דירה חדשה מקבלן, כדאי להשכיר?

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
דירה מקבלן בסטנדרטים גבוהים שאני מתכוון לגור שם בעוד שנה.
שווה להשכיר אותה בנתיים, או שהיא עלולה להיהרס שלא שווה את ההכנסה מהשכירות?
(למשל אם יהרסו רק את הארונות מטבח זה נזק רציני, וכן לגבי הצבע בקירות וכד')
אשמח לשמוע מנסיון

תודה.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
צבע בקירות? תשכירו לזוצ.
מדובר באיזור ה20 30 אלף לא? אפשר לחדש מטבח בסכום הזה אם הם ממש התפרעו...

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צבע בקירות? תשכירו לזוצ.
מדובר באיזור ה20 30 אלף לא? אפשר לחדש מטבח בסכום הזה אם הם ממש התפרעו...
חוץ מזה יכולים להיות עוד נזקים? דלתות, חלונות, תריסים,נקיון, מזגן (מזגן בן שנה לא עובד כמו חדש ומדובר ביותר ממזגן אחד)
ומה אם זה לא זו"צ?
מרגיש דפוק להשקיע חזרה חצי מהסכום רק בשיפוץ וזה גם לא יהיה אף פעם ברמת גימור של קבלן
מישהו השכיר פעם דירה חדשה ויכול לומר לי מהנסיון איזה נזקים / התיישנות עלולים להיות?

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א. אם זה רק לשנה מירב הסיכויים שתתקשו להשכיר למשפחה (שבדר"כ רוצה לתקופה ארוכה יותר)
ב. תקחו בחשבון שגם אם אתם מתכננים שנה - בדר"כ זה נמשך ואז אומרים טוב לא נורא נשכיר לעוד שנה.

רפ

משתמש סופר מקצוען
חוץ מזה יכולים להיות עוד נזקים? דלתות, חלונות, תריסים,נקיון, מזגן (מזגן בן שנה לא עובד כמו חדש ומדובר ביותר ממזגן אחד)
ומה אם זה לא זו"צ?
מרגיש דפוק להשקיע חזרה חצי מהסכום רק בשיפוץ וזה גם לא יהיה אף פעם ברמת גימור של קבלן
מישהו השכיר פעם דירה חדשה ויכול לומר לי מהנסיון איזה נזקים / התיישנות עלולים להיות?
כאחת ששוכרת דירה חדשה מקבלן למשך שנה (משפחה, לא זוצ) אני יכולה להמליץ לך מנסיוני:
כדאי לעשות בדק בית יסודי לפני שהשוכרים נכנסים לדירה, כי אם יש תקלות בדירה לשוכרים לא תמיד יש ראש לשגע את החברה/המשכירים שיתקנו, מבחינתם הם מתמודדים עם זה רק עד סוף השנה. אבל לאחר סיום השכירות, אתם תיתקעו עם זה ולפעמים האחריות כבר תעבור. (דוגמא למה שקרה אצלנו - יש דלת שלא נסגרת היטב, דיווחנו על כך למשכירים וגם לחברה. הם לא עשו כלום. לרדוף אחריהם - ממש לא מתאים לנו.)

יצחק!

משתמש מקצוען
כאחת ששוכרת דירה חדשה מקבלן למשך שנה (משפחה, לא זוצ) אני יכולה להמליץ לך מנסיוני:
כדאי לעשות בדק בית יסודי לפני שהשוכרים נכנסים לדירה, כי אם יש תקלות בדירה לשוכרים לא תמיד יש ראש לשגע את החברה/המשכירים שיתקנו, מבחינתם הם מתמודדים עם זה רק עד סוף השנה. אבל לאחר סיום השכירות, אתם תיתקעו עם זה ולפעמים האחריות כבר תעבור. (דוגמא למה שקרה אצלנו - יש דלת שלא נסגרת היטב, דיווחנו על כך למשכירים וגם לחברה. הם לא עשו כלום. לרדוף אחריהם - ממש לא מתאים לנו.)
ואני מוסיף חוזה ברור אצל עו"ד עם צ"ק פיקדון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה