דרוש מידע דיקוק לעדשות המשקפיים

תמר אלי

משתמש מקצוען
מישהו פה יכול לתת לי קצת רקע,
אמרו לי באופטיקה שיש 3 רמות, ובמספרים שיש לי+גודל העדשה כדאי את רמה 2,
(שזה תוספת מחיר רצינית..)
האם זה משמעותי?
וכן מה הסיפור הזה עם הדיקוק? האם לא יכולים באותה פעולה לדקק במקסימום?
(נראה לי שיטה חדשה לעשות עלינו כסף)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אכן, יש מס' רמות בעובי העדשה
ככל שהעדשה גדולה (בהתאם למסגרת הנבחרת) שוליה עבים יותר (בעדשות 'קוצר ראיה', בעדשות למרחק קצר זה הפוך - דק בשוליים ועבה במרכז)
שילוב בין מספר גבוה וגודל עדשה גדול יוצרים שוליים עבים יותר והגיוני לבחור בעדשות דקות יותר

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אף אחד לא עושה עליך קופה. ככל שהמספר גבוה יותר, העדשה עבה יותר. ובשביל מראה אסטטי רצוי לרכוש עדשות מדוקקות.
לא יודעת למה כוונתך "רמה 2", אבל נשמע שמדובר בעדשות 1.67.
יש עדשות דקות 1.6, אח"כ 1.67 ואח"כ 1.74 שזה לבעלי מספר גבוה (מ8 ומעלה בד"כ). גם במס' 7 אפשר לבקש 1.74 (אם זה בתקציב כמובן), רק צריך לדעת שלעדשות האלו יש נטיה להישבר יותר מהר וכן הן עלולות להצהיב במהירות

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לבעלי יש מס 6 במשקפיים
תמיד אנחנו הולכים על הכי דק
ולא כדאי מסגרת גדולה מידי כי בצדדים זה עבה יותר ככל שהמסגרת גדולה יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה