למסירה דיסקים חדשים

שמחת החיים

משתמש פעיל
תמיד רצית את הדיסקים החדשים ולא עלה בידכם להשיג את הדיסק.. עכשיו זה הזמן!!
כל הדיסקים החרדים החדשים - ישר אצלך במייל, ללא טרחה מיוחדת וללא כאבי ראש.
הכל נעשה באופן אוטומטי.

== == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == ==
בבקשה בבקשה בבקשה - תעבירו את ההודעה הזאת לכל מי שאתם חושבים, אם זה ההורים, הילדים, האחים, החברים, השכנים, וכו', כן, לכולם, תודה.
== == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == == ==
--
להצטרפות אוטומטית - שלחו מייל לכתובת הזאת: במדויק!!

(לפני שאתם שולחים את ההודעה לכתובת מייל הזאת - שימו לב שאכן זה הכתובת שמוגדרת בשורה של הנמען)

תקבלו מענה אוטומטי, ולמענה האוטומטי שקיבלתם תשיבו שוב פעם. לא משנה מה תכתבו לא משנה איפה תכתבו. עכשיו תקבלו שוב פעם מייל עם הודעה שהצטרפתם. וזהו. אתם בפנים.

לא משנה מה אתם כותבים בנושא של ההודעה ולא משנה מה תוכן ההודעה. אני לא רואה את המיילים האלה, זה מענה אוטומטי שעוקף אותי.

יום טוב!!!
יתכן שתצטרפו ויעברו כמה ימים ועדיין לא תקבלו עדכוני מוזיקה. אז אל תשלחו לי מייל שנרשמתם ואתם לא מקבלים עדכון, או שאתם לא יודעים אם נרשמתם ושאני יבדוק... או כל מיני שאלות למיניהם.. זה מיותר.
אם עשיתם את התהליך המופיע למעלה - אז נרשמתם. כשיהיה עדכון אתם תקבלו אותו ישר לתיבת המייל שלכם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה