דיבורים על תחרות כרזות -בחירות ע"ג

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ויש גם הרבה "wordim" ולא מעובדים
אבל יש גם טובים...
כה לחי להברקה בפרסום על הכח והסבלנות!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
תודה רבה רבה להברקה בפרסום על הרמת הפרוייקט הזה!!!
תצליחו!!!

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי מה שנראה יש חילוקי דעות והצבעות בין הJDN לפרוג, מעניין לפי מה אנשים מצביעים?

גרפיקה טובה? מסר? או אולי לפי מפלגה?:)

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אותי כצופה מהצד, שלא מצביעה ג' או ש"ס (ולא הצליחה להשתכנע מהכרזות :)) מעניינת ההתמקדות של רוב היוצרים (אם לא כולם) פנימה. הכרזות מאוד מכונסות פנימה בתוך ה'קישקע' של הציבור החרדי. הלחם שלנו, החלב שלנו, הקצבאות שלנו, הישיבות שלנו.
למיטב זכרוני אין אף כרזה שעוסקת ברצון להשפעה של הציבור החרדי כלפי חוץ על אופיה ודמותה של המדינה בכללותה.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כצופה מן הצד שלא מצביעה מטעמים עקרוניים ( אני לא סאטמר ולא מאה שערים ) לא השתכנעתי מכל הכרזות שכדאי להצביע.
אף אחת לא דיברה אלי מהנקודה שבגללה אני לא מעונינת להצביע

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י naamah;934465:
אותי כצופה מהצד, שלא מצביעה ג' או ש"ס (ולא הצליחה להשתכנע מהכרזות :)) מעניינת ההתמקדות של רוב היוצרים (אם לא כולם) פנימה. הכרזות מאוד מכונסות פנימה בתוך ה'קישקע' של הציבור החרדי. הלחם שלנו, החלב שלנו, הקצבאות שלנו, הישיבות שלנו.
למיטב זכרוני אין אף כרזה שעוסקת ברצון להשפעה של הציבור החרדי כלפי חוץ על אופיה ודמותה של המדינה בכללותה.

יש בהחלט כרזות שמדברות גם על תרומתה של המפלגה הספציפית לכלל האזרחים.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י naamah;934465:

דווקא כן מצאתי אחת כזו ונראה לי שיש עוד.

שימי לב שרוב האנשים לא שמו אותך בקהל היעד שלהם כדתית לאומית,
המטרה היא כרגע קודם לנצל את קהל המצביעים הטבעי שלא ממומש.
לו יצביע כל הקהל הטבעי ללא השתמטות - גם כוחינו יתחזק מאד.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה ל'הברקה בפרסום' על כל העמל וההשקעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;934468:
דווקא כן מצאתי אחת כזו ונראה לי שיש עוד.

שימי לב שרוב האנשים לא שמו אותך בקהל היעד שלהם כדתית לאומית,
המטרה היא כרגע קודם לנצל את קהל המצביעים הטבעי שלא ממומש.
לו יצביע כל הקהל הטבעי ללא השתמטות - גם כוחינו יתחזק מאד.

לרגע לא חשבתי שאני קהל היעד, אל דאגה.
ודווקא מפריע לי שזה המסר שמועבר לקהל המצביעים הטבעי.
אני קהל יעד טבעי של המפלגה לה אני מצביעה, ואני שמחה שחלק ניכר מהמצע עוסק בהשפעה כלפי חוץ ולא רק בתקציב האולפנות שלנו.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י naamah;934465:

מעניין!
לשמור על נישואים לפי ההלכה (התבוללות!! אני כחרדי נאבק על נכדו של שכני הפוקר שלא ינשא לרוסיה, ושאם יום אחד ירצה לחזור בתשובה לא יצטרך לעבור גיור לחומרא!!), על חינוך לפי מסורת ישראל- אינו השפעה על צביונה של המדינה?????
ומלבד זאת- אין עוד חברה כאן במדינה שמופלית לרעה ביודעין, בכוונה ובזדון. ואף על פי כן ישנם אדישים שאינם מצביעים. אולי אם נדבר על הלחם והחלב שלנו- נגרור יציאה מהאדישות!

ואם אינך נמנית על מצביעי ג' או ש"ס מבחינה אידיאולוגית- נדמה כי לעולם לא תוכלי להביננו.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;934465:
כי הקו הכללי של הקמפיין עכשיו- הוא קודם כל לממש את הקולות של הציבור החרדי.
לפי האחוזים שבהם גדל הציבור החרדי כל שנה, זה לא בא לידי ביטוי במנדטים שנשארים אותו דבר
לכן צריך לעורר מאדישות את הציבור החרדי בעצמו שלא הולך להצביע כמו שהיה אמור

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
הקמפיין נועד לעורר את הציבור החרדי ולא נועד למשוך קולות מהציבור הכללי...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מילה בסלע;934473:
מעניין!
לשמור על נישואים לפי ההלכה (התבוללות!! אני כחרדי נאבק על נכדו של שכני הפוקר שלא ינשא לרוסיה, ושאם יום אחד ירצה לחזור בתשובה לא יצטרך לעבור גיור לחומרא!!),

במקרה הטוב גיור לחומרא...

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י album;934478:
הקמפיין נועד לעורר את הציבור החרדי ולא נועד למשוך קולות מהציבור הכללי...
אני שכן נמנית על הקהל הטבעי של ג' או שס' (מהציבור החרדי) לא השתכנעתי עדיין . (אבל עושה מה שמורים לי רבותי)

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שההבדל במפלגות חרדיות הוא שיש ערך עליון קדוש שלא מתחלף לעולם! ובכל יהודי (שלא מתבייש ביהדותו) קיימת האמונה והוא יודע בתוך תוכו מה האמת ומה הנחוץ באמת!
ואני לא מדברת על הלחם והחלב אלא על שמירת התורה והמצוות בארץ. וכל השאר זה רק בונוס.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ונעמה נשמח לשמוע מה כן יעניין אותך וימשוך אותך. (לא באופן אישי אלא מגזרי)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י רותי12;934466:
אני כצופה מן הצד שלא מצביעה מטעמים עקרוניים ( אני לא סאטמר ולא מאה שערים ) לא השתכנעתי מכל הכרזות שכדאי להצביע.
אף אחת לא דיברה אלי מהנקודה שבגללה אני לא מעונינת להצביע

אולי תעלי את הנקודה, וניצור תחרות נוספת עבורך?... :rolleyes:

באמת, מעניין אותי מהם אותם טעמים עקרוניים הדוחים את צרת הכלל מפני שיקולי היחיד.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י רותי12;934482:
אני שכן נמנית על הקהל הטבעי של ג' או שס' (מהציבור החרדי) לא השתכנעתי עדיין . (אבל עושה מה שמורים לי רבותי)

לא הבנתי. את מצביעה או לא?
אם לא. נשמח כולנו אם תייגעי את מוחך למצא משהו שישכנע אנשים כמוך.
ובנוסף מובן מכך שלא אכפת לך להצביע ליאיר לפיד/ליכוד... (אם לא תצביעי הקול שלך הולך אליו)
ואם כן. לא באנו לשכנע אותך.... (את מצייתת לגדו"י)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה