קורונה די להסתה - רופאה במאוחדת!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני לא זקוקה לאמפטיה
מישהו יודע מה אפשר לעשות עם זה?
יש לכם תיעוד? אם לא אז תיזהרו מאוד מתביעות דיבה על פירסום, אני הייתי מוחק את השם.
תלונה לקופה אולי תועיל שזה לא יקרה שוב.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

chaia

משתמש מקצוען
אני לא זקוקה לאמפטיה
מישהו יודע מה אפשר לעשות עם זה?
* לפנות לשמשון פרג מנהל קשרי קהילה במאוחדת.
* לפנות ללשכת שר הבריאות במייל ותוך כמה חודשים זה מטופל (כך זה היה בתקופת הרב ליצמן)
* אם את רוצה רעש תקשורתי נטו אז לפנות לאחד מאתרי הנייעס החרדיים

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בעבר, ביקרתי אצל רופא שהתייחס אלי בצורה משפילה ביותר, לא היתה לי שום הוכחה אבל לא חשבתי לרגע להניח לזה.
כתבתי למאוחדת באתר שלהם, בפניות / תלונות. תארתי את המקרה בפירוט רב, ודרשתי התייחסות מלאה.'
להפתעתי, הם התייחסו במלוא החומרה. כתבו לי שהרופא הוזמן לדיון וננזף קשות ואם יהיו לי תלונות נוספות על הרופא הנ"ל שלא אהסס לפנות.
אם את בטוחה בניסוח המדויק של הרופאה, אין סיבה לא להתלונן עליה. אין דבר כזה הוצאת דיבה על מקרה שהיה. מבחינתך שיבדקו בפוליגרף.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעבר, ביקרתי אצל רופא שהתייחס אלי בצורה משפילה ביותר, לא היתה לי שום הוכחה אבל לא חשבתי לרגע להניח לזה.
כתבתי למאוחדת באתר שלהם, בפניות / תלונות. תארתי את המקרה בפירוט רב, ודרשתי התייחסות מלאה.'
להפתעתי, הם התייחסו במלוא החומרה. כתבו לי שהרופא הוזמן לדיון וננזף קשות ואם יהיו לי תלונות נוספות על הרופא הנ"ל שלא אהסס לפנות.
אם את בטוחה בניסוח המדויק של הרופאה, אין סיבה לא להתלונן עליה. אין דבר כזה הוצאת דיבה על מקרה שהיה. מבחינתך שיבדקו בפוליגרף.
למה מטעים בבלי דעת?
נכון ככל שיהיה ובהנחה שמאוחדת יטפלו במקרה [בחומרה דבר לא אופייני לקופות החולים ולמאוחדת בפרט], פירסום שמה של הרופאה ופרטי המקרה בפרהסיה ללא ראיות משמעותיות יכול להחשב בקלות עילה לתביעה קשה בגין הוצאת דיבה ופרסום לשון הרע ולא בטוהר כוונות.
חבל שתסתבכו @ברכה אסתר תערכי את ההודעה הראשונה ותסירי את שמה.

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני פעם דברתי פנים מול פנים עם האחות הראשית במכבי בני ברק ואמרה כמה מילים שלא ממש התאימו לכבודי... (הייתה גם הסתה לפני הקורונה.)
שלחתי למכבי מכתב ובו פירטתי מה נאמר שם ומה בעצם רציתי ממכבי ומה הקשר למשפטים שהגברת השחילה שם?! וזהו.
היא התקשרה והתנצלה ברמות והבטיחה תמיד יחס וי אי פי וכולי וכולי וכולי.
הספיק לי.
אני הולכת לפרטי מאז.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עוד משהו שיכול לעזור, לעזוב את הקופה.
כידוע שיש תחרות מטורפת בין הקופות, וכשיתקשרו מהקופה לשאול למה עזבתם, תגידו בגלל אנטישמיות, ומנסיון הם מתקשרים ורודפים אחרי המבוטחים לשעבר.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עוד משהו שיכול לעזור, לעזוב את הקופה.
כידוע שיש תחרות מטורפת בין הקופות, וכשיתקשרו מהקופה לשאול למה עזבתם, תגידו בגלל אנטישמיות, ומנסיון הם מתקשרים ורודפים אחרי המבוטחים לשעבר.
מצחיק מאד. נראה לי רק לאומית נשארה מהקורונה.

ולגופו של ענין, נשמע קצת מצוץ מהאצבע. בלי הקלטה, ממספר חסוי.... לא יודעת.

ראובן 23

משתמש מקצוען
גם אני קיבלתי שרות מזלזל מעובד במכבי ופשוט לא הצלחתי לגלות איפה מתלוננים על עובדים בקופה הזאת

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה מטעים בבלי דעת?
נכון ככל שיהיה ובהנחה שמאוחדת יטפלו במקרה [בחומרה דבר לא אופייני לקופות החולים ולמאוחדת בפרט], פירסום שמה של הרופאה ופרטי המקרה בפרהסיה ללא ראיות משמעותיות יכול להחשב בקלות עילה לתביעה קשה בגין הוצאת דיבה ופרסום לשון הרע ולא בטוהר כוונות.
חבל שתסתבכו @ברכה אסתר תערכי את ההודעה הראשונה ותסירי את שמה.

איפה אתם רואים כאן הטעיה?
מומלץ וחובה להתלונן על נותני שירות שמתנהגים בצורה מחפירה.

בלי קשר, לא כדאי לפרסם את שמה ברבים בגין פרסום לשון הרע.

ברכה אסתר

משתמש פעיל
"חבל שתסתבכו @ברכה אסתר תערכי את ההודעה הראשונה ותסירי את שמה."
משום מה אני לא מצליחה לערוך הודעות קודמות...
יש לי ביטחון מלא בדברים אבל לא ראיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה