דרוש מידע דמדומי שקיעה | המהלך ההרסני והבלתי הפיך שישפיע על חיי כולנו

בנימיני

משתמש מקצוען
נאיביות לשמה. רק לפני תקופה קצרה סגרו כמעט את אתר המידע שלהם, להאמין שבממשלה הנוכחית יוקם קו מיוחד עבור הציבור החרדי זאת עצימת עיניים.
קל קו הוא רק דוגמא. אני לא יופתע אם נשמע על מצי'נג לקול הלשון. חשבת פעם על העלויות העצומות של אחסון כל ארכיוני ההקלטות והמידע?

ההגיון אומר את ההיפך:
קהילות רבות לא יוכלו להשלים עם פרסומת של סנו כפתיח והן יאלצו להשית את העלות על הציבור או לחילופין לסגור את הקו.
לגבי קוי החדשות כבר הוכחתי לך למעלה כי הדבר קיים במשך שנים רבות ב'קול מבשר' שהרווחים שלו מתבססים על כך. בהתחשב בעובדה שמדובר בקהל יעד ממוקד וצעיר - מדובר בכר פרסום פורה עבור נותני השירות לשכבת הגיל הזו.

ומי מדבר על קווי הלמידה של מוסדות החינוך שוודאי לא יסתכנו בפרסומות בקו הלמידה וישיתו את העלויות על ההורים, אשר בין כה נאנקים תחת גזירות הממשלה הנוכחית.
קהילות יכולות לשאת בהוצאות אחזקה של קו כזה כפי שהם מממנות עלונים קהילתיים וכדומה

לגבי קוי למידה
תחכים אותי באיזה מוסד משתמשים בקוים כדי ללמוד? (לא מדבר על הקורונה)

אני מסתכל על הדברים בראייה קפיטלסטית
מי שלא מצליח לשרוד בתנאי השוק (כולל באמצעות תרומות, מגביות, מימון וכל דבר שתעלה על דעתך) כנראה שאין לו באמת זכות קיום
תבדוק את זה היסטורית לפני שתעלה להתקפה

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
קהילות יכולות לשאת בהוצאות אחזקה של קו כזה כפי שהם מממנות עלונים קהילתיים וכדומה

לגבי קוי למידה
תחכים אותי באיזה מוסד משתמשים בקוים כדי ללמוד? (לא מדבר על הקורונה)

אני מסתכל על הדברים בראייה קפיטלסטית
מי שלא מצליח לשרוד בתנאי השוק (כולל באמצעות תרומות, מגביות, מימון וכל דבר שתעלה על דעתך) כנראה שאין לו באמת זכות קיום
לא יודע על אילו קהילות אתה מדבר. אני מכיר הרבה קהילות שאין להם כסף מיותר. לומר להם לצאת לקרב קפיטליסטי זאת אמירה לא ערכית.
אפרופו קל קו, היום היו קריסות רבות בקו, ונראה שהמפעיל המתנדב מתחיל לקפל ציוד בכדי לרדת למינימום הוצאות.

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שרת לקווים כמו קווי קהילות, וואצאפים משפחתיים וכדו', לא אמור לעלות הרבה כסף.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
שרת לקווים כמו קווי קהילות, וואצאפים משפחתיים וכדו', לא אמור לעלות הרבה כסף.
בד"כ קהילות לא מקימות לבד קו על שרת... עלות של תשלום למתכנת על קו כזה מתחיל מכמה אלפי שקלים, מידיעה.
זו הסיבה שמרבית הקהילות משתמשות בפלטפורמות מוכנות שניתנות כיום בחינם עקב הרווחיות של דמי הקישוריות למפעילים (עד היום).

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בד"כ קהילות לא מקימות לבד קו על שרת... עלות של תשלום למתכנת על קו כזה מתחיל מכמה אלפי שקלים, מידיעה.
זו הסיבה שמרבית הקהילות משתמשות בפלטפורמות מוכנות שניתנות כיום בחינם עקב הרווחיות של דמי הקישוריות למפעילים (עד היום).
ברור שלא יקימו לבד שרת וכו', כוונתי הייתה שמכיוון שזה לא משהו יקר לתפעול, ככה"נ החברות שמפעילות כהיום את קווי התוכן ישכירו קווים לקהילות, מוסדות, בסכום חודשי סביר.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ברור שלא יקימו לבד שרת וכו', כוונתי הייתה שמכיוון שזה לא משהו יקר לתפעול, ככה"נ החברות שמפעילות כהיום את קווי התוכן ישכירו קווים לקהילות, מוסדות, בסכום חודשי סביר.
מצד שני, מכיוון שהרווחיות שלהם עד היום התבססה על דמי הקישוריות, ומדובר בסכום כסף לא קטן, ממילא העלות שתושת על המשתמשים תהיה בהתאם.

SHILATI

משתמש מקצוען
יש כמה חברות
1. בעלי אינטרס כלכלי מובהק, הם נותנים לכל מי שרוצה שיפתח קו ויכניס כסף
2.קווי הוראה למשל קול מרן הוא פותח קווים לשיעורי תורה וכדומה שבעל הקו צריך לשלם על כל שיחה נכנסת לדוגמא קו
ארגון עולמי ליהדות תימן ועוד דוגמאות ובתמורה אתה מקבל דתא בייס של לידים
3. קול הלשון שגם שם פתחו בתשלום הןגן קווים למוסדות החינוך

כך שכל אחד יעשה את החשבון שלו ויבין שרוב הקווים שילמו כבר בעבר ויישלמו בעתיד בשונה מקבוצה 1 שכנראה תיסגר

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יש כמה חברות
1. בעלי אינטרס כלכלי מובהק, הם נותנים לכל מי שרוצה שיפתח קו ויכניס כסף
2.קווי הוראה למשל קול מרן הוא פותח קווים לשיעורי תורה וכדומה שבעל הקו צריך לשלם על כל שיחה נכנסת לדוגמא קו
ארגון עולמי ליהדות תימן ועוד דוגמאות ובתמורה אתה מקבל דתא בייס של לידים
3. קול הלשון שגם שם פתחו בתשלום הןגן קווים למוסדות החינוך

כך שכל אחד יעשה את החשבון שלו ויבין שרוב הקווים שילמו כבר בעבר ויישלמו בעתיד בשונה מקבוצה 1 שכנראה תיסגר
אני עובד עם הרבה מאוד ארגונים, שרובם העדיפו עד היום לחסוך את התשלום הסחטני של ארגונים מסוג 2 ו-3, בהם כל שינוי קטן בשלוחה כרוך בעמלה של מאות שקלים. כמות הארגונים שתושפע הינה גדולה מהצפוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה