבו: לא נוסדה בזמנו שום קרן ליתומים מסיבות שונות ומצוינות. בתכל'ס - הוא מתמודד עם מצוקת רעב אמתית, בקושי סנדוויץ' לשלוח עם הילדים לחיידר, להוסיף פרי או עוגיות כבר אין לי, למרות שהילדים טוענים שהחברים מגיעים עם עוד משהו חוץ מהסנדוויץ'. בנוסף לטיפולים רגשיים ופסיכולוגיים חיוניים לעזור ליתומים בהתמודדות הנפשית, העולים הון רב נדחים מחוסר יכולת לשלם "אני משחק עם הבריאות נפש של הילדים שלי" הוא אמר בכאב עצום. הוא ואשתו עובדים במשרה מלאה מצאת החמה ועד הלילה, בכל כוחותיהם, אבל זה ממש לא מספיק.

בקיצור - אני יחד עם כמה חברים נוספים, נחלצים להקים להם קרן לסיוע לבריאותם הנפשים של הילדים המקסימים שם - אבקש ממי שיש לו ניסיון בתחום: מה הדרך הפשוטה והזולה ביותר להקים מסוף ו/או דף תרומה אינטרנטי או אחר - להקמת קרן עם אפשרות סליקת כרטיסי אשראי?

תזכו למצוות.

איש גמזו

משתמש מקצוען
הכי פשוט, זה נדרים או קהילות.

כאחד שמלווה הרבה פרויקטים חשוב לי לעורר את תשומת ליבך:
הצלחת הפרויקט תלויה בהשקעה (בעיקר זמן אבל גם כסף) שתשקיעו
אם אין לך יכולת להשקיע, תנסה למצוא דרכים אחרות לעזור להם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה