דרוש מידע דמדומי שקיעה | המהלך ההרסני והבלתי הפיך שישפיע על חיי כולנו

בנימיני

משתמש מקצוען
משרד התקשורת החליט סופית לבטל את דמי הקישוריות דבר שיוריד בשעה טובה את השאלטר על תעשיית הצינתוקים שמטרידים את שלוותנו מזה כמעט עשור

הבעיה היא שחברה שהתעשרה מאד מניצול דמי הקישוריות הולכת להפסיד הרבה מאד כסף כתוצאה מההחלטה

הפתרון נמצא בדמות כתבות ממומנות באתרים על אסון המשמש ובא בכך שרחמנא ליצלן מי שירצה להאזין לקו הצחוקים והמתיחות ייאלץ לממן זאת מכיסו ולא יזכה לצינתוקים ב2 בלילה ובערב שבת לפני הדלקת נרות.

היות והם חושבים שכל הציבור ברמה של המאזין הממוצע לקו הצחוקים והמתיחות אז באמצעות מידע מגוון שחלקו אינו ממין העניין (הידעתם שתיק 4000 קשור לקו הצחוקים והמתיחות?) מפחידים אותנו שהמנויים בקומה הכשרה יחוייבו לשלם הון עתק על כל שיחה.

אז נשמח להפניה לתקנה שמשאירה את דמי הקישוריות בקומות הלא כשרות והסבר איך בדיוק דמי הקישוריות הם התשתית לקיום חיים יהודיים (לא פחות!!!) בעידן שלנו

עד אז בואו לא נאמין לכל לוקש שמוכרים לנו וניצמד לשאלה שתמיד תדייק אתנו למקור ולבעל האינטרס
מי מרוויח מהכתבה?

נ.ב. ההתייחסות לקו הצחוקים והמתיחות היא לשם הדוגמא בלבד ואין לכותב השורות דבר נגד קו חשוב זה (אם הוא אכן קיים)

נערך לאחרונה ב:

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
והנה זה התחיל....
השאלה היא הרי יש בכתבה זו טענות הגיוניות בהחלט, כלפי קוי תוכן של ישיבות, סמינרים, מוסדות, בתי כנסת וכו' וכן אל נשכח את המידע אוטובוסים, מיזפון ועוד ועוד לא כל הקוים הם קוי צחוקים מתיחות נייעס וכו'.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המידע אוטובוסים,
זה קו מטעם משרד התחבורה לכאורה זה לא יתבטל
נ.ב. יש אלפים! שצורכים חדשות רק דרך הטלפון וחבל מאוד שזה יתבטל...
ולא אכפת לי לשלם 20 ש"ח בחודש בשביל שקו חדשות נורמלי ימשיך לפעול...

בנימיני

משתמש מקצוען
אגב
בכל מקור מידע רציני תמצאו מידע על כך שדמי הקישוריות הם מודל פגום שפוגע בלקוח ובחברות הסלולר הקטנות שמציעות לנו מחיר מוזל

לדוגמא התשלום שהיינו משלמים על דקת שיחה יוצאת היא בגלל דמי הקישוריות
הגבלות הדקות בחבילות הסלולר הם בגלל דמי הקישוריות
העלות בשיחה מנייח לנייד היא בגלל דמי הקישוריות

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
תאמין לי שהקוים החשובים באמת ימשיכו לפעול ובחינם
מוכן להתחייב
ערבות בנקאית?
באיזה גובה?

אגב, גם משרד התקשורת מצידו הוציא בזמנו כתבות כאילו בביטול הקישוריות הוא דואג לציבור החרדי.

ברור שיש מלא אינטרסים מכל הצדדים, אבל זה שיש כתבות ממומנות לא אומר בהכרח שכל מה שכתוב שם הוא שקר.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
ערבות בנקאית?
באיזה גובה?

אגב, גם משרד התקשורת מצידו הוציא בזמנו כתבות כאילו בביטול הקישוריות הוא דואג לציבור החרדי.

ברור שיש מלא אינטרסים מכל הצדדים, אבל זה שיש כתבות ממומנות לא אומר בהכרח שכל מה שכתוב שם הוא שקר.
וכך כתבתי בזמנו

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
לדעתי זו אכן דאגה לציבור החרדי
בעיניי הסבל מהצינתוקים הוא גדול מאד
רוב הצינטוקים, והחמורים שבהם, מגיעים מעמותות שעושות מגביות
זה לא בשביל הקישוריות וממילא זה לא יפסק אם יבטלו את הקישוריות

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אני כהורה נושם לרווחה מכך שמהילדים שלי תימנע האפשרות להאזין לרדיו ול(אין) תוכן בקוים השונים משום שהקוים הללו יסגרו בוודאות
זה נכון. לפחות כמעט בוודאות.
וזה הצד החיובי של המטבע.

(אם כי לנשום לרווחה כמובן מוקדם מידי, אין לדעת האם המהלך הזה סופי)

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא. אני לא ממומן.
אבל אני רוצה שהקל קו ימשיך לפעול ושהווטצאפ השכונתי יעדכן על חלוקת לחם וחלב.
אף אחד לא עובד בחינם ולחברת ימות המשיח או כל חברה אחרת לא ישתלם להם להמשיך להפעיל אותם.
(הקל קו זה משהו פרטי ולא ממשלתי!)
זה נכון שיש (הרבה) קווים שחובה שיסגרו,
אבל המווווון קווים הם מאוד נצרכים והם יסגרו.

קוביד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא. אני לא ממומן.
אבל אני רוצה שהקל קו ימשיך לפעול ושהווטצאפ השכונתי יעדכן על חלוקת לחם וחלב.
אף אחד לא עובד בחינם ולחברת ימות המשיח או כל חברה אחרת לא ישתלם להם להמשיך להפעיל אותם.
(הקל קו זה משהו פרטי ולא ממשלתי!)
זה נכון שיש (הרבה) קווים שחובה שיסגרו,
אבל המווווון קווים הם מאוד נצרכים והם יסגרו.
יקירי.
לדברים החשובים ימצאו פתרון.
תנוח דעתך.
לצינתוקים ב2 בלילה ובערב שבת לפני הדלקת נרות.
קיבלתי בליל שבת האחרון בשעה עשר ושלושים...

rew3020

משתמש מקצוען
יש כתבות ממומנות באתרים, ויש הודעות יזומות בפורמים חינמיים.
הצד השווה שבהם זה השטחיות.

המגוחך ביותר זה לספר שזהו הפתרון האולטימטיבי לפתרון בעיית הצינתוקים.
השקר הגס ביותר זה לספר שלא נינזק מזה.
וכמובן כמו בכל דבר בחיים - תמיד ימצאו נקודות חיוביות.

עם משפט אחד שנכתב פה אני מאוד מסכים:
"עד אז בואו לא נאמין לכל לוקש שמוכרים לנו וניצמד לשאלה שתמיד תדייק אתנו למקור ולבעל האינטרס
מי מרוויח מהכתבה?"

בנימיני

משתמש מקצוען
יש כתבות ממומנות באתרים, ויש הודעות יזומות בפורמים חינמיים.
הצד השווה שבהם זה השטחיות.

המגוחך ביותר זה לספר שזהו הפתרון האולטימטיבי לפתרון בעיית הצינתוקים.
השקר הגס ביותר זה לספר שלא נינזק מזה.
וכמובן כמו בכל דבר בחיים - תמיד ימצאו נקודות חיוביות.

עם משפט אחד שנכתב פה אני מאוד מסכים:
"עד אז בואו לא נאמין לכל לוקש שמוכרים לנו וניצמד לשאלה שתמיד תדייק אתנו למקור ולבעל האינטרס
מי מרוויח מהכתבה?"
איך כותבים הודעה באופן לא יזום?

אשמח שציג ותנמק את הצד שכנגד ותשכנע אותי למה לתמוך במאבק של הצדדים שמרויחים כסף מדמי הקישוריות

והערת אגב לגבי המילה שטחיות
כדי להציג נושא בצורה חדה ומובנת לכל צריך להיות קולע ולפעמים להציג דברים בצורה קצת פשטנית
תאמין לי שאני יכול לנתח כאן נתונים מחקר וחוות דעת של גורמים שונים בעד ונגד
אבל הקורא הממוצע יאבד עניין
אנחנו לא בשימוע של משרד התקשורת
זה פורום

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם אכן יבטלו לחלוטין את דמי הקישוריות.
לכאורה אלו שתי האפשרויות שיקרו

א. רוב הקווים שמשרתים אותנו אכן יפסיקו לפעול, כי הרי החברה שמחזיקה את התשתיות לא תמשיך לעשות את זה בחינם, היא תדרוש מהם כסף, ולא כולם ימשיכו לשלם.
ורק מי שיש לו אינטרס וכסף, ישלם להם על העמדת הפלטפורמה.
כמו כן ,קוים שיש להם מה להציע לציבור, כמו למשל קוי מוזיקה, יציעו לציבור לרכוש חבילות האזנה, או לפי דקות או חודשי. לפי אופציה זו ימשיכו הצינתוקים ביתר שאת, כדי לצרף כמה שיותר מנויים לחבילות של הקוים.

ב. וזו האפשרות היותר הגיונית (וכך גם דובר ותוכנן בזמנו)
החברות עצמם ימכרו לנו חבילות. או לפי מספר דקות או תשלום חודשי קבוע, שמי שירכוש אותן יהיה זכאי לשמוע את כל הקוים בפלטפורמה, כשהחברה היא זו שתעביר את התשלום לקוים הפופולאריים ביותר. גם לפי אופציה זו ימשיכו הצינתוקים מצד שני בעלי הענין, החברה, ובעלי הקוים.
חשוב להבין שכל אחד מאיתנו יאלץ לרכוש חבילות כאלו, אם ירצה להמשיך לשמוע את זמני האוטובוס/תפילות/שיעורים או ווצאפים משפחתיים.
אך אין ספק שהחברה מעדיפה את המצב הקיים, מאשר ללכת ולריב על כל לקוח.

לסיכום: כמעט כל השירותים ימשיכו, מקסימום נשלם על זה עוד כמה שקלים. סביר שרק נרויח שחלק גדול מהקוים חסרי התועלת, יצאו מחיינו, מחוסר הכנסה.
ולכן, כל ההפחדות שלא יהיה לנו כלום, נועדו רק לטובת החברה., ולא לטובתינו.

משתדלים

משתמש פעיל
משרד התקשורת החליט סופית לבטל את דמי הקישוריות דבר שיוריד בשעה טובה את השאלטר על תעשיית הצינתוקים שמטרידים את שלוותנו מזה כמעט עשור

הבעיה היא שחברה שהתעשרה מאד מניצול דמי הקישוריות הולכת להפסיד הרבה מאד כסף כתוצאה מההחלטה

הפתרון נמצא בדמות כתבות ממומנות באתרים על אסון המשמש ובא בכך שרחמנא ליצלן מי שירצה להאזין לקו הצחוקים והמתיחות ייאלץ לממן זאת מכיסו ולא יזכה לצינתוקים ב2 בלילה ובערב שבת לפני הדלקת נרות.

היות והם חושבים שכל הציבור ברמה של המאזין הממוצע לקו הצחוקים והמתיחות אז באמצעות מידע מגוון שחלקו אינו ממין העניין (הידעתם שתיק 4000 קשור לקו הצחוקים והמתיחות?) מפחידים אותנו שהמנויים בקומה הכשרה יחוייבו לשלם הון עתק על כל שיחה.

אז נשמח להפניה לתקנה שמשאירה את דמי הקישוריות בקומות הלא כשרות והסבר איך בדיוק דמי הקישוריות הם התשתית לקיום חיים יהודיים (לא פחות!!!) בעידן שלנו

עד אז בואו לא נאמין לכל לוקש שמוכרים לנו וניצמד לשאלה שתמיד תדייק אתנו למקור ולבעל האינטרס
מי מרוויח מהכתבה?

נ.ב. ההתייחסות לקו הצחוקים והמתיחות היא לשם הדוגמא בלבד ואין לכותב השורות דבר נגד קו חשוב זה (אם הוא אכן קיים)

כמה נכון ובמיוחד שרואים שהכתבה זהה בכל האתרים ברור שזה נכתב ע"י בעל אינטרס לפי ראות עיניו

rew3020

משתמש מקצוען
אשמח שציג ותנמק את הצד שכנגד ותשכנע אותי למה לתמוך במאבק של הצדדים שמרויחים כסף מדמי הקישוריות
מחילה, לו הייתי יודע שאני מתכתב עם מי שההחלטה נתונה בידיו, הייתי מתייחס במעט יותר כבוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה