דרוש מידע דמי החזרה לנקסט

אינפורמציה

משתמש מקצוען
אם שילמתי באשראי רגיל ולא דרך פיפל יש אפשרות לקבל את ה25 שח חזרה בלי שיגבו ממני?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אם שילמתי באשראי רגיל ולא דרך פיפל יש אפשרות לקבל את ה25 שח חזרה בלי שיגבו ממני?
אם החזרת בשל פגם בבגד או טעות שלהם, הם לא מנכים את ה25.

אפשר לנסות להתכתב איתם בצ'אט לשאול איך מחזירים, ואז לבקש שלא יורידו 25. (לומר שזו פעם ראשונה ועדיין לא למדת איך עובדות המידות שלהם, או שאת רוצה להחזיר וזה יקר לך... לנסות להתחנן, ספרו לי שבפעם הראשונה הם מוותרים)

אינפורמציה

משתמש מקצוען
אם החזרת בשל פגם בבגד או טעות שלהם, הם לא מנכים את ה25.

אפשר לנסות להתכתב איתם בצ'אט לשאול איך מחזירים, ואז לבקש שלא יורידו 25. (לומר שזו פעם ראשונה ועדיין לא למדת איך עובדות המידות שלהם, או שאת רוצה להחזיר וזה יקר לך... לנסות להתחנן, ספרו לי שבפעם הראשונה הם מוותרים)
תודה עזרת לי מאד!!!!
אכן התקשרתי וככה אמרתי והם ביטלו את החיוב של ה25 שקלים!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא כזה בטוחה
לי הוחזר סכום מלא נכון ללפני חצי שנה
יש לכם אי הבנה,
ברור שהם מחזיריםסכום מלא במקרה שהמוצר לא סופק כמובטח, זה כל היתרון שלהם
כאן דובר על מוצר שהגיע כפי שהובטח, רק משום מה הלקוח התחרט ורוצה להחזירו, כאן היה מבצע ''יש דרך חזרה'' של החזר מלא של דמי המשלוח, ואנשים הזמינו מנקסט ועוד יותר בחופשיות, עכשיו נגמרה החגיגה.

stefan

משתמש רשום
יש לכם אי הבנה,
ברור שהם מחזיריםסכום מלא במקרה שהמוצר לא סופק כמובטח, זה כל היתרון שלהם
כאן דובר על מוצר שהגיע כפי שהובטח, רק משום מה הלקוח התחרט ורוצה להחזירו, כאן היה מבצע ''יש דרך חזרה'' של החזר מלא של דמי המשלוח, ואנשים הזמינו מנקסט ועוד יותר בחופשיות, עכשיו נגמרה החגיגה.
אני מדברת על החזרה סתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה