אסטרטגיה דימוי של שיחה אישית??

כנפי דמיון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
מה האסטרטגיה, שמתקשרים אליך בטלפון הוא מחכה שנייה אתה שואל 'הלו' ואז התקליט מתחיל שלום שמי וכו' אתה אומר 'כן מה' ואז אתה מגלה שזה הקלטה קבוע.
אותי אומנם זה מעצבן, ואני אפילו לא ממשיך לשמוע, אבל מאוד מעניין אותי האם האסטרטגיה הזאת נכונה, יש כאלו שזה משכנע אותם, או לא מפריע להם!! או אוהבים את הרעיון ותורמים??

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אגב,
אותי זה עד כדי כך "מרתיח"
שכשמתקשרים אלי ממספר לא מוכר
אני עושה פווו לתוך השפופרת
לפחות שהוא יתחיל לדבר בלי שאני גם יתבזה שהצליחו "לעבוד עלי"
:cool:

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לדעתי זה רק מרגיז!
ומי שמשתמש בזה להתרמות (שמישהו אולי יעביר לו) בטוח מפסיד מזה!
זה אומר לבנאדם: הצלחנו להפיל אותך במתיחה - עכשיו תתרום!

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תופעה זו מעצבנת בהחלט, בנוסף לכך שמתקשרים ממספרים שהקידומת שלהם: 054, 05041 וכד'.
מי שעומד מאחורי הרעיון אכן הצליח במטרתו. אבל רק לשניה. אנשים עונים, מגלים שזו הקלטה ומנתקים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה