מידע שימושי דחופה. נלחץ לי משהו במקלדת ונהיה לי מסך מוגדל מאוד, הכל ענק כולל החץ

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
CTRL והגלגל של העכבר

גלינג

משתמש סופר מקצוען
בווינדוס 10: מקש ימני בשולחן העבודה>הגדררות תצוגה>שנה את גודל הטקסט וכו'
ובאחרים: לוח הבקרה>מראה והתאמה אישית>תצוגה>שינוי קנה מידה
בהצלחה

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה. זה הסתדר ליותר קטן אבל עם שחור משתי הצדדים. איך אני ממלאת את כל המסך?

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בהגדרות מסך - שולחן בקרה

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אף אחד לא יודע לעזור? איך אני ממלאת את כל המסך בתצוגה שלא יהיה לי שחור בצדדים?

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הצלחתי להקטין חזרה תצוגה אבל זה לא ממלא את המסך, יש לי שחור בשתי הצדדים

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לחצן ימני על שולחן העבודה
הגדרות תצוגה
צג
בצד שמאל למטה - הגדרות תצוגה מתקדמות
לשחק ברזולוציה

בהצלחה!

iStoryMaker

משתמש פעיל
D I G I T A L
היי

נגעתי במשטח העכבר של המחשב הנייד ופתאום האתר בו הייתי נהיה גדול. הזום לא מופעל, כשאני מקטינה תצוגה זה גודל בפרופורציה הלא נכונה שנהייתה פתאום.
מה עושים?

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי

נגעתי במשטח העכבר של המחשב הנייד ופתאום האתר בו הייתי נהיה גדול. הזום לא מופעל, כשאני מקטינה תצוגה זה גודל בפרופורציה הלא נכונה שנהייתה פתאום.
מה עושים?
CTRL מינוס ופלוס מגדיל ומקטין את המסך
אני אגב, לא התכוונתי לבעיה כזאת. כל המחשב כולו כולל הסמלים על שולחן העבודה נהיו ענקיים. מישהו נתן לי פיתרון כלשהו וזה עזר חלקי. עדיין המחשב שלי לא חזר למה שהיה ונהיה מאוד איטי לצערי)

iStoryMaker

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני אגב, לא התכוונתי לבעיה כזאת. כל המחשב כולו כולל הסמלים על שולחן העבודה נהיו ענקיים. מישהו נתן לי פיתרון כלשהו וזה עזר חלקי. עדיין המחשב שלי לא חזר למה שהיה ונהיה מאוד איטי לצערי)
וואו נשמע רע מאד. בטוח יש לזה פתרון כלשהו!
תודה על העצה, אנסה.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מקפיצה, איך פתרת את הבעיה.
גם לי זה נהיה:(:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה