מידע שימושי דיי דייי למה להשלות.... עד מתי?

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
אליך יושב ראש ארגון יקר
אליך שיושבת ומקבלת משכורת במתנ"ס
אליך נבחר ציבור איי שם במועצה

כן, אתם שם...

אתה שתבוא בעוד כמה שבועות לקראת הימים נוראים, תחלך לנו פרספקטים הדורים על פעילות העמותה, על כל העזרה שלך לאלפיי פונים וכל כך הרבה נעזרים עכשיו בתקופת הקרונה...

את ששולחת גרפיקאית (כמובן בלי שום מכרז, רק במקרה זה אחיינית שלך) שיודעת לשרבט בכל עלון מזדמן, על ערכות יפות לכל הילדים בבידוד, כל מה שנשאר, זה 'רק' להרים טלפון, וכל הטוב בדרך אליכם...

אתה שתבוא בעוד כמה זמן, ותנפנף לנו שכל עיסוקך זה בעזרה לזולת... ואחריות מחייבת... ועוד כהנה וכהנה... תספר לכולם על סלי מזון ותופינים ששלחת למקורבך...

דיי זה נמאס!

אנחנו משפחה שמיום רביעי בבידוד, עוד שבוע שלם לפנינו... עם כל ילדינו...
לתומנו פנינו אליכם,
בראש מושפל, לבקש את עזרתכם...

ברגעינו המושפלים לא הייתם לצידנו, לא דאגתם, לא דרשתם, לא התאמצתם...
כן, לקחתם את הפרטיים, תוכלו להשתמש בזה קבל עם ועדה, תוכלו לנפנף בריבוי הפניות אליכם, הנה עוד משפחה הגיעה לעזרה...

לא.
אתם לא חייבים לנו כלום, אבל במטותא מכם, אל תשלו לא אותנו ולא את הציבור שלכם, אל תעבדו עלינו בעיניים...

כן,
מאוד רצינו שיהיה לנו כמה מלפפונים ועגבניות, כמה תפוחים וגמבות שאזלו ונגמרו, חלב ולבן...
אין מה לדאוג עכשיו, יש לנו שכנה מבוגרת שסחבה והביאה.. כן, לא נעים...
דאגתם לומר לנו, שאם אין לנו חולה בבית אז אין באפשרותכם לעזור... למה?? כי הוא יוכל לצאת אחרי 10 ימים ואנחנו לא?? כי אם אין חולה אז לא צריך בידוד?? כי אם כן יש חולה אפשר ללכת למלונית על שלל תוכניותיה, ואנחנו לא??

אליכם קוראים סבלניים, סבלתם אותי עד כה, אז עוד קצת...
תובנות.
אתם מכירים מישהו בבידוד, רק שיחת טלפון, רק קצת ייחס, הוא משועמם!! ואם לא אז הוא עסוק באמצע להוציא קרניים...
יש לכם כמה דקות שאתם מימילא בסופר? אולי רק תקדישו מחשבה...
לא, הם לא מבקשים בחינם...

גלגל חוזר בעולם, היום זה אתם, מחר זה אנחנו שנעזור...( בעצם עוד שבוע ;) :eek:).

ולפינת התודות:
יש קרן אור, יש ארגון יקר בשם רפואה ושמחה, תוך שעתיים הם דאגו למשחק לכל ילד פלוס ממתק, אחר כך שוב!!
אז אם הם כן יפנו אליכם... או שאתם תפנו אליהם תדעו ותזכרו את זה, תדעו שזה ארגון נפלא,
מנסיון...

נערך לאחרונה ב:

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם כדאי לציין לשבח את עיריית בני ברק שמאוד דואגת לתושבים החולים והמבודדים
לא דאגו לנו לכלום
משפחה שלימה בידוד מלא שבועיים
אפילו טלפון לא קיבלנו

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
גם כדאי לציין לשבח את עיריית בני ברק שמאוד דואגת לתושבים החולים והמבודדים
באיזו עיר מדובר?
בעיקרון מידע על מבודדים זה מידע מסווג והעירייה לא נותנת את המידע הזה למתנ"סים כך שמי שלא פונה בבקשת עזרה לא יידעו עליו......
פנינו פנינו...
הרגשה מטומטמת להיזכר בחגיגות ה6 3...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אליך יושב ראש ארגון יקר
אליך שיושבת ומקבלת משכורת במתנ"ס
אליך נבחר ציבור איי שם במועצה

כן, אתם שם...

אתה שתבוא בעוד כמה שבועות לקראת הימים נוראים, תחלך לנו פרספקטים הדורים על פעילות העמותה, על כל העזרה שלך לאלפיי פונים וכל כך הרבה נעזרים עכשיו בתקופת הקרונה...

את ששולחת גרפיקאית (כמובן בלי שום מכרז, רק במקרה זה אחיינית שלך) שיודעת לשרבט בכל עלון מזדמן, על ערכות יפות לכל הילדים בבידוד, כל מה שנשאר, זה 'רק' להרים טלפון, וכל הטוב בדרך אליכם...

אתה שתבוא בעוד כמה זמן, ותנפנף לנו שכל עיסוקך זה בעזרה לזולת... ואחריות מחייבת... ועוד כהנה וכהנה... תספר לכולם על סלי מזון ותופינים ששלחת למקורבך...

דיי זה נמאס!

אנחנו משפחה שמיום רביעי בבידוד, עוד שבוע שלם לפנינו... עם כל ילדינו...
לתומנו פנינו אליכם,
בראש מושפל, לבקש את עזרתכם...

ברגעינו המושפלים לא הייתם לצידנו, לא דאגתם, לא דרשתם, לא התאמצתם...
כן, לקחתם את הפרטיים, תוכלו להשתמש בזה קבל עם ועדה, תוכלו לנפנף בריבוי הפניות אליכם, הנה עוד משפחה הגיעה לעזרה...

לא.
אתם לא חייבים לנו כלום, אבל במטותא מכם, אל תשלו לא אותנו ולא את הציבור שלכם, אל תעבדו עלינו בעיניים...

כן,
מאוד רצינו שיהיה לנו כמה מלפפונים ועגבניות, כמה תפוחים וגמבות שאזלו ונגמרו, חלב ולבן...
אין מה לדאוג עכשיו, יש לנו שכנה מבוגרת שסחבה והביאה.. כן, לא נעים...
דאגתם לומר לנו, שאם אני לנו חולה בבית אז אין באפשרותכם לעזור... למה?? כי הוא יוכל לצאת אחרי 10 ימים ואנחנו לא?? כי אין חולה אז לא צריך בידוד?? כי אם כן יש חולה אפשר ללכת למלונית על שלל תוכניותיה, ואנחנו לא??

אליכם קוראים סבלניים, סבלתם אותי עד כה, אז עוד קצת...
תובנות.
אתם מכירים מישהו בבידוד, רק שיחת טלפון, רק קצת ייחס, הוא משועמם!! ואם לא אז הוא עסוק באמצע להוציא קרניים...
יש לכם כמה דקות שאתם מימילא בסופר? אולי רק תקדישו מחשבה...
לא, הם לא מבקשים בחינם...

גלגל חוזר בעולם, היום זה אתם, מחר זה אנחנו שנעזור...( בעצם עוד שבוע ;) :eek:).

ולפינת התודות:
יש קרן אור, יש ארגון יקר בשם רפואה ושמחה, תוך שעתיים הם דאגו למשחק לכל ילד פלוס ממתק, אחר כך שוב!!
אז אם הם כן יפנו אליכם... או שאתם תפנו אליהם תדעו ותזכרו את זה, תדעו שזה ארגון נפלא,
מנסיון...
אני כל כך מבינה לליבכם
בידוד זה פשוט מסירות נפש,במיוחד עם ילדים קטנים ובלי תסמינים
במיוחד בשיא בין הזמנים
במיוחד שאין שגרה באופק
במיוחד שהילדים יוצאים מדעתם...
כל הכבוד לכם!!!

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
אני כל כך מבינה לליבכם
בידוד זה פשוט מסירות נפש,במיוחד עם ילדים קטנים ובלי תסמינים
במיוחד בשיא בין הזמנים
במיוחד שאין שגרה באופק
במיוחד שהילדים יוצאים מדעתם...
כל הכבוד לכם!!!
כנ"ל אליכם...

1987

משתמש פעיל
מזדההה מאודדד עם הנכתב על הקושי בבידוד ( אחרי בידוד של כמעט שבועיים כל המשפחה. הפסקה של שבוע וחזרה לכמעט שבוע נוסף של בידוד ....) למזלינו יש לנו שכן נפלא שעשה את כל הקניות וכוו ואאפ"כ הקושי הוא גדול מאודדדד !!
המלצותי - יש לילד חבר שמשפחתו בבידוד ? שיכין ציור. יארוז עם פרס בשקל / ממתקון וישים לו מאחורי הדלת ( לא לשכוח לצלצל בפעמון אח"כ ... )
מחמם את הלב שחושבים עליך, הפנסים שנדלקו לילד שלי לא כבו הרבה זמן אח"כ...
ואם אתם משקיענים יותר אז אפשר גם לאפות לחמניות / להכין ערכת יצירה לילדים / לשלוח משחקים/ספרים להשאלה ועוד כיד הדמיון .. טיפת תשומת לב לקושי של הזולת

chaia

משתמש מקצוען
חברא, יש היום הזמנות באונליין. למה אתם לא משתמשים באופציה הזאת?
לא בכל ערי הארץ זה רלוונטי.
כשאני הייתח בבידוד היה לי אפשרות להזמין רק משופרסל וחלון זמן לאספקה לכמעט שבוע אחר כך (נכנסתי לבידוד ביום חמישי וההזמנה היתה אמורה להגיע בשלישי)

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@אבי2000 מזדהה כל כך!
לא.
יש גופים שכן חייבים משהו,
אבל בוחרים לעזור למי שבא להם וד"ל...

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני קיבלתי טלפון מהרווחה יותר מחודש!!! לאחר שסיימנו בידוד של יותר משבועיים עם חולה קורונה בבית.
ככשאלתי אותה מה קרה שהם נזכרו,
הם ענו לי שמצטערים, הם פשוט היו בשביתה.... :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה