דעתכם על משו בראש שהשתנה...

אברוש

משתמש רשום
בעדינות, תשאיר את השטריימל יוקרתי.
הגימיק עם כל הרעיון מוריד מהיוקרה.

מפריע לי 'בחצי מחיר ופחות', והמודעה העקומה בצד.
אין זמן לרוא. וגם נראה מאוד עמוס כאילו רודפים אחרי.

איש קטן

משתמש צעיר
אברוש

כל הזמן טענו כאן שצריכים להדגיש את המחיר הזול.

ולגבי העקומה, זה הכיוון שנבחר כאן, גם בפרסום הקודם שפורסם זה עקום. ככה שזה הגריד וכו' וכו'.

אני דווקא חשבתי שזה מכבד מאד את השטריילך שמשווים אותו למצות של האדמו"ר וציטרין. קופסאות כאלה שמכילות 3 מצות מיוחדות וכו'.

לא כן?

אברוש

משתמש רשום
העניין הוא לא עקום או לא, השאלה למה צריך את זה מודעה קטנה בתוך מודעה, זה מעמיס.
אני פשוט אוהב ויזואל, טקסט גדול, מסר, לוגו, וזהו. - נקי.

הרעיון של המצות אמרתי - נחמד. אבל ה"אברך" שלנו יושב בשולחן הסדר בהסיבה עם השטריימל החדש וה'קל' של מילר, ישפיע יותר מאשר לראות שטריימל בתוך אריזת פיצה לבנה.

אברוש

משתמש רשום
הערת אגב, חבל שאתה לא חותם את עצמך ע"ג המודעות,
אתה איש גדול.
ופעם אחת תספר לי בכנות שאף אחד לא ישמע:
אתה עושה את זה לבד?

איש קטן

משתמש צעיר
כן, זה השיגעון כאן, שאני צריך גם לחשוב רעיונות, גם לבצע, גם לכתוב כתבות, גם להחליט איך ואיפה לפרסם, גם לשלוח אימיילים, וגם... להישאר שפוי...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מה שהכי מקומם בכל הסיפור שהשטריימל הולך לעלות פחות מ3 מצות ציטרין, הבנתם?
icon7.gif

tusk

משתמש רשום
לכל דבר יש מחיר...

וכתבתי כבר תגובה, רק משום מה השרת התנתק, ועכשיו אני כותבת שוב-

המודעות יפות ונקיות. זה עדיין נראה לי כמו פיצה, אבל אם המצות האלה באמת כל כך יקרות, אז אני מרימה ידיים...

ובקשר לשמירת זכויות החיות- רק הבהרה- אין לי משהו אישי נגד שטריימלים, ואני בעצמי אוכלת בשר, דגים ושאר מטעמים. רק שכמו שלא הייתי רוצה לראות פרה חמודה על הבשר שלי או אפרוח מתוק על העוף שלי, כך ליבי מתכווץ על השועלים המסכנים המנוצלים למכירה...:)

ואתה מציב רף חדש וגבוה למודעות, וזה נהדר.

בהצלחה!

חוצ ניק

משתמש צעיר
אני לא אוהב שזה בתוך הקרטון הזה
גם אם תדגיש את ה 'מצות מהודרות' על הקרטונים, המוח לוקח את הויז'ואל אוטומטית לכיוון הפיצה... וזה מאוד לא מחמיא לשטריימל.

ואני מצטרף להערות המעצבים והלא מעצבים שאהבו את רמת העיצוב שלך.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י איש קטן;234226:
כן, זה השיגעון כאן, שאני צריך גם לחשוב רעיונות, גם לבצע, גם לכתוב כתבות, גם להחליט איך ואיפה לפרסם, גם לשלוח אימיילים, וגם... להישאר שפוי...

תראה כמה אנשים (קטנים, בינוניים וגדולים) יש כאן בפורום - למה שלא תגייס אותם להתחלק איתך בעוגה?
:)

איש קטן

משתמש צעיר
תאמיני לי שאם העוגה עוד תצטרך להיחתך ולהיחלק לא ישאר פירור. שוין.

הסיבה העיקרית למה כן לקחתי את הקמפיין, זה הביקורות שבכאן.

'ביקורת בונה' אמרנו?

:)

איש קטן

משתמש צעיר
אגב, בסוף שיפצצתי עוד יותר את הפיצות, ולראשונה הליטוואקעס מיתד הכניסו פרסום לשטריימל, אולי כי חשבוהו לפרסום על פיצה...

הנה התוצאה...

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 296.8 · צפיות: 5

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י איש קטן;234406:
הסיבה העיקרית למה כן לקחתי את הקמפיין, זה הביקורות שבכאן.

זאת כבר מחמאה לשוכני האתר...
ואחרי כל הקיתונות שאתה סופג בגאוה! עוד יתרגלו כאן לראש אחר...
:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה