דמי לידה משנה קודמת-למס הכנסה שלילי

דבר סתר

משתמש פעיל
האם זה נחשב?
לא מצאתי שדה מתאים בסימולטור
מדובר על חישוב מחדש שהוסיפו לי דמי לידה בשנה שאחרי החופשה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
דמי לידה נחשבים כהכנסה בשנה בה נתקבלו.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
במס הכנסה אין משמעות לחישוב חודשי, אז זה לא משנה.
לביטוח לאומי זה נחשב כהכנסה בחודשים שעבורם התקבלו ומורידים דמי ביטוח בזמן קבלת דמי הלידה או ההפרשים.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
ציטוט מאתר רשות המסים:

לצורך חישוב ההכנסה החודשית הממוצעת מחלקים את סך כל הכנסות מעבודה ו/או מעסק/משלח יד במספר חודשי העבודה ופעילות עסקית בפועל

הכנסת עבודה – משכורת ... לרבות דמי לידה, דמי שמירת הריון ותגמול בעד ימי שירות מילואים, המשתלמים לפי חוק הביטוח הלאומי.

דבר סתר

משתמש פעיל
ציטוט מאתר רשות המסים:

לצורך חישוב ההכנסה החודשית הממוצעת מחלקים את סך כל הכנסות מעבודה ו/או מעסק/משלח יד במספר חודשי העבודה ופעילות עסקית בפועל

הכנסת עבודה – משכורת ... לרבות דמי לידה, דמי שמירת הריון ותגמול בעד ימי שירות מילואים, המשתלמים לפי חוק הביטוח הלאומי.
נכון אבל בסימולטור של מענק עבודה צריך למלאות לכל עבודה את חודשי העבודה ולדמי לידה צריך למלאת לגבי איזה חדשים קיבלו
ולכן אני חושב שלגבי הפרשים גם יכול להיות הבדל אם מחשבים את זה ממוצע או לפי חדשים מסוימים

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תבדוק אם זה משנה איזה חודשים אתה מסמן ?

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
מקרה אישי שקרה לי-
ילדתי באוקטובר 2015, וקיבלתי דמי לידה רק ב2016.
כתוצאה מכך הייתי זכאית למס הכנסה שלילי בגין שנת 2015.
קיבלתי אישור על זכאותי ואת התשלום הראשון.
אך לאחר מכן קיבלתי מכתב שזכאותי נשללה לאור העובדה שדמי הלידה שקיבלתי הםם בגין שנת 2015, כמה שהסברתי וניסיתי לא עזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה