דרוש מידע דיאטות מניסיון בלבד!!!!!!!

שיראל לוין

משתמש פעיל
היי,
חברה בקשה ממני לשאול היא רוצה לרדת
בשבועים את המקסימום ,
יש לכם רעיון איך??

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דיאטת 17 הימים
אפילו לא קשה במיוחד
מבוססת על חלבונים וירקות ופירות
יש הרבה מידע ברשת

yisrael stern

משתמש פעיל
אני מצטער לקלקל לכל המייעצים והמייעצות אבל דיאטה טובה שמחזיקה היא רק כזאת שמבוססת על פעילות גופנית וייעוץ מותאם אישית עם תזונאי/ת
אישית אני הלכתי לתזונאי ספורט שבנה לי תפריט על פי כמות האימונים בשבוע וממה הם מורכבים כוח אירובי וכו' זה עזר לי המווון גם בירידה במשקל וגם באימון יותר אפקטיבי אין פתרונות קסם....

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
דיאטת מרק כרוב.
אני עשיתי דיאטת אבטיחים והורדתי כמה קילו אבל אח''כ לא יכלתי לראות אבטיח שנה
וגם עשיתי דיאטת פחממיות והורדתי תוך שבועים-שלשה 7 קילו בערך אבל בסוף הדיאטה הגעתי למצב שנפלתי למיטה ב7 בערב חסר כוחות.

saralulu

משתמש מקצוען

קראנו לדיאטה הזו דיאטת בזק, שימו לב שהיא לא מתאימה לכל אחד ולכל אחת... במצבים שונים... וגם לא כולם מסוגלים לבצע אותה!
בחורף קל יותר לעשות אותה, כי אפשר לישון ולא להרגיש ברעב או בחוסר כח, מה שהכי כיף זה לעלות בבוקר על המשקל ולגלות שהמשקל ירד...

בדר"כ מי שעושה את הדיאטה הזו הוא נהיה עצבני...מהסיבה הפשוטה שאנשים רעבים פחות מתפקדים...

אז הדיאטה הזו לשיקולכם האישי... לא לוקחת אחריות!

במשפחה אצלנו יש כאלו שעשו אותה כמה פעמים, ויש כאלו שנשברו באמצע... אני כאמור בקושי שרדתי שבוע...

קבצים מצורפים

• דיאטת בזק.docx
    KB 37.8 · צפיות: 160

שיראל לוין

משתמש פעיל
"אחרי היום השלישי, תהיה לכם יותר אנרגיה ממה שהיתה לכם כשהתחלתם. אם לא תרמו – תתחילו לחוש שפע של אנרגיה"

זה נכון ?
saralulu

S.g

משתמש פעיל
אני ירדתי עשר קילו בכלום זמן.
עשיתי קלין תשע ואפילו לא המשכתי תוכנית המשך של אפ 15.
קלטתי את הרעיון והמשכתי לבד.
אוכלת ארוחה עד שתיים ליום ועושה כל יום פעילות גופנית.
לא נשארת רעבה כי שותה המון!

D

Deleted 66182

אורח
קראנו לדיאטה הזו דיאטת בזק, שימו לב שהיא לא מתאימה לכל אחד ולכל אחת... במצבים שונים... וגם לא כולם מסוגלים לבצע אותה!
בחורף קל יותר לעשות אותה, כי אפשר לישון ולא להרגיש ברעב או בחוסר כח, מה שהכי כיף זה לעלות בבוקר על המשקל ולגלות שהמשקל ירד...

בדר"כ מי שעושה את הדיאטה הזו הוא נהיה עצבני...מהסיבה הפשוטה שאנשים רעבים פחות מתפקדים...

במשפחה אצלנו יש כאלו שעשו אותה כמה פעמים, ויש כאלו שנשברו באמצע... אני כאמור בקושי שרדתי שבוע...
מטעם איזה בי"ח ההדרכה הזו?
והאם על מי שעושה תדיאטה להסתגר בבידוד כדי לא לטרוף את הסובבים?

mutagim

משתמש סופר מקצוען
אני ירדתי עשר קילו בכלום זמן.
עשיתי קלין תשע ואפילו לא המשכתי תוכנית המשך של אפ 15.
קלטתי את הרעיון והמשכתי לבד.
אוכלת ארוחה עד שתיים ליום ועושה כל יום פעילות גופנית.
לא נשארת רעבה כי שותה המון!
את לא ממשיכה לקחת את המשקה? הגריסיניה? הבי פולן? וכו'?

S.g

משתמש פעיל
לא כי ראיתי שאני מסתדרת בלי אז חבל על כל שקל.
בתשע הימים לקחתי כל יום וקיבלתי דחיפה לדיאטה וניקוי רעלים ועכשיו אני יורדת מצוין.
מוכרחה לאמר שלפני התוכנית היו לי כאבי בטן נוראים וזה חלף.

sh.hadas

משתמש צעיר
אני הורדתי 7 ק"ג בשבוע!!!

אני עשיתי את זה
לא כזה נורא כמו שנשמע...
רק שמאוד התאכזבתי, כולם אמרו שמורידים מזה מלאא, אני לא רימיתי כלום כלום,
רק שבת אכלתי בכל סעודה פרוסת חלה.
וירדתי 2 קילו..
זה גם חמוד לרדת 2 קילו בשבוע, אבל אחרי שמצפים לשבע... זה מאכזב.

מנסיון אישי אני יכולה להגיד, שום עצבים לא היה .... לא הרגשתי כמעט שאני בדיאטה, זה באמת לא כל כך ברור איך לא רעבים,
חוץ מביום של הבננות שבא לאכול ואין מה (לא רעב אבל..)
בקיצור לשיקולכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה