דמי מחלה לאחר חל"ת

ד.ב.

משתמש מקצוען
האם ניתן לבקש דמי מחלה לאחר חל"ת ללא הגעה בפועל לעבודה בסיום החל"ת?

תודה מראש

שירה ט

משתמש מקצוען
מדוע העובד לא הגיע בפועל לעבודה אחרי שהסתיימה תקופת החל"ת?
פוטר? התפטר? מה היה הסטטוס?

ד.ב.

משתמש מקצוען
לאחר החופשה העובד הפך להיות חולה ולאחר שהבריא חזר לעבודה, השאלה היא האם מגיע לו ימי מחלה למרות שלא "העביר כרטיס" לאחר החל"ת

אחת אכפתית

משתמש רשום
האם ניתן לבקש דמי מחלה לאחר חל"ת ללא הגעה בפועל לעבודה בסיום החל"ת?

תודה מראש
שאלתך עוררה לי שאילה נוספת בעניין חופשת מחלה: האם לאחר חל"ד (חופשת לידה) ניתן לבקש מיד בסיומה שכר על היעדרות נוספת תמורת ימי מחלה [באישור רפואי, כמובן] או שצריך לשוב למקום העבודה בפועל לפחות יום אחד בשביל לבקש ימי מחלה? מי יודעת ?!
תודה!

שירה ט

משתמש מקצוען
לאחר החופשה העובד הפך להיות חולה ולאחר שהבריא חזר לעבודה, השאלה היא האם מגיע לו ימי מחלה למרות שלא "העביר כרטיס" לאחר החל"ת

חוקית כן.

שאלתך עוררה לי שאילה נוספת בעניין חופשת מחלה: האם לאחר חל"ד (חופשת לידה) ניתן לבקש מיד בסיומה שכר על היעדרות נוספת תמורת ימי מחלה [באישור רפואי, כמובן] או שצריך לשוב למקום העבודה בפועל לפחות יום אחד בשביל לבקש ימי מחלה? מי יודעת ?!
תודה!

חוקית כן. מוסרית לא יודעת...
תמיד אחרי שעובדת חוזרת מחל"ד, אני מחכה כבר "למודת סבל" לרגע שהיא תביא לי את אישור המחלה. הגדילו לעשות כמה שהביאו לי על חודש................

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה