דיאטה זה קשה... אבל לרזות זה קל!

אהרן זאב

משתמש רשום
נכתב ע"י sunshine;1939299:
קניתי את הספר לפני כמה ימים, וסיימתי לקרוא אותו תוך כמה שעות. פשוט לא יכולתי להפסיק...
הקומיקסים המשעשעים, לצד הכתיבה המוצלחת, הקלילה וההומוריסטית, זו ממש חוויה!
הקומיקסים מ-צ-ו-י-נ-י-ם! איזה הבעות פנים!... הצחיק אותי לראות שכתוב "אהרן זאב" על הקולה...
בהתחלה כשעלה האשכול הזה, חשבתי שזה מיותר לעשות כל כך הרבה קומיקסים לספר כזה, אבל כשעמדתי בחנות מול הספר הזה, ולידו עמד ספר דומה באותו נושא, אז הבנתי כמה נכון היה להוסיף קומיקסים לספר, כי הקומיקסים זה מה ששכנע אותי לקנות את הספר- זה שידר לי שיש כאן ספר יותר נעים וקליל, ואפילו עם הומור, ולנושא כזה כבד ששמו "דיאטה" צריך להכניס קצת קלילות.
אה, ועוד משהו, גם הגרפיקה הפנימית בספר מאוד נעימה לעין, ומוסיפה לחוויית הקריאה.

רק הערה קטנה, הספר כרוך בצורה הדוקה מדי, שקשה להחזיק ביד אחת ולקרוא. כדאי לסדר את זה למהדורות הבאות.

תודה תודה.
שמח מאוד לשמוע!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י sunshine;1939299:
קניתי את הספר לפני כמה ימים, וסיימתי לקרוא אותו תוך כמה שעות. פשוט לא יכולתי להפסיק...
הקומיקסים המשעשעים, לצד הכתיבה המוצלחת, הקלילה וההומוריסטית, זו ממש חוויה!
הקומיקסים מ-צ-ו-י-נ-י-ם! איזה הבעות פנים!... הצחיק אותי לראות שכתוב "אהרן זאב" על הקולה...
בהתחלה כשעלה האשכול הזה, חשבתי שזה מיותר לעשות כל כך הרבה קומיקסים לספר כזה, אבל כשעמדתי בחנות מול הספר הזה, ולידו עמד ספר דומה באותו נושא, אז הבנתי כמה נכון היה להוסיף קומיקסים לספר, כי הקומיקסים זה מה ששכנע אותי לקנות את הספר- זה שידר לי שיש כאן ספר יותר נעים וקליל, ואפילו עם הומור, ולנושא כזה כבד ששמו "דיאטה" צריך להכניס קצת קלילות.
אה, ועוד משהו, גם הגרפיקה הפנימית בספר מאוד נעימה לעין, ומוסיפה לחוויית הקריאה.

רק הערה קטנה, הספר כרוך בצורה הדוקה מדי, שקשה להחזיק ביד אחת ולקרוא. כדאי לסדר את זה למהדורות הבאות.

תודה רבה רבה! כיף לקבל מחמאות!

אני מזכירה, שכל מי שמעוניינת יכולה להצטרף לרשימת התפוצה של הניוזלטר השבועי באמצעות פניה למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה