דרוש מידע דיון-למה את קונה לילדים...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק.
לא מבין את המציעים לחלק צ'יטוס במקום לקקן.
מונוסודיום עדיף על סוכר?
אתמהה
לחלוטין עדיף
הנזק של הסוכר מוכח מחקרית באלפי מחקרים
הנזק של המונוסדיום הוא לא מוכח, והוא בגדר אגדה אורבנית ותו לא (אני לא אומר שזה פסגת הבריאות, אבל זאת התשובה על האתמהה שלך)

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לחלוטין עדיף
הנזק של הסוכר מוכח מחקרית באלפי מחקרים
הנזק של המונוסדיום הוא לא מוכח, והוא בגדר אגדה אורבנית ותו לא (אני לא אומר שזה פסגת הבריאות, אבל זאת התשובה על האתמהה שלך)
ברור שהסוכר מזיק
אבל שימו לב כמה סוכר יש בצ'יטוס ובדוריטוס ובעוד מאות חטיפים מלוחים שיש בהם גם המון סוכר וגם עוד הרבה עיבודים שאין בסוכריה.
פשוט להתחיל לקרוא את רשימת המרכיבים על כל אריזה ולזכור שסדר כתיבת המרכיבים הוא לפי הכמות שבמוצר

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור שהסוכר מזיק
אבל שימו לב כמה סוכר יש בצ'יטוס ובדוריטוס ובעוד מאות חטיפים מלוחים שיש בהם גם המון סוכר וגם עוד הרבה עיבודים שאין בסוכריה.
פשוט להתחיל לקרוא את רשימת המרכיבים על כל אריזה ולזכור שסדר כתיבת המרכיבים הוא לפי הכמות שבמוצר
זו נבילה וזו טריפה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ברור שהסוכר מזיק
מה שחבל לי
זה שעוד לא יצא נוהל שאומר שצריך גם לכתוב כמה אחוזים זה מהרכיבים
לדוג': אם זה 90 אחוז קמח ו10אחוז סוכר
או 60 אחוז קמח ו40 אחוז סוכר
אם כי ראיתי שבלחמים זה כן כתוב לפעמים.
אני מניחה שכשאנשים יקראו כמה אחוז מהבסקוויט ה"מזין" שהם נותנים לילד בבוקר זה סוכר ומרגרינה,
הם יימלכו בדעתם ויחלקו אותו כממתק בקבלת שבת.

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
מה שחבל לי
זה שעוד לא יצא נוהל שאומר שצריך גם לכתוב כמה אחוזים זה מהרכיבים
לדוג': אם זה 90 אחוז קמח ו10אחוז סוכר
או 60 אחוז קמח ו40 אחוז סוכר
אם כי ראיתי שבלחמים זה כן כתוב לפעמים.
אני מניחה שכשאנשים יקראו כמה אחוז מהבסקוויט ה"מזין" שהם נותנים לילד בבוקר זה סוכר ומרגרינה,
הם יימלכו בדעתם ויחלקו אותו כממתק בקבלת שבת.
נו, ואז החברות תפסדנה כספים!
אני עדיין תוהה איזו תועלת יש לחברות מה-'... בכמות גבוהה'. (אא"כ סוף-סוף חשבו על האזרח הפשוט...)

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נו, ואז החברות תפסדנה כספים!
אני עדיין תוהה איזו תועלת יש לחברות מה-'... בכמות גבוהה'. (אא"כ סוף-סוף חשבו על האזרח הפשוט...)
ברור שאני לא בונה על החברות,
אלא על משרד הבריאות.
החברות וודאי הפסידו. ועשו כל שביכולתן לטשטש את הסימון ה"מרשיע" (לדוג': ערגליות, שינו את העיצוב של האריזה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה